Hepsini Çok İyi Biliyoruz! Birlikte Oldukları Kadınlara Şiddet Uygulayan 18 Ünlü İsim

39PAYLAŞIM

Gerçekten korkunç...

1. İbrahim Tatlıses

Hamile eşi Perihan Savaş'tan Asena'ya kadar hayatındaki çoğu kadına şiddet uyguladığı haberleri ile gündeme gelen İbrahim Tatlıses'in bu listede olması bizi pek de şaşırtmadı. Nitekim kendisinin kadınları aşağılayıcı söylemleri de bulunuyor...

2. Ahmet Kural

Sıla'ya olan aşkı ile ilk başlarda hepimizin kalbini çalan Ahmet Kural da Sıla'ya uyguladığı şiddet ile gündeme geldi. Bazıları Kural'ı kınarken bazıları da ortada böyle bir şey olmadığını savundu. İşin aslını hala tamamen bilemesek de böyle bir aşkın sonunda gerçekten böyle bir şey yaşandıysa çok şiddetli kınıyoruz..

3. Hüsnü Şenlendirici

İsmi uzun bir süre Deniz Seki ile anılan Şenlendirici'nin Deniz Seki'nin kafasını yardığı iddia edilmişti.

4. İbrahim Toraman

İbrahim Toraman'ın eşi Eylem Toraman katıldığı bir televizyon programında eşinin hamileyken kendisine şiddet uyguladığını söylemişti. Sonrasında koruma kararı çıkmış ve İbrahim Toraman'dan boşanmıştı. Tabii bazı görseler de var, korkunç!

5. Yılmaz Güney

O dönemki eşi Nebahat Çehre'yi sık sık döven Yılmaz Güney kanımızı dondurdu. Çevresindeki kişilerin aktardıklarına göre Güney kavga ettikçe Nebahat Çehre'yi dövüyor ve ağzını yüzünü kan içinde bırakıyormuş. 

Hatta bir keresinde sette Nebahat Çehre'nin kafasına bir bardak koymasını istemiş, Çehre istememiş fakat zorla o bardağı kafasına koymuş. Daha sonra Yılmaz Güney bardağa ateş etmiş, ilk seferde ıskalamış ikincisinde bardağı vurmuş. Dehşete düştük!

6. Müslüm Gürses

Eşi Muhterem Nur'a şiddet uygulayan Müslüm Gürses'in yaptıkları da kanınızı dondurabilir. Alkol aldıktan sonra kendini kaybeden Gürses eşinin kaburga kemiklerini kırıyor, elini saçlarına dolayıp sürüklüyordu. Sonra kendine gelince pişman olduğunu söylüyor ve eşi de Müslüm Gürses'i düzeltmek için her seferinde affediyor ve çabalıyordu.

7. Tardu Flordun

Öğrencilik yıllarından evliliğine kadar hep şiddet haberleri ile gündeme gelen Tardu Flordun'un da geçmişi temiz değil. 2003 yılında sevgilisi Arzu Yanardağ'ın burnunu ısırması ile haberlere çıkan Flordun daha sonra eşi Canan Erdüger'e de şiddet uyguladığı ve bu yüzden ayrıldıkları iddia edilmişti.

8. Ali İhsan Varol

Eşi Ayşe Varol'un polise bulunduğu şikayet ile Ali İhsan Varol'un eşine şiddet uyguladığı iddia edilmişti. Her ne kadar bu durum kanıtlanamasa da severek izlediğimiz bir kişinin isminin kadına şiddet ile beraber geçmesi gerçekten çok kötü. Umarız ki böyle bir şey yaşanmamıştır.

9. Metin Yıldız

Sevgilisinin televizyon programlarına çıkması ve olanları anlatması ile ortaya çıkan şiddet de kan dondurucu. Metin Yıldız o dönemki sevgilisi Gözde Kayra'nın kafasını sehpalara vuruyor ve dövüyormuş.

10. Nicolas Cage

Hollywood'un başarılı isimlerinden biri olmak insan olmaya yetmiyor. Eşine şiddet uygulayan Nicolas Cage de bu listede!

