Aynı Dizide ve Filmde Olmalarına Rağmen Gerçek Hayatta Birbirlerinden Nefret Ettiğini Duyunca Şaşıracağınız Ünlü İkililer

-
Abone ol

Hepsini de tanıyoruz; dizilerini ve filmlerini severek izledik/izliyoruz. Ama hiçbir şey göründüğü gibi değil işte!

Gelin hep birlikte aynı dizide/filmde oynamalarına rağmen gerçek hayatta birbirlerinden nefret eden bu ünlü ikililere bir göz atalım!

1. Ryan Gosling & Rachel McAdams

Önceden sevgili olan bu ikili, Notebook filminin çekimleri sırasında sürekli kavga ediyorlarmış. Hatta yönetmenleri yaptığı bir açıklamada şöyle söylemişti: "Bir keresinde Ryan bana geldi ve Rachel'ı göstererek 'Lütfen bunu buradan çıkarıp başka bir oyuncu getirebilir misin? Ben onunla yapamıyorum.'

2. Teri Hatcher & Marcia Cross

Umutsuz Ev Kadınları dizisiyle fırtınalar estiren bu ikili, rol gereği yan yana olsalar da gerçek hayatta birbirlerinden koşarak uzaklaşıyorlarmış!

3. Blake Lively & Leighton Meester

Gossip Girl dizisinin baş rol oyuncuları dizide her ne kadar "yakın arkadaş" olsalar bile, gerçek hayatta birbirlerinden nefret ediyorlarmış! Sebebiyse sevgili Queen B'nin, Blake Lively'i "aptal sarışın" olarak görmesi...

Aralarındaki kıskançlık da bir o kadar fazla!

4. Wesley Snipes & Ryan Reynolds

Blade: Trinity filminin baş rol oyuncuları da filmden sonra asla bir araya gelmemiş ve asla birlikte çalışmak istemiyorlarmış.

5. James Franco & Tyrese Gibson

Annapolis filminin çekimlerinde Tyrese Gibson, James Franco'dan nefret etmiş. Çünkü sette tuhaf hareketler yapıyormuş James Franco. Ve bu filmden sonra da bir araya gelmekten hep kaçınmışlar.

6. Sharon Stone & William Baldwin

Sliver filminin çekimleri sırasında birbirlerinden hoşlanmayan bu ikili, Stone'un sırf eğlenmek için Baldwin'e kötü şakalar yapmasıyla ve öpüşme sahnesi sırasında Baldwin'in dilini bilerek ısırmasıyla daha da kötü hal almış! Hatta William Baldwin bu yüzden birkaç gün konuşamamış!

7. Lucy Liu & Bill Murray

Charlie'nin Melekleri filmi boyunca Murray, Lucy Liu'yu iyi bir oyuncu olamamakla suçlamış. Ve bu yüzden de birçok gerginlik yaşamışlar!

8. Terrence Howard & Robert Downey Jr.

Iron Man çekimleri sırasında Downey'den ve hareketlerinden hoşlanmayan Terrence Howard, bir daha asla onunla çalışmayacağını söyleyerek herkesi şok etmişti.

9. Nick Nolte & Julia Roberts

I Love Trouble filminin çekimleri sırasında başlayan nefretleri hala devam ediyor! Hatta Nick Nolte, Julia Roberts için "Julia Roberts hoş bir insan değil. Bunu da herkes bilir" demişti...

10. Claire Danes & Leonardo DiCaprio

Romeo ve Juliet çekimleri sırasında Leonardo DiCaprio'dan nefret etmiş Claire Danes. Onun için "Bir türlü büyüyememiş ergen" bile demiş! DiCaprio'nun setteki davranışlarından öylesine rahatsız oluyormuş ki çekim aralarında onunla tek kelime bile etmiyormuş...

Bu baya şaşırttı ama!

11. Colin Farrel & Jamie Foxx

Miami Vice filminin çekimleri sırasında birbirlerinden rahatsız olan bu ikili, bir daha bir araya gelmeyeceklerden!

12. Jerome Flynn & Lena Headey

Geçmişte yaşadıkları aşk nedeniyle birbirlerini görmeye tahammül edemiyorlarmış! Hatta Game of Thrones çekimleri sırasında da yan yana gelmiyorlarmış. Bu yüzden de ortak sahne olmayacak maddesi eklettikleri de söylentiler arasında.

13. Sarah Jessica Parker & Kim Cathrall

Sex and the City'nin efsane ikilisi gerçek hayatta birbirlerinden asla haz etmiyorlarmış. Olaylar Sarah Jessica Parker'ın daha çok para kazanıyor olduğu ortaya çıkınca başlamış.

Halbuki dizide ve filmde çok yakındınız siz? 😔

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
strongunion

Dwayne Jahnson ve Vin Diesel i eklemeyi unutmuşsunuz.Hızlı ve Öfkeli filmlerimde 2 linin yan yana oldukları sahnede bile Vin diesel dublör kullanıyormuş.

doksandokuzkurus

Evet hangi gerizekalı benim biricik Downey'imi sevmez? Yazuk sakat galiba.

karayel2009

10- doğrudur. leonardo çok uyuza beniyor. fotoğraflarından bile anlaşılıyor. hele kızlara karşı.

emrec

içeriği okuduğumda Cem Yılmaz'ın gösterisi geldi aklıma.

bwk

"Jerome Flynn & Lena Headey" kadere bak, kadere baaakk !!! kimleerr kimlerle beraber yan yana geliyor

Görüş Bildir