Görüş Bildir

etiket Aslında Hangi Dünya Şehrine Aitsin?

Haberler
> Test
> Aslında Hangi Dünya Şehrine Aitsin?

Gördüğümüz en harika mavi top olan Dünyamızın, mimarileri, insanları, yemekleri ve daha pek çok ayrıntıları ile her biri ayrı ayrı karaktere dönüşmüş şehirlerinden hangisisin hiç merak ettin mi?

Testi çöz ait olduğun şehri öğren. Kimbilir belki yakında ziyaret de edersin.

1. Müzik listende ağırlık hangisinde?

2. Peki yemekten bıkmayacağın şey ne?

3. Aşağıdakilerden en çok hangisi sinirini bozar?

4. Hiç Avrupa'ya Gittin mi?

5. Bir stil ikonu seçsen:

6. Aşağıdaki GİF sana ne anlatıyor?

7. Hangi dizi sende bağımlılık yaptı?

8. Issız bir adaya düşsen yanına alacağın üçleme?

9. Düğün davetiyen için bir yazı karakteri seç:

10. Şu an üzerindeki kıyafet hangi renklerden oluşuyor?

Bana da bu yakışır: Viyana

Bana da bu yakışır: Viyana

Sen çok kalifiye bir kişiliksin. Tarihle, sanatla ilgilisin, sofistike zevklerin var. Ama tüm bunların tadına çok çaba sarfetmeden varmak istiyorsun. Talih işte, Viyana'da yaşasan schnitzel'in de en iyisi tabağında olacak, operanın da en güzelini iki adım yürüyerek izleyebileceksin. Bizce bir an önce Viyana kapılarına dayan!

Peki Viyana'a en ucuz nasıl uçabilirsin? Tabii ki flypgs.com ile! Çünkü ucuz biletin adresi flypgs.com

Berlin!

Berlin!

Senin hayatın planlı, programlı. Bu yüzden zengin olma ihtimalin de yüksek. Çalışkansın, detaylara önem veriyorsun, sen lider ruhlusun. Önünde durulması imkansız. Hayata dair basit zevklerin var ama her biri senin için vazgeçilmez. Bu da seni gerçek bir Berliner yapıyor!

Peki Berlin'e en ucuz nasıl uçabilirsin? Tabii ki flypgs.com ile! Çünkü ucuz biletin adresi flypgs.com

Aşkın Başkenti Paris!

Aşkın Başkenti Paris!

Aşk için doğmuşsun! Ama seni çok heyecanladıran şeylerden sıkılabiliyorsun da. Hayatın minik sürprizleri seni şımartıyor, her gün yeni bir şeyler görmek umuduyla uyanıyorsun. Romantiksin, sevimlisin ama biraz çılgınsın da. Paris senin başkentin. Hayallerinin gerçeğe dönüştüğü yer. Hala görmediysen lütfen geç kalma. 

Peki Paris'e en ucuz nasıl uçabilirsin? Tabii ki flypgs.com ile! Çünkü ucuz biletin adresi flypgs.com

Barselona

Barselona

Seni tanımlayan kelime 'rahat'. Kafana pek bir şey takmıyorsun ama ilerlemeye, gelişmeye ve estetiğe inancın tam. Şöyle uzuuun, güneşli bir öğleden sonra kadar seni mutlu edecek bir şey varsa o da uzuuuun keyifli ve eğlenceli bir gece. Sen hayat yaşıyorsun. Bir de Barselona'da yaşasan neler olur sen düşün. 

Peki Barselona'ya en ucuz nasıl uçabilirsin? Tabii ki flypgs.com ile! Çünkü ucuz biletin adresi flypgs.com

Roma

Roma

Evcimensin, sevecensin, sevdiklerin yanında olduğu sürece keyfine diyecek yok! Güzel yemekler, kocaman sofralar, neşeli sohbetler, sen gerçek bir aile ortamına aitsin. Dünya meselelerine çok kafayı taktığın söylenemez ama senin için her şerde bir hayır da vardır ve herşey olacağına varır. Biz yine de çok beklemeden Roma'yı ziyaret et de istediğin 'biz kocaman bir aileyiz' havasını bir an önce solu diyoruz. 

Peki Roma'ya en ucuz nasıl uçabilirsin? Tabii ki flypgs.com ile! Çünkü ucuz biletin adresi flypgs.com

Tabii ki Amsterdam!

Tabii ki Amsterdam!

O kadar fazla ilgi alanın var ki kafanın içi Amsterdam'ın ünlü kanallarına benziyor. Ama tüm bu karmaşıklık pırıl pırıl bir estetikle bezenmiş. Kimsenin kafasına takmadığı küçük şeyler ve keşfetmeye cesaret edemediği büyük şeyler hep senin işin. Tabii dünyanın derdi de. İtiraf et biraz rahatlamaya ihtiyacın var. 

Peki Amsterdam'a en ucuz nasıl uçabilirsin? Tabii ki flypgs.com ile! Çünkü ucuz biletin adresi flypgs.com

Londra ofkors!

Londra ofkors!

İnce zevklerin var. Ayrıca mükemmelliyetçisin. Konformist olduğu söylemiş miydik? Evet bizce harika bir hayat yaşıyorsun. Paraya değil kaliteye önem verdiğin için biraz burnun havada sanılıyorsun ama şu şehre bir daha bakar mısın her tarafından elitlik akıyor! Bir de o aksanları yok muuu...

Peki Londra'ya en ucuz nasıl uçabilirsin? Tabii ki flypgs.com ile! Çünkü ucuz biletin adresi flypgs.com

Şaşırtmadı: Stockholm

Şaşırtmadı: Stockholm

İnsanlığın ulaşması gereken ideal sen olabilirsin. Her şey ve herkes senin için ayrı ayrı değerli. Duyarlısın, özenlisin, bireysin ama galiba etrafındakiler seni anlayacak olgunluğa sahip değiller. Ama biz sana inanıyoruz ve bu kesinlikle Stockhol Sendromu değil. 

Peki Stockholm'a en ucuz nasıl uçabilirsin? Tabii ki flypgs.com ile! Çünkü ucuz biletin adresi flypgs.com

Dubai Bebeğim!

Dubai Bebeğim!

Yeniliklere hemen adapte oluyorsun, çünkü güzel şeylere bayılıyorsun. Paraya önem vermiyormuş gibi görünsen de getirdiği güç hoşuna gidiyor. Modayı yakından takip ediyorsun ve teknolojik aletlerin son modelleri sende. Dubai'de şöyle bir yürüsen kimse 'biz burada yabancıları sevmeyiz' demez. Hatta şeyh yakını sananlar olur. 

Peki Dubai'ye en ucuz nasıl uçabilirsin? Tabii ki flypgs.com ile! Çünkü ucuz biletin adresi flypgs.com

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
836
465
214
200
93
82
79
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?