Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Evde Beslenen En Garip 10 Hayvan

2PAYLAŞIM

Hayvanları seviyoruz. Onlarla bir hayatı paylaşmanın ne kadar güzel olduğunu biliyoruz. Ama içimizden bazıları evlerinde öyle hayvanlar besliyorlar ki, bu öyle her baba yiğidin harcı değil.

1. Evde fare var

Kapibara olarak bilinen dev kemirgenler Guinness Rekorlar Kitabı'na dünyanın en büyük faresi olarak girmeyi başarmışlar. Melanie Typaldos ve Richard Loveman çifti evlerini Rous adını verdikleri bu sevgi yumağıyla paylaşıyorlar.

2. Prenses karaca

Dillie gözleri görmeyen ama evdeki tuvaleti bile kullanmayı öğrenmiş bir karaca. En sevdiği yemek tam buğday unundan yapılmış spagetti. Kendisine ait bir odası ve hatta kocaman bir yatağı bile var. Veteriner Melanie Butera annesi tarafından reddedilen Dillie'nin evlerine neşe kattığını söylüyor.

3. Ballı kinkaju ayısı

Küçük ayıgiller ailesinden olan kinkajular su kenarlarında yaşayan hayvanlar olarak biliniyorlar. Winnie'yi diğer kinkajulardan ayıran özellik ise Floridalı Michelle Berk ile birlikte evde yaşıyor olması.

4. Evi olmayan yılan deliğine

Albert Killian evini 60 yılan dostuyla paylaşıyor. Fakat ısırılıp ölümle yüz yüze gelmelerinin sayısını o da bilmiyor.

5. Sinema yıldızı şempanze

Pamela Rosaire Zoppe evini bir şempanzeyle paylaşıyor. Chance birçok Hollywood filminde rol almış ve oyunculuk hayatına hala devam etmekte.

6. Dev ayıcık

John Matus yavruyken sahiplenmiş Boo Boo'yu. Evlerinin arka bahçesini 9 yıl boyunca paylaşmışlar. Boo Boo'nun iyiliği için kısa süre önce yolları ayrılmış. O artık bir yaban hayatı koruma alanında yaşıyor ve John onu çok özlediğini söylüyor.

7. Egzotik hayvan evi

Egzotik hayvan evi
Egzotik hayvan evi

Yıllarca kamu güvenliği alanında çalıştıktan sonra hayatını hayvanlara adayan bir adam Tim Harrison. Evi zamanla hayvanat bahçesine dönüşen bu adamın evinde oradan oraya zıplayan hint şebekleri varmış.

8. Aslanlar kurtlar bir arada

Aslanlar kurtlar bir arada
Aslanlar kurtlar bir arada

Tim'in aslanları evin çevresindeki yol kenarlarında güneşlenmeyi çok seviyorlarmış. Kurtları ise işten döndüğünde tepesine çıkıp yüzünü yalıyorlarmış. Tim bu durumu hayatta yaşadığı en güzel duygulardan biri olarak adlandırıyor.

9. Mutlu aile tablosu

Floridalı at eğitmeni Leslie-Ann Rush tıpkı Tim Harrison gibi hayatını hayvanlara adayanlardan. Kangurusu Love Bug ve lemur dostu Poppi the Black daha yavruyken aileye katılmışlar.

10. Bu sevda bitmez

Bu sevda bitmez
Bu sevda bitmez

Ailenin diğer üyeleriyse munçak geyiği Mojo ve göbekli domuz Midas. Leslie-Ann onları bırakıp tatile gitmenin imkansız olduğunu söylüyor.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir