RTÜK'ün Sansür Kararından Ötürü Türkiye'den Çekileceği İddia Edilen Netflix'le İlgili Herkesin Duygularına Tercüman Olan Paylaşımlar

-
Abone ol

Umarım iddialar doğru değildir...

1 Ağustos'ta “Radyo, Televi̇zyon ve İsteğe Bağlı Yayınların İnternet Ortamından Sunumu Hakkında Yönetmeli̇k” Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girmiş ve RTÜK'ün bu platformları denetleyeceği açıklanmıştı.

İsteğe bağlı dijital yayıncılık platformları olarak adlandırılan bu ortamlar RTÜK’ten lisans almadan hizmet veremeyecek.

Ayrıntılar için: 👇

Resmi Gazete'de Yayımlandı: Netflix, BluTV ve Puhutv Gibi Dijital Yayıncılık Platformlarına RTÜK Denetimi - onedio.com
Resmi Gazete'de Yayımlandı: Netflix, BluTV ve Puhutv Gibi Dijital Yayıncılık Platformlarına RTÜK Denetimi - onedio.com

Yazar Jared Wall, Twitter'dan yaptığı paylaşımla kendisine gelen duyumu paylaştı ve önümüzdeki süreçte Netflix'in Türkiye'den çekileceğini iddia etti.

1. Dedikodunun yayılmasıyla birlikte başta CHP İstanbul Milletvekili Özgür Karabat olmak üzere pek çok insan tepki gösterdi. İşte o paylaşımlar...

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
izmirli-deli-35

birde öyle hesaplar varki saygıdeğer metin akpınarın olmadığı nasıl belli 32 bin hesaplı mavi tıksız fan hesabı neler neler yazıyor Akp li çomarlar beyin niye yok bunlar da anlmayorum rabbim bunlara gerçekten ayrımcılık yapmış olamaz bu kadar mal olamazlar ya ..

hilal992002

dış güçler vs. diyoruz ama öncelikle kendi ülkesinde kendi vatandaşına "çağdaş" düşmanlık yapanlardan kurtulmamız lazım. eyy dış güçler! hayat size güzel...

sinsofdreamer

Rtük hiç kendi ülkesinde yayıncılık denilen anlayışı (güya) sorgulamıyor galiba. Nasıl bağnaz bir topluma aitiz anlayamıyorum. Adamlar Palu denen aileyi ağızlarının suyu aka aka günlerce izledi, tecavüzlerin, şiddetin, bir çok mide bulandıran diyizi ele alıp bunlarla insanların beyinlerini yıkadı ha bu saçma sapan hiçbir amacı olmayan yemek, saç, moda diye insanların bir birine düşman olduğu programlara el atmadıda, internet üzerinden yayın yapan bir platformu bize yasaklatıyor. Gerçekten her birini tebrik ediyorum, bu ülke Wikipedia gibi bir siteyi bile yasaklayabildiyse her şeyi yasaklar. Artık hiçbir şeye şaşırmıyorum. Neyseki torent var!

hassein

#13'ü okuyunca "The Morning of the Magicians" kitabındaki Hitler'in lafı geldi aklıma : "we are enemies of the human in such a way that the bourgeois can not understand" 2. dünya savaşı devam ediyor....

muhalif-kursad-zafer

Gezi'yi anlamadılar.. "Dış güdümlü darbe!" deyip geçiştirmeye çalıştılar.. Devleti yönetenlerin, vatandaşların her türlü özgürlüğüne burun sokma çabasına karşı bir direniş olduğunu göremediler.. Şimdi yine halkın sabır taşını zımparalıyorlar, farkında değiller..

Görüş Bildir