Annesindeki Doğum İzinin Aynısını Taşıyan ve Görenleri Şok Eden Şirinlik Abidesi Bebek

12bPAYLAŞIM

Birçok insanın kalıtsal olarak vücudunun herhangi bir yerinde bulunan bir doğum izi var. Fakat bunlardan kaç tanesi, annelerinin doğum iziyle birebir aynı yerde ve aynı şekilde olabilir? Güney Carolina'da yaşayan Brianna ve minik kızı MilliAnna'nın birebir aynı olan doğum izi, Boredpanda'da derlendi.

Kaynak: http://www.boredpanda.com/white-streak-h...

MilliAnna adlı bu dünya tatlısı minik bebek, annesiyle birebir aynı doğum izini taşıyor. İkisinin de saçında beyaz bir tutam perçem bulunuyor. 😍

Ve 18 ay sonrasında daha da harika görünmeye başladı! 🤗😇

MilliAnna'nın saçları derideki ve saçtaki pigmentlerin beyazlaşması olarak bilinen poliozis adlı kalıtsal durumdan ötürü bu şekilde. ☀

"Büyük annem evlat edinildiği ve biyolojik ailesi ile hiç tanışmadığı için doğum izinin ne kadar geriye gittiğini bilmiyoruz."

"Bebeğimin de aynı doğum izine sahip olmasını umut ediyordum. Benden birkaç yaş küçük olan kız kardeşimde yoktu. Dolayısıyla MilliAnna'da da olup olmayacağını bilmiyorduk."

"Fakat doğum yaptığımda ve onu kucağıma verdiklerinde saçındaki beyaz doğum izini gördüm. O kadar mutlu oldum ki!"

"Saçımın bu halinden hiç şikayetçi değildim. Bu doğum izini kendime özgü imzam olarak düşündüm her zaman. Kendime bu konuda her zaman güvendim."

"Kızımın da güzel ve özel olduğunu bilerek yaşamasını, başkalarının yorumlarına kulak asmamasını istiyorum. Onu, bu şekilde büyüteceğim."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ragdoll

millet bunu yaptırmaya para veriyor

nankurunaisaa

2. fotoğraf o ne o öyle ya :)

salim-akfirt

doğuştan beşiktaşlı

omer-cengiz-polatdemir

aklıma köydeki yavru ineğim geldi. onun tüyleri kızıldı ama alnının üstü beyazdı ;)))) ŞUAN NERDESİN BİLMİYORUM AMA SENİ ÖZLEDİM MİNNOŞ!!!!

Gizli Kullanıcı

Şikayetçi değilim diyor bu izle de olucaktı ya.

Görüş Bildir