İtaatkar mı Dominant mı: Bu Test İlişkideki Rolünü Ortaya Koyuyor!

2.7bPAYLAŞIM

Aşkının ne kadar tutkulu ve karanlık olabileceğini öğrenmeye hazır mısın? İşte bu test ile senin ilişkilerindeki duruşunu ve en karanlık hazlarını ortaya çıkaracağız! Hazırsan hemen teste başla!

1. İlk olarak cinsiyetini öğrenebilir miyiz?

Kadın
Erkek

2. İlk olarak sana çok net bir soru soracağız ve dürüstçe cevap vereceksin! Kendi vücudunu beğeniyor musun?

3. Hadi ilişkilerine geçelim şimdi de: Diyelim ki partnerin sana eskisi kadar güzel öpüşmediğini söyledi. Ne yaparsın?

4. Sana göre aşk bunlardan hangisi?

Acı çekmek ama korkmamak, pişman olmamak
İki ruhun birbirine bağlanması
Kendinden çok başkasını düşünmek, sevmek

5. Sevgilinle vakit geçirmekten en çok zevk aldığın yer neresi?

Yatak odası
Cafeler / Barlar
Mutfak

6. Bir de ilişkine renk katacak bir fantezi unsuru seç hadi!

Maske
Kelepçe
Kırbaç

7. Diyelim ki O'nunla ilk kez evde baş başa kaldınız ve aranızda inanılmaz bir fiziksel çekim var. Tam gidecek ve kapının önünde birbirinize bakıyorsunuz. Ne yaparsın?

Beni öpmesi için gözlerinin içine dik dik bakarım
Yanağına yumuşak bir iyi geceler öpücüğü veririm
Onu aniden duvara yaslar ve tutkulu bir şekilde dudaklarına yapışırım

8. Herkesin farklı zevkleri vardır, peki sen hangisini tercih ediyorsun?

Yumuşak dokunuşlar
Ruh halime göre değişir
Sert hareketler

9. Sevgilinle yatakta vakit geçirirken dinleyeceğiniz bir şarkı seçsene hadi!

The Weeknd - In The Night
Ellie Goulding - Love Me Like You Do
Beyonce - Crazy in Love

10. Seni karşındaki kişide en çok çeken şey genelde ne oluyor?

Dudakları
Fiziği
Gülüşü
Konuşmaları
Saçları
Hareketleri

11. Son olarak karanlığın bir tonunu seç hadi!

Gerçek bir itaatkar kadın!

Sen  neredeyse herkesin hayalini kurduğu o muhteşem itaatkar partnersin! Senin ilişkilerindeki gayen çok net; partnerini mutlu etmek, ona verebildiğin kadar çok zevk vermek. Bu da söylediğimiz gibi seni muhteşem bir partner yapıyor. Tek gayen sanki onu mutlu etmekmiş gibi davranıyor ve deyim yerindeyse onun için yaşıyorsun. Yatakta da durum farklı değil elbette; partnerin ne isterse onu yapmayı seviyor, yönetilmeyi seviyor ve kendini tam anlamıyla karşındakine bırakmaya bayılıyorsun. Haz vermeyi seviyor, bunu yaparken de hazların en muhteşemini yaşıyorsun! Hazzın en karanlık renklerinin buluştuğu Karanlığın Elli Tonu'nu izlerken kendini görmek ve hem daha karanlık hem de daha haz dolu fikirler öğrenmek için sevgililer gününde seni sinema salonlarına çağırıyoruz!

Canın nasıl isterse: Ne itaatkar, ne dominant!

Senin çok değişken bir karakterin var aslında. Nasıl davranacağına resmen o sıradaki ruh halin ve düşüncelerin karar veriyor. Örneğin yatakta bir gün dünyanın en itaatkar insanıyken ertesi gün dominantın önde gideni olabiliyorsun! Ama bu senin için zevki elbette kat be kat arttırıyor. Dahası, heyecanı ve değişikliği sevdiğini de söyleyebiliriz. Yani her şeye açıksın. Bizce senin partnerin olmak son derece eğlenceli ve haz dolu! Hazzın en karanlık renklerinin buluştuğu Karanlığın Elli Tonu'nu izlerken hem daha karanlık hem de daha haz dolu fikirler öğrenmek için sevgililer gününde seni sinema salonlarına çağırıyoruz!

Tam bir dominant erkek!

