Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Pixar Animasyonlarında Yer Alan 17 Kötü Adam

 > -

Evet, Pixar animasyonlarında kendilerine yer bulmuş "Erol Taş"ları bu galeri altında topluyoruz. Haydi başlayalım.

17. Dr. Sherman (Kayıp Balık Nemo)

Her ne kadar Marlin'in (Nemo'nun Babası) okyanus korkusunu yenmesine yardımcı olsa da, Nemo'yu alıp 4 cam arasına tıkması onu kötü biri yapar heralde. 17 numara senindir Doktor Bey.

16. İmparator Zurg (Oyuncak Hikayesi 2)

Kötünün kötüsü. Dart Wader'ın amcaoğlu İmparator Zurg. Her ne kadar kötü de olsa içinde Baba sevgisi ve şefkâti var. Ama galaktik düşman.

15. Roar Omega Roar (Sevimli Canavarlar Üniversitesi)

Canavarların canavarları. Üniversitenin ağır abileri. Diğer grupları hakir görürler. Egoları yüksek bir topluluk işte. Kötü diyelim öyle olsun.

14. Chick Hicks (Arabalar)

Güvenilecek bir tip değil. Bir kupa için yapmayacağı şey yok. Piston Kupası'nın son yarışında içinin fesatlığını gördük zaten.

13. Stinky Pete (Oyuncak Hikayesi 2)

Kendisi oyuncak ruhunu kaybetmiş bir dayımızdır. Sırf "ooo çocuklar bana bakmaya geldi" desin diye kendini ve yanındakileri Japonya'da bir oyuncak müzesine götürmek istemektedir. Seni de yazdık kenara.

12. Al (Oyuncak Hikayesi 2)

Para için bir çocuğun oyuncağını bile çalabilen şişko ve yağlı bir gereksizdir. Amacına ulaşamamış ve dükkanı kapatıp gitmiştir.

11. Profesör Z (Arabalar 2)

Para için her şeyi yapanlardan biri de Profesör Z. Dünya Grand Prix'in de birçok arabanın şanzımanını dağıtmış, şasilerini eğriltmiştir.

10. Charles Muntz (Yukarı Bak)

Carl'ın idolü, maceracı Charles Muntz. Kendileri gururunu kurtarmak için bir canlının yaşamını hiçe sayabilecek bir kişiliktir. Biz seni maceracı bilirdik Charles Dede, oldu mu şimdi o kötülükler?

9. Syndrome (İnanılmaz Aile)

Bay İnanılmaz'ın çocukluk hayranıdır ve başına dertler açmakta üstüne yoktur. Bir defasında işleri karman çorman ettiği için Bay İnanılmaz tarafından evine gönderilir. Çocuk nasıl nefret beslediyse artık Bay İnanılmaz'a ulaşana kadar nice süper kahramanı öldürmüştür. Kötüsün kötü.

8. Şef Skinner (Aşçı Fare)

Boyuna aldanmayın. Bu şef'in türlü türlü huyları var. Linguini adlı uşağın dükkanın başına geçmesini engellemeyi ve saltanatını sürdürmeyi düşünmüştür. Ama Remy tarafından bu girişimi engellenmiş ve başarısız olmuştur. Kısaca bunun yaptığı yemek yenmez yani.

7. Randall (Sevimli Canavarlar)

Çakalın önde gidenidir. Üniversite yıllarının ilk başlarında saf bir kişiliktir. Ancak zamanla kötülüğü tavan yapar. Çığlık uğruna yapamayacağı şey yoktur. En sonunda süpürgeyle dayağı yemiştir zaten.

6. AUTO (Wall-E)

İnsanları komuta altına almayı başarmış ama en sonunda kendi emrine yenik düşmüş bir robottur. Sonunda insan ırkı mutlu mesut dünya'ya geri dönmüştür vs vs.

5. Darla (Kayıp Balık Nemo)

Chuckles'ın katili. Tipe bak. Sınıfının sevilmeyen kızı. Bağırır çağırır hoşnut olmaz. Buna balık yerine sopa lazım sopa.

4. Mor’du (Cesur)

Aslında fazla söze gerek yok. Bildiğimiz Ayı işte.

3. Lotso (Oyuncak Hikayesi 3)

Yumuşacıktır, çilek kokar, boş zamanlarında da darbe yapar. Disiplin hastası obsesif bir oyuncaktır. En son bir çöp arabasının önüne monte edilmiştir.

2. Hopper (Bir Böceğin Yaşamı)

Pixar'ın böcekleri ve çeşitli varlıkları sevdirdikleri gibi, nefret ettirdikleri de mevcut. Örneğin bu çekirge gibi. Zalimin önde gideni bu çekirge, kötüler listesinde en üstlerde yer almayı hak ediyor.

1. Sid (Oyuncak Hikayesi)

Ve geldik bu haftamızın 1 numarasına. Karşınızda Sid. Oyuncaklardan nefret eder. Onlara işkence yapmaktan zevk alır. En son oyuncaklar darbe yaparak Sid'i korkutmayı başarırlar. Büyünce de çöpçü olmuştur. Evlat olsa sevilmez.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir