Görüş Bildir

iyiyasamramazan Haberleri

iyiyasamramazan ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. iyiyasamramazan ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Ramazan Bayramı Geliyor! Özlediğimiz O Eski Bayramlarla Özdeşleşmiş 9 Şey
Kültür dinamik bir olgu olduğu için sürekli değişiyor ve gelişiyor. Ramazan Bayramı kültürümüz de ister istemez değişime uğruyor. Eski bayramların tadı hep damağımızda kalır, 'Nerde o eski bayramlar!' deyip bayram sabahlarına uyanmaya başlar olduk. Bu içeriğimizde bayramlar ile özdeşleşmiş şeyleri sizler için sıraladık. Şimdiden herkese iyi bayramlar!
Güllaçtan Farklı Şeyler Denemek İsteyenlere: Ramazan Sofralarınızı Şenlendirecek 9 Hafif Tatlı
Oruç nedeniyle yemek alışkanlıklarının değiştiği Ramazan döneminde, iftar sonrası tüketilen tatlılar şüphesiz günün en güzel anlarından. Fakat özellikle gece geç saatte yenilen şekerli tatlılar, bize fazla kilo ve çeşit çeşit sağlık problemiyle geri dönebiliyor. Bu nedenle iftar sonrası çay ve kahve saatlerinde güllaç gibi hafif ve leziz tatlılara yönelmek gerekiyor.Sırf hafif diye sürekli güllaç tüketenler için bu Ramazan boyunca denenebilecek harika önerilerimiz var!👇👇👇Not: Eğer çok daha sağlıklı tatlılar yapmak istiyorsan şeker yerine bal veya pekmez, un yerine yulaf unu veya hindistan cevizi unu, tereyağı yerine ise zeytinyağı veya hindistan cevizi yağı gibi malzemeler kullanabilirsin! 😉