---
title: "Hipnotize Edici Kısa Film | Whole - Onedio"
description: Whole – Kısa Film
image: "https://img-s3.onedio.com/id-53fc583e4cbb62e517f727e8/rev-1/raw/s-759b14d63ebd5374142fe00eef12e8e1313a8013.jpg"
---

Görüş Bildir

Favorilerinize Ekleyin.

![article/comments](/svg/article/comments.svg)

![article/share](/svg/article/share.svg)

Paylaş

[](https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMIGmrAsw_rDEAw?ceid=TR:tr&oc=3&hl=tr&gl=TR)

[Haberler](/)

[Dizi & Film](/dizi-film)

Hipnotize Edici Kısa Film | Whole

[![Kısa Film](https://img-s1.onedio.com/id-53fcdc4feb430f1408952d0c/rev-0/w-50/f-jpg/s-a0f292afcbc178dd01c8dd48691fe65e0a73deb0.jpg)](/profil/kisa-film)

[Kısa Film \- Onedio Üyesi](/profil/kisa-film)

26.08.2014 - 02:17 Son Güncelleme: 26.08.2014 - 11:08

  [![google-g-white](/svg/google-g-white.svg) ![cross-white](/svg/cross-white.svg) ![onedio-o-white](/svg/onedio-o-white.svg)

Onedio’yu Google’da tercih edilen kaynak olarak ekleyin ![plus-blue](/svg/plus-blue.svg)](https://www.google.com/preferences/source?q=onedio.com "Google’da Tercih Edilen Kaynak Olarak Ekleyin") 

İçeriğin Devamı Aşağıda ![chevron-right-grey](/svg/chevron-right-grey.svg)

Reklam

## Yönetmen William Reynish tarafından

![fullscreen](/svg/fullscreen.svg)

![Yönetmen William Reynish tarafından](https://img-s2.onedio.com/id-53fbc7713ad0bebd27b7b077/rev-0/w-600/h-255/f-jpg/s-b3054e2615505e44d40ac6eead4dc120ef6403ae.jpg)

İçeriğin Devamı Aşağıda ![chevron-right-grey](/svg/chevron-right-grey.svg)

Reklam

## Uluslararası Danimarka Film Okulu'nda bir mezuniyet projesi olarak çekilen kısa film

![fullscreen](/svg/fullscreen.svg)

![Uluslararası Danimarka Film Okulu'nda bir mezuniyet projesi olarak çekilen kısa film](https://img-s2.onedio.com/id-53fbc77827bd0b8c75db1574/rev-0/w-600/h-259/f-jpg/s-195665d571a481e4af22d957675433c873892fa2.jpg)

## Hipnotize edici pek çok sahne barındırıyor.

![fullscreen](/svg/fullscreen.svg)

![Hipnotize edici pek çok sahne barındırıyor.](https://img-s1.onedio.com/id-53fbc78063a2c34575550270/rev-0/w-600/h-255/f-jpg/s-bcf854e1c55971ba09ba552bff27e824071c8865.jpg)

## Whole kısa filmi için yazdığımız inceleme yazısına şuradan ulaşabilirsiniz;

[Whole – Kısa Film](http://www.kisafilmizle.net/whole-kisa-film/)

Kaynak: [http://www.kisafilmizle.net/whole-kis...](http://www.kisafilmizle.net/whole-kisa-film/)

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda ![chevron-right-grey](/svg/chevron-right-grey.svg)

Reklam

[

Keşfet ile ziyaret ettiğin tüm kategorileri tek akışta gör!

![category/test-white](/svg/category/test-white.svg) Test

![category/gundem-white](/svg/category/gundem-white.svg) Gündem

![category/magazin-white](/svg/category/magazin-white.svg) Magazin

![category/video-white](/svg/category/video-white.svg) Video







](/kesfet)

[![Kısa Film](https://img-s1.onedio.com/id-53fcdc4feb430f1408952d0c/rev-0/w-50/f-jpg/s-a0f292afcbc178dd01c8dd48691fe65e0a73deb0.jpg)](/profil/kisa-film)

[

Kısa Film

Onedio Üyesi

](/profil/kisa-film)

http://www.kisafilmizle.net "Kısa film burada izlenir.."

[

Tüm içerikleri

![right-dark](/svg/right-dark.svg)](/profil/kisa-film)

![](https://srv-cdn.onedio.com/store/d4cadedb61a2db8bc8c5c369028cc4ffa4966c51d2d2c75f8e6167c07e1ba3e1.gif)

51

![](https://srv-cdn.onedio.com/store/61333d24ca3819629e766cd21fa68c38d73deff54d0003e1107b46884d431b44.gif)

15

![](https://srv-cdn.onedio.com/store/9c889ddd1664e0e9e8fc1c93e8316503acd7c5c94cd4cdab3d3161f4e3a227f1.gif)

12

![](https://srv-cdn.onedio.com/store/1ab646d43efac881b74c9a41fa443ad7d97cdf5ad591a5f14b4178702464eeaa.gif)

3

![](https://srv-cdn.onedio.com/store/7213a0b115f88320a222b14c5daa3596729b9ec93f710da3d2f8b5a6004e9aba.gif)

1

![](https://srv-cdn.onedio.com/store/8fd2ed53959eb901230be656a889da9518a36cd2a78ab38888963c79e26415c5.gif)

1

![](https://srv-cdn.onedio.com/store/afa6da55313299c3cd21249bc1c596c5f6fc04de4152c1543c63a648353b99c1.gif)

1

Yorumlar Aşağıda ![chevron-right-grey](/svg/chevron-right-grey.svg)

Reklam

![note](/svg/note.svg)

En Yeni İçerikler!

