Komiklikte Tek Başına İktidar Olabilecek Güçte 21 Enfes Seçim Capsi

 > -
Abone ol

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

revengefish

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mirasci

İster beğenin, ister beğenmeyin, HDP Yİ MECLİSE AKEPE SOKMUŞTUR. Açılım denen sütü bozukluk, PKK nın güçlenmesine ve Akepenin zayıflamasına neden olmuştur. Akepe, PARALEL ayağına Türkiye ekonomisinin krize girmesine neden olmuştur. Seçimde hdp, akepenin kıçına tekmeyi de basmıştır. Silahlar bırakılmadan, hdp nin devletten alacağı parasal desteğin PKK ya gidip gitmeyeceği meçhuldür. Açıkçası devlete verilecek verginin belli bir kısmı hdp ye gidecektir. PKK silah bırakmadığı sürece, HDP asla bir Türkiye Partisi olamaz. Gezi olayları ise, bazılarının suçluluk duygularını kabartmış, kabus görmesine neden olmuş, birilerinin tahtasındaki çivileri gevşeten ilk hareket olmuştur.

enk-capital

Kürtler ilk kez saflarını belirledi. Hdp bi Kürt partisidir. Kürtler ilk kez Hdp'ye bu kadar sahip çıktı. Pkk olayına girmiyorum. Her iki taraftan da gençler hayatını kaybetti, evet. Hdp Pkk kökenli de olabilir, evet. Ama Pkk eline silah alıp dağa çıkmasaydı şu an bu ülkede Kürt nüfus yaşamıyor olurdu. Sanırım bazılarının Pkk'ya kızgınlığı sırf bundan. Kürtleri de Ermeniler gibi gönderip kurtulamamış olmalarından. Kürtlerin, topraklarını bırakıp da gitmemesine kızıyorlar.Her neyse... Empati yoksunu ve herkesi şeytan sadece Türkleri gökten inmiş melek kabul eden ve bi nevi Yahudi ırkçılığına benzer bi ırkçılık yapan insanlara burda laf anlatmaya çalışmayacağım. Hdp'nin dışardan desteklediği bi chp-mhp koalisyonu iyi olur, çok da güzel olur. Mhp'nin, kendisine oy veren seçmen kitlesinden çok daha rasyonel düşünebilen liderlere sahip olduğunu zannediyorum.

mert-sarikaya

Akp'nin doğudan aldığı oylar Hdp'ye kaydı olay bu batıdaki kürtler de akp yerine hdp dedi. Akp'liler milliyetçi olamazlar tek tek saymaya gerek yok dolmabahçe'yi megri megrileri serok ahmetinizi sanırım.

Gizli Kullanıcı

güzel gülünüyor ediliyor ama g.te girmezse iyidir.

narobb

Hdp'ye kürt veya ermeni adayları olduğu için değil pkk ile apo ile irtibat halinde oldukları için onların maşaları oldukları için millet kızıyor ama bu baskılardan sıyrılır, bölücülük veya özerklikten vazgeçip pkkyı veya apoyu umursamadan kendileri adil ve dürüst ülkeyi bölmeyecek bir şekilde siyasete devam ederlerse önleri açık ama pkk ve apo ile irtibatları kesilmediği sürece bölücülük yapmaya devam ederlerse bir daha giremezler meclise falan. CHP'de Kılıçdaroğlu ve MHP'de D. Bahçeli koltuk sevdalarından vazgeçmeli ve istifa etmeliler. Özellikle MHP'ye taze kan lazım. CHP'de Muharrem İnce'yi MHP'de ise Oktay Vural'ı genel başkan olarak görmeyi isterim. akepe'ye hiç bir yorumum yok birazcık aklı başında olan herkes onların ne bok olduklarını nasıl milletin milli ve dini inançlarını sömürdüğünü aynı şekilde emeklerini ve geleceklerini de sömürdüğünü görebiliyor. Eyorlamam bu kadar. Herkesin hayatına kimse karışamaz.

Görüş Bildir