Görüş Bildir
Haberler
2018'in Senin Yılın Olması İçin Sana Özel 10 Parlak Fikri Listeliyoruz

2018'in Senin Yılın Olması İçin Sana Özel 10 Parlak Fikri Listeliyoruz

L'Oreal Paris
18.01.2018 - 12:46

1. Sana dünyayı unutturan bir hobin vardır kesin. 2017’ninki hangisiydi?

2. 2018'de hangi sıfat, senin isminin önüne gelsin isterdin?

3. 2018’de hayatından bir kavramı fırlatıp atmak istersen bu hangisi olurdu?

4. Her şey senin için ayarlanmış olsa, 2018’e dünyanın hangi şehrinde girmek isterdin?

5. 2017'de yapamayıp, içinde kalan ama 2018'de mutlaka yapmak istediğin şey nedir?

6. Peki 2017'de acayip sardığın ve kuvvetle muhtemel 2018'de de devam edeceğin şey nedir ki?

7. Geçtiğimiz 365 gün boyunca en çok neden şikayet etmiş olabilirsin?

8. 2017 yılını anlatan bir gif seçsene hadi bize:

2018 yılında saçlarının önemli bir rol oynayacağını söylesek... Bundan sonraki soruları buna göre cevapla, hadi başlayalım!

9. Önce saç rengini seç bakalım:

10. Sihirli bir değnekle kafana hafifçe dokunduk ve 2018’de kendi renginden uzaklaşmadan daha parlak, daha doğal bir saç tonuna sahip oluverdin. Hangisi olsun?

11. Sen sanatçı doğmuşsun. Ruhunu doyurmak senin için her şeyden önemli. Kendini gerçekleştirmenin, daha güzel bir ruha sahip olmanın tek yolu sanat sana göre. Yeni yılda da değişme! Kendin ol, ve sanata daha çok vakit ayır. Çünkü sanat senin için güzellikler inşa etmeye devam edecek!

12. Senin hayattaki en büyük tutkun alışveriş. Sen bu işi yaparken tüm endişelerinden kurtulup mutluluktan dünyayı unutuyorsun. Milyonların izlediği bir konserde kendinden geçip gitarıyla bütünleşen gitaristler gibi yani, hiç kimseyi umursamıyorsun. Umursama zaten. Hatta yeni indirimleri daha iyi takip et, dünyanın en iyi alışverişçisi sen ol :) Seni mutlu eden şeylerden asla ayrılma!

13. Sen film izlemeyi o kadar çok benimsemişsin ki, güzel bir kitap okuduğun zaman filmi çıksa da bir de filmini izlesem diye geçiriyorsun içinden. Her gün rüyalarında süper kahraman filmlerindeki gibi sağdan sola zıplıyor, yüksek binalar arasında uçuyorsun, tüm korkularını yeniyorsun yani. Bir de hep sinemadan yeni çıkmış gibisin. Bildin mi o hissi? Yeni yılda daha çok film izle, o his seni sen yapmaya devam edecek :)

14. Sen spor yapmak için doğmuşsun. Spor senin için özgürlük demek. Spor yaparken kendini hiç hissetmediğin kadar özgür ve iyi hissediyorsun. Cesaretin zirvede oluyor, parlıyorsun resmen. Yeni yılda yapman gereken şey ilgilendiğin spor alanında daha da uzmanlaşıp, seni gerçekten mutlu eden şeylerin peşinden koşman :)

15. Olumsuz duygulara odaklanmak yerine, durumu güzelleştirmeyi dene bu yıl. Korkularının üzerine git, kaçır o korkuları, döv onları :)

16. Küçük adımlarla bile olsa hayatın içine biraz daha girmeye çalış. Başta çekingen atacağın adımlar zamanla dünyanın en ünlü mankenlerinin attığı adımlardan bile daha güzel hale gelecek :)

17. Boşuna dememiş Samuel Beckett “Hep denedin, hep yenildin. Olsun. Yine dene, daha iyi yenil!” diye. Başarısızlık korkulacak bir şey değildir, asıl korkutucu olan vazgeçmektir. Yeni yılda isteklerinden asla vazgeçme!