11. İsmail Küçükkaya

Boşanma sürecinde olduğu eşi Eda Küçükkaya İsmail Küçükkaya'nın kendisine şiddet uyguladığını söylemiş, hatta programlarda da konuşmuştu. Sonrasında İsmail Küçükkaya bunları yalanladı fakat mahkeme hala devam ediyor.

12. Davut Güloğlu

4 yıllık sevgilisi Pelin Subay'a şiddet uyguladığı haberleri ile gündeme gelen Güloğlu, Subay'ın elini yaralamış bu yüzden de Subay 2 dersten kalmıştı. Gördüğü şiddetten sonra mahkemeye başvuran Pelin Subay haklı bulunmuş ve Güloğlu'na uzaklaştırılma verilmişti. Daha sonrasında Güloğlu bunun bir karalama kampanyası olduğunu söylese de kimseye pek inandırıcı gelmemişti...

13. Nihat Doğan

Manken olan sevgilisi Aysun Kiremitçi'yi kendisiyle birlikte olmak istemediği için odaya kitleyen ve sonrasında da döven Nihat Doğan bu şiddeti ile manşetlere kadar çıkmıştı. Başka bir manken arkadaşı tarafından kurtarılan Aysun Kiremitçi'nin fotoğrafı zaten her şeyi açıklıyor, söyleyebilecek hiçbir şeyimiz yok...

14. Johnny Depp

Eşi Amber Heard'e şiddet uygulayan Johnny Depp manşetlere çıkmış hatta manşete çıktığı gazetelere dava açmıştı. Fakat davayı kaybettiği gibi ismi şiddet vakaları ile de anılmaya başlandı.

15. Burak Yılmaz

Hamile eşi İstem Atilla'ya şiddet uygulayan Burak Yılmaz uluslararası alanda büyük yankı oluşturmuştu. O dönemde oynadığı futbol takımı itibari ile Çin'de yaşayan Burak Yılmaz'ın eşi Pekin Konsolosluğu'na sığınmış sonra da Türkiye'ye döndürülmüştü.

16. Eminem

Eşi Kim Mathers'a şiddet uyguladığını kendi ağzı ile itiraf eden Eminem de şiddete karışmış isimlerden. Ne diyelim, kınıyoruz!

17. Ozan Güven

Deniz Bulutsuz ile davası hala süren Ozan Güven, iddialara ve bazı kanıtlara göre Bulutsuz'a abajur fırlatmış, çenesini yaralamış ve dövmüştü. Bu iddiaları yalanlayan Ozan Güven için mahkemeden karar çıkmadı, dava Nisan ayına ertelendi ama şiddete eğilimli yapısı ve önceki vakaları ile birlikte Deniz Bulutsuz'un paylaştığı fotoğraflara bakılırsa işler gerçekten korkunç!

18. Özcan Deniz

Geçtiğimiz günlerde Feyza Aktan'a şiddet uygulaması ile gündeme gelen Özcan Deniz kanımızı dondurdu. Aktan'a eğer polisi ararsa yüzünde sigara söndüreceğini söyleyen Özcan Deniz daha önce de Aktan hamileyken onu odaya kitlemiş, şiddet göstermiş...

Bu iddialar ne kadar doğrudur bilemiyoruz fakat Özcan Deniz'e uzaklaştırma kararı verilmesi doğruluk payını artırıyor.

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

Bi' Saysana! Şimdiye Kadar Kaç Kadınla Birlikte Olduğunu Küsuratına Kadar Söyleyen Ünlü Erkekler - onedio.com
Bi' Saysana! Şimdiye Kadar Kaç Kadınla Birlikte Olduğunu Küsuratına Kadar Söyleyen Ünlü Erkekler - onedio.com
Serdar Ortaç, Devlet Bankasına Krediyi Ödeyemeyince Borcunu 8 Ay Ertelediklerini İtiraf Etti, Herkesi Kızdırdı - onedio.com
Serdar Ortaç, Devlet Bankasına Krediyi Ödeyemeyince Borcunu 8 Ay Ertelediklerini İtiraf Etti, Herkesi Kızdırdı - onedio.com
Survivor'ın 'Neredeyse' Şampiyonu Barış Murat Yağcı Çıkardığı Yeni Şarkısıyla Goygoycuların Diline Düştü - onedio.com
Survivor'ın 'Neredeyse' Şampiyonu Barış Murat Yağcı Çıkardığı Yeni Şarkısıyla Goygoycuların Diline Düştü - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kitmir-kitkit