İşte gerçek bir dominant! Sen yönetmeyi, saygı duyulmayı ve az biraz da korkulmayı çok seviyorsun. İlişkilerinde de durum böyle; daima yöneten, baskın taraf sen olmalısın. Durum yatakta da farklı değil elbette! Partnerinin kendini tamamen sana bırakmasını, senin ellerinde savunmasız kalmasını ve ne istersen yapmasını görmeyi çok seviyorsun. Bunu yaparken ona verdiğin zevk seni kat be kat daha tatmin ediyor! Dememiz o ki hazzın doruklarına çıkarırken hazzın doruklarına kendin de çıkıyorsun! Hazzın en karanlık renklerinin buluştuğu Karanlığın Elli Tonu'nu izlerken kendini görmek ve hem daha karanlık hem de daha haz dolu fikirler öğrenmek için sevgililer gününde seni sinema salonlarına çağırıyoruz!

Gerçek bir itaatkar erkek!

Sen  neredeyse herkesin hayalini kurduğu o muhteşem itaatkar partnersin! Senin ilişkilerindeki gayen çok net; partnerini mutlu etmek, ona verebildiğin kadar çok zevk vermek. Bu da söylediğimiz gibi seni muhteşem bir partner yapıyor. Tek gayen sanki onu mutlu etmekmiş gibi davranıyor ve deyim yerindeyse onun için yaşıyorsun. Yatakta da durum farklı değil elbette; partnerin ne isterse onu yapmayı seviyor, yönetilmeyi seviyor ve kendini tam anlamıyla karşındakine bırakmaya bayılıyorsun. Haz vermeyi seviyor, bunu yaparken de hazların en muhteşemini yaşıyorsun! Hazzın en karanlık renklerinin buluştuğu Karanlığın Elli Tonu'nu izlerken kendini görmek ve hem daha karanlık hem de daha haz dolu fikirler öğrenmek için sevgililer gününde seni sinema salonlarına çağırıyoruz!

Tam bir dominant kadın!

İşte gerçek bir dominant! Sen yönetmeyi, saygı duyulmayı ve az biraz da korkulmayı çok seviyorsun. İlişkilerinde de durum böyle; daima yöneten, baskın taraf sen olmalısın. Durum yatakta da farklı değil elbette! Partnerinin kendini tamamen sana bırakmasını, senin ellerinde savunmasız kalmasını ve ne istersen yapmasını görmeyi çok seviyorsun. Bunu yaparken ona verdiğin zevk seni kat be kat daha tatmin ediyor! Dememiz o ki hazzın doruklarına çıkarırken hazzın doruklarına kendin de çıkıyorsun! Hazzın en karanlık renklerinin buluştuğu Karanlığın Elli Tonu'nu izlerken kendini görmek ve hem daha karanlık hem de daha haz dolu fikirler öğrenmek için sevgililer gününde seni sinema salonlarına çağırıyoruz!

Sevgililer Günü'nü bekleyemem diyorsan müjde: Karanlığın Elli Tonu vizyonda! 😍

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
theadrial

Online dominant kadınlar twitter, "theadrial" nicki ile bana ulaşsın.

krakx-baba

İşte gerçek bir dominant! Sen yönetmeyi, saygı duyulmayı ve az biraz da korkulmayı çok seviyorsun. İlişkilerinde de durum böyle; daima yöneten, baskın taraf sen olmalısın. Durum yatakta da farklı değil elbette! Partnerinin kendini tamamen sana bırakmasını, senin ellerinde savunmasız kalmasını ve ne istersen yapmasını görmeyi çok seviyorsun. Bunu yaparken ona verdiğin zevk seni kat be kat daha tatmin ediyor! Dememiz o ki hazzın doruklarına çıkarırken hazzın doruklarına kendin de çıkıyorsun! Hazzın en karanlık renklerinin buluştuğu Karanlığın Elli Tonu'nu izlerken kendini görmek ve hem daha karanlık hem de daha haz dolu fikirler öğrenmek için sevgililer gününde seni sinema salonlarına çağırıyoruz!

scarlettfenty

Tam bir dominant kadın! Tam bir dominant kadın! İşte gerçek bir dominant! Sen yönetmeyi, saygı duyulmayı ve az biraz da korkulmayı çok seviyorsun. İlişkilerinde de durum böyle; daima yöneten, baskın taraf sen olmalısın. Durum yatakta da farklı değil elbette! Partnerinin kendini tamamen sana bırakmasını, senin ellerinde savunmasız kalmasını ve ne istersen yapmasını görmeyi çok seviyorsun. Bunu yaparken ona verdiğin zevk seni kat be kat daha tatmin ediyor! Dememiz o ki hazzın doruklarına çıkarırken hazzın doruklarına kendin de çıkıyorsun! Hazzın en karanlık renklerinin buluştuğu Karanlığın Elli Tonu'nu izlerken kendini görmek ve hem daha karanlık hem de daha haz dolu fikirler öğrenmek için sevgililer gününde seni sinema salonlarına çağırıyoruz!

theadrial

Bana, "işte gerçek bir itaatkar" diyen onedio'ya buradan selamlar.

srkn-fndlr

Reklam için kaç para aldınız?

banu2019

Tam bir dominant kadin

Görüş Bildir