18. Yanlış yolda yürümek, doğru yolda beklemekten iyidir derler :) En azından yaşadığını farkında olursun. 2018’de kararsızlıklarla boğuşmak yerine bir karar alıp yolunda yürüme yılın olsun.

19. Kır zincirlerini, aş limitlerini! Sen sıradan olmak için fazla harikasın ;) Yeni yılda en iddialı sen olmalısın!

20. Hem dünya senin etrafında dönsün hem de sen kabarık prenses eteklerinle kendi etrafında dön istiyorsun :) Bu sene kraliyet ailesine yakışır nezaketin ve ışıltınla herkesi etkin altına al. Çünkü sen gerçek bir piremsessin.

21. Dolabındaki siyahlardan da kafandaki karanlık düşüncelerden de sıyrılmaya bak. Hadi yeni yılda küçük bir oyun oynayalım: Her gün bir renkli aksesuar tak, renklerin enerjisiyle 2018’i cıvıl cıvıııl geçir :)

22. Bu sene de büyük işlerin öncüsü olacağın kesin. İlk hamleyi yapan kişi olmak için gerekli cesaret sende var! Sydney biletini şimdiden alırsan 2019’a ilk girenlerden biri olacağını aklından çıkarma :)

23. Senin ruhun bu kıtadan çooook uzaklara ait. 2019’un ilk saatlerinde Amerika’da olabilmek için biletlerini şimdiden ayırt :)

24. Muhteşem mimarisi, eşsiz sanat atölyeleriyle 2019’a Berlin’de girmek hiç de zor değil ;) En eğlenceli arkadaşlarını topla, planını şimdiden yapmaya başla.

25. Senin ruhun şemsiyene vuran damlalarda anlam kazanıyor. 2018’de yağmur altında daha çok dolaşmaya ne dersin? Champs-Élysées seni bekliyor :)

26. Rengarenk kalemleri al eline; 2018 kararları değil de 2018 hayalleri listesi yap bir tane. Kolay ulaşılabilir olanlarından başla, yavaş yavaş gerçekleştiklerini göreceksin :)

27. Pardon da sen bu dünyaya melek olarak mı gönderildin? Her koyun kendi bacağından tatlım, kendini düşünmek bencillik değildir. 2018’de en çok kendini sev :)

28. Çok sıkı diyetler yapmaya kalkışıp kendini strese sokma. Varsa arkadaşlarının köpeklerini gezdir mesela ya da vakit buldukça kulaklıklarını takıp yürüyüşe çık. Hareket ettikçe kendini hafiflemiş hissedeceksin. Yeni yılda istemediğin hiçbir şeyi yapma :)

29. Hayatındaki fazlalıklardan kurtularak hayatını düzene koymaya başlayabilirsin. Giymediğin kıyafetleri, kullanmadığın eşyaları, okumadığın kitapları başkalarına hediye etmekle başla. Sadeleş, güzelleş :)

30. Korkuları, endişeleri, tedirginlikleri bırak ve yapmak istediğin değişiklik için gereken hamleyi hiç beklemeden yap. 2018 senin için değişimin yılı olsun :)

31. Aşk beklemeye de bekletmeye de gelmez! Ya o da seni seviyor ama açılamıyorsa… Kaybedecek ne var ki? Derin bir nefes al ve bırak duyguların konuşsun!

32. Yabancı dilde bol film izle, şarkı dinle. Ayrıca bir dili en iyi yerinde öğrenirsin, uçak biletlerini takip et ;)

33. Arkadaşlar iyidir! Bu sene, senin en sosyal yılın olsun. Ama öyle sosyal medya sosyalliği değil; yüz yüze bakmalı, birlikte gülmeli sosyallik. Yeni insanlarla tanışmaktan korkma. Yeni yıl yeni ortamlar, yeni yüzler, yeni dostluklar kurmanın tam zamanı!

