Görüş Bildir

Adli Kontrol Şartıyla Serbest: Vapurda Kadınları Taciz Ederken Görüntülenmişti

Haberler
> Adli Kontrol Şartıyla Serbest: Vapurda Kadınları Taciz Ederken Görüntülenmişti

Karaköy-Kadıköy vapurunda kadınlara yönelik, 'Israrlı cinsel tacizde' bulunduğu iddiası ile gözaltına alınan Rıza E., adli kontrol hükümleri uygulanarak serbest bırakıldı. Rıza E., sorgusunda olay günü alkol aldığını belirterek, 'Alkollü iken elim ayağım kendiliğinden oynuyor. Olay günü bacağım kaşınmaya başladı, ben de kaşıdım' dedi.

Önceki gün Karaköy-Kadıköy vapurunda kadınlara yönelik cinsel tacizde bulunduğu iddiası ile dün gözaltına alınan Rıza E., emniyet işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilmişti.

"Alkollüyken elim ayağım kendiliğinden oynuyor"

"Alkollüyken elim ayağım kendiliğinden oynuyor"

Sorgusunda olay günü 4 bira içtiğini söyleyen Rıza E., 'Sonra Karaköy-Kadıköy vapuruna binerek üst kata çıktım. Ben daha önce panik atak geçirmiştim. Alkollü iken elim ayağım kendiliğinden oynuyor. Olay günü bacağım kaşınmaya başladı, bende kaşındım. Oradaki kişiler bana tepki gösterince alkolün de verdiği heyecanın etkisiyle olay yerinden ayrılıp vapurun lavabosuna gittim. Hatta montumu da orada unutmuşum. Kimseye karşı cinsel taciz eylemim olmadı. Art niyetim de yoktur' dedi.

Yurt dışına çıkışı yasaklandı

Yurt dışına çıkışı yasaklandı

2006 yılından 2012 yılına kadar psikolojik tedavi gördüğünü söyleyen Rıza E., 'Üzerime atılı suçlamayı kabul etmiyorum, tutuksuz yargılanmak istiyorum' dedi. Mahkeme, şüpheliye yüklenen suçun alt üst sınırını göz önüne alarak tutuklama talebinin reddine karar verdi. Mahkeme, şüphelinin yurt dışına çıkışını yasaklarken, haftada iki gün de polis merkezine giderek imza vermesine karar verdi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
196
145
14
6
5
3
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
ayaz

merak etmeyin yurt dışına çıkmaz neden çıksın orda bunların götünden kan alırlar burası zaten onun için cennet yarın öbür gün birine tecavüz ettiği haberi de... Devamını Gör

Elinle ayağınla değil derdimiz, sikin taşağın niye oynuyor onu açıkla sapık pislik

volkan karakaş

siz serbest bırakmaya devam edin sonra aynılarını metrobüste trende vapurda heryerde yapsınlar nede olsa serbest bırakıyo derler devam ederler