Bir Hafta Boyunca Yaptıkları Paylaşımlarla Duygularımıza Tercüman Olan 13 Kişi

-

Hafta boyunca paylaşımlarıyla duygularımıza tercüman olan, "Hissettiklerimi tam olarak anlatmış" diyebileceğiniz paylaşımları sizler için derledik!

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
amanini-mor-goyun

kurmay yarbay postasıydim 7 ay yaptım uykularima bile hukmediyordu komutanim :)

saffetfiliz.

#9 askerliği yapmamış galiba :D

domalt-trump

Bencede. Ortalama bi alayda askerlik yaptım. 5 tabur vardı. 3'ünün komutanı binbaşı, asker sayısı diğerlerinden fazla olan 2'sininki yarbaydı. Alay komutanımız albaydı. Onu bile hergün birkaç kez görüyorduk. Yarbay yarım albay demektir. General dese tamam ayda 1 veya 2 görüyorsun.

saffetfiliz.

Generalli görmen zor ben karargah da görevliydim tuğgeneral idi üssün komutanı ben her gün görüyordum ama bizim devreler görünce bu adamın rütbesi vs diyordu, albayın halkası neden kırmızı vs diyorlardı yarbay görmek gayet sıradan bir olay bana garip geldi herifin garipsemesi.

can_can

#3 twiti atan arkadaş, peki acaba sen ve senin gibiler kaç kere olayı içeriği bilmeden her konuda kadın haklıdır diyip erkeklerin mağdur olmasına alkış tuttunuz? Umursamayıp dile getirmedikçe sorun daha büyüyor. Türkiye'de nafaka olayı doğru düzgün bir zemine oturtulmalı. Ak-it denen müsveddenin zihniyeti, bu konunun haklılığına gölge düşürmemeli..

Görüş Bildir