Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Futbol Basınının Kıyak Kafayla Attığı 19 Manşet

 > -
Abone ol

Bazen bir zafer sonrası bazen bir hezimet sonrası bambaşka kafalarla atılmış 19 manşet. Kimi cinsiyetçi kimi hakaretamiz kimi şiddeti öven cinsten.

1. 

2. 

3. 

4. 

NOT: Bu manşet bizim en büyük utançlarımızdan.

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

www.turksolu.com.tr

16. 

17. 

18. 

19. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bogac-arslan

Yenmenin “erkeklik” ve yenilmenin “kadınlık” ile simgelendiği Türk futbolunda, futbol ortamı erkeklerin kalesi gibi görülüyor ve yenerken de yenilirken de aşağılamak için ‘kadın’ figürü kullanılıyor. Türkiye’de taraftarlar kendini çoğunlukla milliyetçi-muhafazakâr olarak tanımlıyor. Ancak en çok küfrü de ‘kutsal’ olarak saydıkları ‘anne’ ye ediyorlar. Yok, efendim neymiş “kocanız geldi”. Siz kendinizi hangi statüye koydunuz ki koca vasfını kendinize yerleştirdiniz acaba? Haa bu laflar sizi ancak kendiniz gibi düşük seviyeli taraftarlar arasında eğlendirebilir ama siz bu düşünceler ve söylemlerle karakterini kaybetmiş bir gruptan başka bir şey değilsiniz. İşin kötü yanı da kaybedilen karakteri geri getirmekte çok zordur. Bir ömür boyu karaktersizlik!!!

deniz-inonu

BEŞİK'TAŞ' KOYDU DİYE Bİ MANŞET VARDI ONU GÖREMEDİM :(

komutansneijder

3 5 16 net favorim ands

nimbus.

"Eşşekler adam olur bu fenev adam olmaz" başka söze gerek var mı?

aygun1

Itiraf etmeliyim, "Yendik Mi Lan" iyiydi bak. Itiraf ettiğime göre ben ufaktan gideyim : ))

Görüş Bildir