Orkok doşmono mosonoz? Hayır, erkek düşmanı değiliz, eril kıyım-yıkım düşmanıyız.

caglaaskar

Yazıklar olsun. Vefat etmiş insanları bu konuya dahil etmek nasıl bir vicdansızlıktır?!!!

zeyn.8

Jhonny depp ile ilgili ses kayıtları ve görüntüler ortaya çıktı. Amberin ruhsal hastalıkları olduğu ortada,Amber jhonnynin parmağını votka şişesi ile koparttı kayıtları da var.Amberin yüzündeki morluk izleri farklı farklı yerlerde.Şiddet gördüğünü idda ettiği zaman orda bulunan polisler kayda değer hiçbirşey bulamamışlar ve jhonny evde değilmiş bu morluklar nasıl oldu da oluştu ve yer değiştirebildi anlamış değilim. Amber ingiliz vatandaşı olduğu için dava Londra da gerçekleşti ve mahkeme heyetinde amberin arkadaşları da bulunuyor. Abmer jhonnyi kayda alıyor ve kavga çıkarıyor jhonny dolaba vuruyor Amberin kayda aldığını fark etikten sonra kamerayı fırlatıp evi terk ediyor.Amber kahkalar atıyor.iftiraya uğrayan ve şiddete maruz kalan jhonny depp.Amber jhonnyi 3 kere aldattı kamera kayıtları da mevcut. Araştırmadan haber yapılması hiç doğru değil. EK OLARAK KADINA ŞİDDET UYGULAYAN HERKESİN AMK

ahmet.burma.9

"Hepsini Çok İyi Biliyoruz! Birlikte Oldukları Kadınlara Şiddet Uygulayan 18 Ünlü İsim" içeriği hazırlayan Begüm Hanım, erkek düşmanı mısınız acaba? Bunların bir kısmı doğruluk payı olmayan, bir kısmı da sonuçlanmamış davalar.

sibel-polat4

Yaa insanlar ne kadar kolay kahpelik kancıklık yapabiliyorlar yaa. Şu Johnny Depp olayında Amber Heard rezil rüsva oldu. Adam aralarındaki ses kayıtlarını paylaştı. Adama her türlü hakareti ediyo sonra da şiddet uygulamaya başlıyo bunun üzerine herif çekip gidiyo ve kadın bunu yine ne zaman bi kavga olsa hiçbir karşılık vermiyosun basıp gidiyorsun diye resmen karşılık vermediği için suçluyo. Ses kaydıyla amına koydu karının. Bunu yazmıyo da gazetecilere açtığı davayı kaybetmesini o kadar ustaca kurmuş ki cümleyi. Okuyan dikkat kesilmezse sanki kadını dövdü üstüne haber yapanlara da dava açtı ama ikisini de kaybetti gibi algıılıyor. Sonuna da adı şiddet olaylarıyla anılmaya başlandı diye eklemiş. Eee sen anıyorsun işte şu an kazandığını bile bile kazandı yazmıosun gazeteciye açtığı davayı kaybettiğini yazıyosun işte. Senin ben karakterini...

araknenin-sanat-aski

Her ne kadar yabancı olduğu için haberi bile olmayacal olsa da Johnny Depp'in listeden çıkarılması gerekiyor. Hatta şiddet uyguladığı ispatlanmayan herkesin etik açıdan bu listede yer almaması daha doğru olur. Birine fiziki şiddet uygulamak affedilemez bir şey olsa da iftiraya uğramak da aynı şekilde kötü.

Görüş Bildir