Görüş Bildir
Haberler
Adli Kontrol Şartıyla Serbest: Vapurda Kadınları Taciz Ederken Görüntülenmişti

Adli Kontrol Şartıyla Serbest: Vapurda Kadınları Taciz Ederken Görüntülenmişti

Batuhan
09.10.2019 - 14:01

Karaköy-Kadıköy vapurunda kadınlara yönelik, 'Israrlı cinsel tacizde' bulunduğu iddiası ile gözaltına alınan Rıza E., adli kontrol hükümleri uygulanarak serbest bırakıldı. Rıza E., sorgusunda olay günü alkol aldığını belirterek, 'Alkollü iken elim ayağım kendiliğinden oynuyor. Olay günü bacağım kaşınmaya başladı, ben de kaşıdım' dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Önceki gün Karaköy-Kadıköy vapurunda kadınlara yönelik cinsel tacizde bulunduğu iddiası ile dün gözaltına alınan Rıza E., emniyet işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilmişti.

"Alkollüyken elim ayağım kendiliğinden oynuyor"

"Alkollüyken elim ayağım kendiliğinden oynuyor"

Sorgusunda olay günü 4 bira içtiğini söyleyen Rıza E., 'Sonra Karaköy-Kadıköy vapuruna binerek üst kata çıktım. Ben daha önce panik atak geçirmiştim. Alkollü iken elim ayağım kendiliğinden oynuyor. Olay günü bacağım kaşınmaya başladı, bende kaşındım. Oradaki kişiler bana tepki gösterince alkolün de verdiği heyecanın etkisiyle olay yerinden ayrılıp vapurun lavabosuna gittim. Hatta montumu da orada unutmuşum. Kimseye karşı cinsel taciz eylemim olmadı. Art niyetim de yoktur' dedi.

Yurt dışına çıkışı yasaklandı

Yurt dışına çıkışı yasaklandı

2006 yılından 2012 yılına kadar psikolojik tedavi gördüğünü söyleyen Rıza E., 'Üzerime atılı suçlamayı kabul etmiyorum, tutuksuz yargılanmak istiyorum' dedi. Mahkeme, şüpheliye yüklenen suçun alt üst sınırını göz önüne alarak tutuklama talebinin reddine karar verdi. Mahkeme, şüphelinin yurt dışına çıkışını yasaklarken, haftada iki gün de polis merkezine giderek imza vermesine karar verdi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
196
145
14
6
5
3
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın