2017'de Şansın Sana Hangi Alanda Gülecek?

1.1bPAYLAŞIM

Aşk, iş, aile, sağlık... Bakalım 2017'de sansın sana hangisinde gülecek?

Testi çöz ve sonucu öğren!

1. Haydi başlayalım. Geride bıraktığımız 2016 yılına bir puan verecek olsan, 10 üzerinden kaç puan verirdin?

2. 2016'yı unutalım artık. Pekii 2017 yılında gerçekleşse çok mutlu olacağın beklentin nedir?

Yeterince ilgi görmek
Bolca tatil
Huzurum olsun yeter
Para, para, para

3. Şanstan önce ne kadar analitiksin onu öğrenelim! Mesela, satranç sever misin? (izlemek, oynamak fark etmez)

4. Yıllardır yaptırmak isteyip de yaptıramadığın dövme 2017'de senin olacak! Peki bu dövme hangisi?

5. Hangi alanda daha iyisindir?

6. Yaşadığımız Dünya ile ilgili en büyük şikayetin nedir?

7. Hangi ünlünün yaşamı gibi bir 2017 geçirmek isterdin?

Acun Ilıcalı
Şeyma Subaşı
Halit Ergenç
Bergüzar Korel

8. Geldik son soruya. En çok hangisi hakkında düşünüyorsun?

Aşk!

2017'de şansın sana aşktan yana gülecek! Bugüne kadar aşk konusunda yüzün hiç gülmedi belki de... Sevdiğin kişi/kişiler seni sevemedi, seni sevenleri de sen sevemedin. Ama bu yıl, bu döngü değişiyor. Aradığın aşkı belki de hayatının aşkını bu sene buluyorsun. Kim bilir belki ciddi adımlar bile atabilirsiniz beraber. Aşk konusunda daha önce yaptığın hataları yapmaman gerekiyor ama bunu çok iyi biliyorsun. Mutlu ve huzurlu olmak istiyorsan sevgiden de önce saygı birinci şart. Madem bu sene aşkta kazanacaksın, bunun hakkını ver de insanlar aşk görsün. :)

İş!

2017'de şansın sana işten yana gülecek! İş başvuruları, iş görüşmeleri,  'daha sonra sizi arayacağız' yalanları... Hepsi geride kaldı. Bu sene senin iş konusunda şanslı yılın. Hayalindeki, seni tatmin edecek işe sonunda kavuşuyorsun. Hali hazırda işinden, gücünden memnunsan da bir yükselme ya da maaş artışı harika olacak senin için. karşına hayatının fırsatı çıkacak belki de. Çok iyi değerlendirmeni umuyoruz bunu. Başlarda zorluklar yaşayabilirsin belki ama sabredersen ömür boyu mutlu olacağın bir işe kavuşacaksın. Sonradan pişman olmamak için top sende. Sana güveniyoruz. :)

Aile!

2017'de şansın sana aileden yana gülecek! Aile içi huzursuzluklara bu sene son. Aileden yana bu sene yüzün hep gülecek. Belki seni daha iyi anlayacaklar belki de sen kendini daha iyi anlatacaksın ama küçüklükten beri devam eden bu sorun çok şükür son bulacak. Artık bilmiyoruz hayatının insanını bulmuşsan da size hayatınızı birleştirme yolu bu sene açılacak. Aile, yaşamımızdaki en önemli değerlerden, önemini ailemizden birilerini kaybedince değil, onlar hayattayken fark etmek lazım. Pişman olacağın hiçbir şeyin olmadığı bir 2017 olsun, umarız :)

Sağlık!

2017'de şansın sana sağlıktan yana gülecek! Sağlık sorunlarıyla mı boğuşuyorsun? Çok mu kilo aldın? Defalarca spor yapmaya meyil edip bir türlü başlayamadın mı? Hepsi bu seneyi bekliyormuş işte. Atman gereken her adımı attığın, sağlık açısından muhteşem bir yıl yaşayacaksın. Yediklerine, içtiklerine dikkat ettiğin, bol bol su tükettiğin yani kısaca daha önce yaptığın hataları yapmadığın bir yıl seni bekliyor. Ne mutlu bu bilince ulaşan ve devam ettirebilen insana. Daim olsun. :)

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
asyakurnaz12

2017'de şansın sana işten yana gülecek! İş başvuruları, iş görüşmeleri, 'daha sonra sizi arayacağız' yalanları... Hepsi geride kaldı. Bu sene senin iş konusunda şanslı yılın. Hayalindeki, seni tatmin edecek işe sonunda kavuşuyorsun. Hali hazırda işinden, gücünden memnunsan da bir yükselme ya da maaş artışı harika olacak senin için. karşına hayatının fırsatı çıkacak belki de. Çok iyi değerlendirmeni umuyoruz bunu. Başlarda zorluklar yaşayabilirsin belki ama sabredersen ömür boyu mutlu olacağın bir işe kavuşacaksın. Sonradan pişman olmamak için top sende. Sana güveniyoruz. :)

suitup

artık testlerden bile zevk almıyorum lan

dila-yigit

Aile!

ceylan-yigit

2017'de şansın sana aşktan yana gülecek! Bugüne kadar aşk konusunda yüzün hiç gülmedi belki de... Sevdiğin kişi/kişiler seni sevemedi, seni sevenleri de sen sevemedin. Ama bu yıl, bu döngü değişiyor. Aradığın aşkı belki de hayatının aşkını bu sene buluyorsun. Kim bilir belki ciddi adımlar bile atabilirsiniz beraber. Aşk konusunda daha önce yaptığın hataları yapmaman gerekiyor ama bunu çok iyi biliyorsun. Mutlu ve huzurlu olmak istiyorsan sevgiden de önce saygı birinci şart. Madem bu sene aşkta kazanacaksın, bunun hakkını ver de insanlar aşk görsün. :)

leyla-aslanalp

Aşk! Aşk! 2017'de şansın sana aşktan yana gülecek! Bugüne kadar aşk konusunda yüzün hiç gülmedi belki de... Sevdiğin kişi/kişiler seni sevemedi, seni sevenleri de sen sevemedin. Ama bu yıl, bu döngü değişiyor. Aradığın aşkı belki de hayatının aşkını bu sene buluyorsun. Kim bilir belki ciddi adımlar bile atabilirsiniz beraber. Aşk konusunda daha önce yaptığın hataları yapmaman gerekiyor ama bunu çok iyi biliyorsun. Mutlu ve huzurlu olmak istiyorsan sevgiden de önce saygı birinci şart. Madem bu sene aşkta kazanacaksın, bunun hakkını ver de insanlar aşk görsün. :)

Görüş Bildir