Görüş Bildir
Haberler
İYİ Partili Ağıralioğlu: 'Türkkan'ı Görevden Çekiyoruz'

İYİ Partili Ağıralioğlu: 'Türkkan'ı Görevden Çekiyoruz'

Batuhan
08.11.2021 - 12:59

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Ağıralioğlu, 'Partimiz kurulduğu günden beri çeşitli itham ve hakarete maruz kaldı. Ancak hiçbir gerekçe Lütfü Türkkan'ın yaptığı hatayı görmezden gelemez. Biz hatasının bedelini ödeyen bir partiyiz. Yanlışı yapanı görevden çekmeyi bilir. Bugün de Türkkan'ı görevden çekiyoruz. Bizim kitabımızda böyle bir küfürün, hakaretin yeri yoktur. Biz hata yapanları makamdan çekiyoruz' dedi

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Ağıralioğlu, şehit ağabeyine küfretmesi sonrası Grup Başkanvekili görevinden istifa eden Lütfü Türkkan ile ilgili açıklama yaptı.

Ağıralioğlu, 'Yapılan hatadır. Hatayı meşrulaştırmak İçin söylemiyorum ama şehit yakınlarının da taşımak olduğu bir vakar var, bir adam genel başkanımıza galiz ağza alınmayacak laflar etmiştir' dedi.

Hatayı görmezden gelemeyeceklerini ifade eden Ağıralioğlu, 'Bugün konuşacağız, milletimize sorumluluk ne gerektiriyorsa onu yapacağız' şeklinde konuştu.

Hata yapanları makamdan çektiklerini, kusuru görmezden gelmeyeceklerinin altını çizen Ağıralioğlu, Genel Başkan Meral Akşener'in asla müsamaha ile karşılamayacağını söyledi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
10
2
1
1
1
1
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Darth Vader

Politikacılardan midem bulanıyor