34. Popüler dizileri kaçırmanı istemeyiz ama ekrana da kitlenip kalma. Dışarda da hayat çok hızlı akıyor, kaçırma!

35. Makyaj konusunda mı iyisin, en gurme gezileri planlamakta mı? Belki de sen blog ve vlog dünyasında yepyeni bir alan yaratacaksın. Trendleri yakala, hatta trend yarat!

36. 2018 senin yeteneklerinle parladığın bir yıl olacak çok belli! Keyif aldığın işlere daha çok zaman ayırmaya çalış. Hobilerini sadece kendin için devam ettir.

37. Eğlence-sorumluluklar-hayaller-hayatlar dengesi 2018’de senin için biraz daha önemli olsun. O dengeyi sağladıktan sonra seni eğlendirecek her şeyi yapabilirsin.

38. Enerjini şikayetlerle bitirme, farklı seçeneklere göz at. Şehrin trafiğinden bunaldıysan yer altı ulaşımını, bisikleti hatta retro bir motosikleti deneyebilirsin ;)

39. Önce kendini olduğun gibi kabul et, sonra cesaret dolu bir hareketle kendin için bir devrim başlat. Saçını, etrafındakileri, işini neyi değiştirmek istiyorsan ihtiyacın olan tek şey minik bir kıvılcım!

40. Hayatı yeteri kadar akışına bıraktın. Şimdi ipleri eline al ve rutinden çık. Küçük bir değişiklikle pasını atabilirsin; sabahlarına 5 dakikalık bir yoga egzersizi eklemek gibi.

41. Mutlu bir ilişki senin için nasıl olmalı? Belki bunu tekrar gözden geçirebilirsin. 2018’de mutlu olmadığın hiçbir durumun içinde kalmak zorunda olmadığını kendine hatırlat. Sen çok güçlü bir kadınsın!

42. Ders yoğunluğundan şikayet etmek yerine 2018’de zamanını iyi planlayarak huzura erişebilirsin. Klişe ama işe yarıyor: Yumurtanın kapıya dayanmasını beklemeden çalışmaya başla ;)

43. Kalbin hala oracıkta, tekrar heyecanla çarpacağı günü bekliyor. 2018’in sana bol bol kalp getireceğinden eminiz ama gerçek aşkı bulana dek yalnızlığın da güzel yanlarının keyfini çıkarmaya bakmanı öneririz. ;)

44. 2017 ne kadar hızlı geçmişti hatırlasana! Mutsuz olmaya vakit yok. Artık kendini çikolatayla mı mutlu edersin, sporla mı, romantik komedilerle mi bilemiyoruz ama dertler derya. 2018’de böyle duygulara izin yok!

45. Geçen yılı tam bir piremses olarak kapattığın belli. 2018’de de arkana yaslan ve hayatın kapına getireceği sürprizleri bekle. Çünkü piremsesler böyle yapar :)

46. Hayatla didişmekten yorulmuş gibisin sen. Hem kendinin hem etrafındakilerin süper kahramanı olmuşsun adeta. 2018’de kendini bu kadar yıpratma olur mu? Herkesi, her şeyi düşünmek zorunda değilsin, birazcık da kendini düşün şampiyon!

47. 2017’de çok gemiler yakmışsın. Öfkeyle kalkmış, zararla oturmuşsun sanki. Bu sene biraz daha ılımlı olmaya çalışırsan, sıkıntılı durumlardan daha acısız kurtulduğunu göreceksin. Hayat aslında o kadar kolay ki :)

48. 2017 gibi 2018’in de mutluluk danslarıyla geçeceği besbelli. Yeter ki gözünü açık tut, fırsatları kaçırma. Mutluluk içinde, yeter ki onu fark et ;)

49. Yeni yılda daha çok parlamak için tüm korkuların ve endişelerinden arın.

50. Süper parlak bir 2018’e, L’Oréal Paris Casting Crème Gloss xxx ile saçlarından başla.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Ecem

Doğal saç rengim kızıl... Ya niye bu testlerde kızıl yok doğal kızıl mı yok aq

Kaptan Hector

Hayırlısı be gülüm... Yalnız o ballara bi şey olmuş! Ne olmuş?