Görüş Bildir
Haberler
Yanlış Erkekle Beraber Olduğunuzun 8 İşareti

Yanlış Erkekle Beraber Olduğunuzun 8 İşareti

Kadınon.com
29.08.2014 - 17:23 Son Güncelleme: 29.08.2014 - 17:40

Yanlış Erkekle Beraber Olduğunuzun 8 İşareti

Yanlış erkekle mi berabersiniz? Yanlış erkekle beraber olduğunuzun 8 işareti bu yazıda...

Bazen yanlış tercihlerde bulunabiliriz. Kendimiz için doğru insan olduğunu var sayarak, aslında hiç de bize uymayacak erkeklerle hayatımızı paylaşabiliriz. Ancak, insan aşık olduğunda bu tarz kusurları göremiyor ya da farkına varamıyor. İçinizdeki ses yanlış kişiyle birlikte olduğunuzu fısıldıyorsa, yazımızı okumanızda fayda var...

1- Her zaman öfkeliyse

Birlikte olduğunuz erkek sürekli öfkeliyse, durmadan sinirlenip huzurunuzu bozuyorsa, erkek arkadaş tercihinizin pek de iyi bir seçim olduğundan bahsetmek zor... Öfkeli bir erkekle hayatı paylaşmak, ne zaman patlayacağı belli olmayan bir bombayla yaşamak gibidir.

2- Kontrol hastasıysa

Sevgiliniz her şeyin kendisinin istediği gibi olmasını istiyor ve siz de hata edip onun istemediği bir şeyi yapacaksınız diye korkuyorsanız bir şeylerin yanlış olduğunu bilmelisiniz. Onun sizi eleştirmesinden korkacak hale gelmişseniz, bu durum sevgilinizin bir kontrol hastası olduğunu gösterir.

3- Bağımlılığı varsa

Sevgilinizin bırakamadığı bağımlılıkları olabilir. İnternet, alkol, bahis oyunlar vb. bağımlılıkları varsa aranızda bir üçüncü kişi varmış gibi hissedebilirsiniz.

4- Seks düşkünüyse

Aktif bir cinsel hayatınız olmasına rağmen sürekli seksten konuşuyor, başka kadınlar hakkında yorumlar yapıyor ya da sürekli mastürbasyon yapıyor olabilir. Sizin isteyip istemediğinizi düşünmeden, sizi sekse zorlayan bir erkek arkadaşınız varsa yanlış kişiyle birlikte olduğunuzu söylemek zor değil.

5- Geçmişteki ilişkisini unutamamışsa

Hala eski sevgilisinden bahsediyor ya da eski aşkıyla ilgili anılara tutunuyor olabilir. Ya da geçmişteki ilişkisinde yaptığı bir hata yüzünden kendini suçlayabilir. Bu tarz bir erkek hayatınızdaysa, travmalarını tedavi etmesi için ona zaman verin ve uzaklaşın.

6- Çocukluktan gelen yaraları varsa

Hepimizin çocuklukta yaşadığı kötü olaylar ve anılar derin izler bırakır. Büyüdükçe de bunların izlerini silmeye çalışır ve farkına varırız. Erkek arkadaşınız zor bir çocukluk geçirmiş olabilir, ancak bunun izlerini hala yaşıyor ve size yaşatıyorsa, yanlış insanla karşılaşmış olma ihtimaliniz çok fazla...

7- Kurban rolünü oynuyorsa

Hayatta başına gelen her şeyin bir sorumlusu varsa ve kurban olarak kendini görüyorsa, erkek arkadaşınızın bir sonraki suçlayacağı kişi büyük ihtimalle siz olacaksınız.

8- Annesine aşırı düşkünse

Anneler bizim her şeyimiz ve tabii ki sevdiğiniz adamın annesini sevmesi çok güzel. Ancak sevgiliniz annesi ne derse sorgulamadan uygulamaya geçiyor ve sırf annesi istemiyor diye hayatında bir şeyleri değiştiremiyorsa ilişkiniz hakkında düşünmeniz gerekiyor.

Kaynak: http://www.kadinon.com/ask-iliskiler/...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
15
2
1
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın