Aşklarını Dünyaya Haykırırken Instagram'ı Es Geçmemiş ve Sevgilerini Dile Getirmiş 25 Ünlü

-

Kimisi bir emojiyle, kimisi uzun cümlelerle, kimisi de sadece bir kelimeyle dile getirmiş aşkını!

İşte o 25 ünlü... ❤️

1. Kenan Doğulu

2. Fahriye Evcen

3. Neslihan Atagül Doğulu

Hayatımdaki en iyi gündü! Varlığın inanılmaz iyi geliyo bana..hep ol ❤ luv u k' @kadirdogulu @erssellpv

Neslihan Atagül Doğulu (@neslihanatagul)'in paylaştığı bir gönderi ()

4. Kadir Doğulu

Gözlerimde dolmuş iki damlasısın....

Kadir Doğulu (@kadirdogulu)'in paylaştığı bir gönderi ()

5. Kıvanç Tatlıtuğ

Dogum gunun kutlu olsun sevgili... iyi ki dogdun... iyi ki varsin🙏

Kivanc Tatlitug (@tatkvnc)'in paylaştığı bir gönderi ()

6. Sinem Kobal

❤️

Sinem Kobal (@sinemkobal)'in paylaştığı bir gönderi ()

7. Burçin Terzioğlu

Varlığın kıymet benim için. İyi ki doğdun.❤️

burcinterzioglu (@burcinterzioglu)'in paylaştığı bir gönderi ()

8. İlker Kaleli

Nefes... F: @cemtalu

ilker kaleli (@ilkerkaleli)'in paylaştığı bir gönderi ()

9. Neslişah Alkoçlar

10. Engin Altan Düzyatan

11. Büşra Develi

Çünkü sevgililik buz gibi hava da bile eldivenini çıkartıp onun şapkasını örtmektir 💕😍

Büşra Develi (@bsrdeveli)'in paylaştığı bir gönderi ()

12. Burak Deniz

:)

Burak Deniz (@_burakdeniz)'in paylaştığı bir gönderi ()

13. Aslı Enver

Ben de seni... @muratboz ❤️❤️❤️

Asli Enver (@aslienver)'in paylaştığı bir gönderi ()

14. Murat Boz

❤️ @aslienver

Murat Boz (@muratboz)'in paylaştığı bir gönderi ()

15. Bensu Soral

İyi ki doğdun sevgilim 👼🏼🎉🎈 Mutlu yıllarımız olsun inşallah 🙏🏻❤️

Bensu Soral (@bensusoral)'in paylaştığı bir gönderi ()

16. Gizem Karaca

My All ❤️ #couplegoals

Gizem Karaca (@gizemkaraca)'in paylaştığı bir gönderi ()

17. Demet Akalın

Aşk💦can💞hayat🌸ömür👼🏼 #okankurt #hirakurt

DEMET AKALIN (@demetakalin)'in paylaştığı bir gönderi ()

18. Hatice Şendil

Kalbim❤️

Hatice Şendil Sağyaşar (@haticesendil)'in paylaştığı bir gönderi ()

19. Sedef Avcı

Love love love ❤

SEDEF AVCI (@sedefavci_)'in paylaştığı bir gönderi ()

20. Şeyma Subaşı

Benimmm şampiyonummm ❤️👏👏👏

Seyma Subasi (@seymasubasi)'in paylaştığı bir gönderi ()

21. Ezgi Eyüboğlu

iyiki doğdun iyiki varsın canımm kocacımm❣🎪

Ezgi Eyüboğlu Yıldırım (@ezgieyubogluyildirim)'in paylaştığı bir gönderi ()

22. Beren Saat

All we need is love...

Beren Saat (@berenn_saat)'in paylaştığı bir gönderi ()

23. Murat Yıldırım

😊🙏 Bu hayatta bana verilen en güzel hediyesin ❤️ @iman_elbani

Murat Yıldırım (@mrtyldrm)'in paylaştığı bir gönderi ()

24. Pelin Akil

Canım kocam sen hep öyle bak bana ♥️ Allah'a şükür. İyi ki varsın 😢 (duygulandım)

Pelin Akil ALTAN (@pelinakil)'in paylaştığı bir gönderi ()

25. Anıl Altan

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
victor-makaveli

1.IlkerBurçin 2.RomeoGulyet 3.MecnunLeyla

victor-makaveli

Ilker&Burçin En Guzel cift dunya ALLAH MUTLU VERSIN IN SHA ALLAH

jennyhumphrey

Engin Altan Düzyatan'ın hiçbir zaman Özge Özpirinçci'ye aşık olduğu gibi Neslişah Alkoçlar'a aynı duyguları beslediğini sanmıyorum.Engin evlenmek ve çocuk sahibi olmak istedi, Özge ise pek evlilik yanlısı değildi, erken olduğunu düşündü.5 yıllık ilişkinin ardından Engin hemen Neslişah ile evlendi ama Özge'yle aralarındaki çekim bambaşkaydı, gerçek aşk zaten mutlu sonla bitmiyor.

pekala

sinem kobal kalbinin ekmeğini yemekle meşgul ❤️

gzm-ynklr

ne kadarda güzel.

Başlıklar

Anıl AltanBeren saatDemet AkalınEngin Altan DüzyatanInstagramKadir DoğuluKenan DoğuluKıvanç TatlıtuğNeslihan AtagülNeslişah AlkoçlarPelin AkilŞeyma Subaşıaslı envermurat boz
Görüş Bildir