[Magazin](/magazin) [Mine Tugay 30 Yıl Önceki Halini Paylaştı: 19 Yaşındaki Fotoğrafını Görenler Tanıyamadı!](/haber/mine-tugay-30-yil-onceki-halini-paylasti-19-yasindaki-fotografini-gorenler-taniyamadi-1374374)

[Gündem](/gundem) [YKS Değişecek mi? Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin Açıkladı](/haber/yks-degisecek-mi-milli-egitim-bakani-yusuf-tekin-acikladi-1374373)

[Teknoloji](/teknoloji) [Geceleri Güneş Işığı Satmak İçin Uzaya 18 Metrelik Ayna Gönderecekler](/haber/geceleri-gunes-isigi-satmak-icin-uzaya-18-metrelik-ayna-gonderecekler-1374369)

[Magazin](/magazin) [Poyraz Karayel'in Neşet'i Tolga Güleç'i Görenler Tanıyamadı: İşte Yeni İmajı](/haber/poyraz-karayel-in-neset-i-tolga-gulec-i-gorenler-taniyamadi-iste-yeni-imaji-1374368)

![trend-arrow](/svg/trend-arrow.svg)

Sana Özel Seçtiklerimiz

[Daha Fazla Sana Özel İçerikler ![arrow-right-white](/svg/arrow-right-white.svg)](/sanaozel) 

![](https://srv-cdn.onedio.com/store/06d7c2c95eb3a9575a24f175bfec121ff9bae3b20b4d36cdb5c52a2e3789efa5.png)
```json
{
  "@context": "http://schema.org",
  "@type": "WebSite",
  "url": "https://onedio.com",
  "potentialAction": [
    {
      "@type": "SearchAction",
      "target": "https://onedio.com/ara/haber/{queryKeyword}",
      "query-input": "required name=queryKeyword"
    }
  ]
}
{
  "@context": "http://schema.org",
  "@type": "Organization",
  "name": "Onedio",
  "url": "https://onedio.com",
  "sameAs": [
    "onedio.com",
    "https://www.facebook.com/onediocom",
    "https://twitter.com/onediocom",
    "https://www.instagram.com/onediocom/",
    "https://youtube.com/onediotube",
    "https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMIGmrAsw_rDEAw?ceid=TR:tr&oc=3&hl=tr&gl=TR",
    "https://tr.wikipedia.org/wiki/Onedio"
  ],
  "address": {
    "@type": "PostalAddress",
    "addressLocality": "Ankara",
    "addressRegion": "TR",
    "postalCode": "06510",
    "streetAddress": "Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulvarı No:3/A Blok Next Level Ofis 124 Nolu Ofis (Eskişehir Yolu) Çankaya ANKARA"
  },
  "telephone": "0 312 969 33 96",
  "email": "onedio@onedio.com",
  "logo": "https://onedio.com/images/logo/onedio-new2x-new.png"
}
{
  "@context": "https://schema.org",
  "@type": "NewsArticle",
  "image": {
    "@type": "ImageObject",
    "url": "https://img-s3.onedio.com/id-53fc583e4cbb62e517f727e8/rev-1/w-1200/h-509/f-jpg/s-af0f3a3d0c55ca9e1f1f93056b2cee48fcab3179.jpg",
    "height": "509",
    "width": "1200"
  },
  "headline": "Hipnotize Edici Kısa Film | Whole",
  "articleBody": "Whole – Kısa Film",
  "description": "Whole – Kısa Film",
  "keywords": [
    "hipnotize",
    "edici",
    "kisa",
    "film",
    "whole"
  ],
  "datePublished": "2014-08-25T23:17:59+00:00",
  "dateModified": "2014-08-26T08:08:17+00:00",
  "author": {
    "@type": "Person",
    "name": "Kısa Film",
    "url": "https://onedio.com/profil/kisa-film"
  },
  "inLanguage": "tr-TR",
  "mainEntityOfPage": {
    "@type": "WebPage",
    "@id": "https://onedio.com/haber/hipnotize-edici-kisa-film-whole-357911"
  },
  "articleSection": "Dizi & Film",
  "wordCount": 4,
  "typicalAgeRange": "7-",
  "genre": "news",
  "isFamilyFriendly": "True",
  "publishingPrinciples": "https://onedio.com/kurumsal/gizlilik-politikasi",
  "publisher": {
    "@type": "NewsMediaOrganization",
    "name": "Onedio",
    "logo": {
      "@type": "ImageObject",
      "url": "https://onedio.com/images/logo/onedio-new2x-new.png",
      "width": "232",
      "height": "60"
    }
  }
}
{
  "@context": "https://schema.org",
  "@type": "BreadcrumbList",
  "itemListElement": [
    {
      "@type": "ListItem",
      "position": "1",
      "name": "Haberler",
      "item": "https://onedio.com"
    },
    {
      "@type": "ListItem",
      "position": "2",
      "name": "Dizi & Film",
      "item": "https://onedio.com/dizi-film"
    },
    {
      "@type": "ListItem",
      "position": "3",
      "name": "Hipnotize Edici Kısa Film | Whole",
      "item": "https://onedio.com/haber/hipnotize-edici-kisa-film-whole-357911"
    }
  ]
}
```