Erdoğan'ın Müzisyenlere 'Kimsenin Kimseyi Rahatsız Etmeye Hakkı Yoktur' Sözleri Tepki Çekti: #kusurabakıyoruz

 > 
2.4bPAYLAŞIM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine toplantısı sonrası koronavirüs kısıtlamalarına ilişkin alınan yeni kararları açıkladı. Erdoğan, "kusura bakmasınlar. Gece, kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yoktur" açıklaması sosyal medyadan tepki çekti, #kusurabakıyoruz etiketi trendlere girdi.

www.a3haber.com

Erdoğan, kabine toplantısı sonrası açıklamasında "Müzikle ilgili sınırlamayı daha ileri bir saat olan 24.00'e çekiyoruz. Kusura bakmasınlar. Gece, kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yoktur" açıklaması da yaptı. Bu sözler sosyal medyada tepkilere neden oldu.

#kusurabakıyoruz etiketinde öne çıkanlar

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
develop-er

Haklı.. Kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yok, şu bizim mahallede bi kule var her sabah 5 civarı arapça bir şeyler çalıp bütün mahalleyi ayağa kaldırıyor, hayır ne dediğini anlamıyoruz anamıza mı sövüyor ne diyor o da belli değil, e gecenin o saatinde de o kadar gürültü yapılmaz ki.

wardruna

Yıllarca bunların seçim arabalarının zevksiz müziklerini dinledik durduk ona ne diyecek

ukela

Çok uzağa gitmeye gerek yok Prof. Dr. Ersan Şen HaberTürk HT360'ta açık açık söyledi , bu karar kanunsuz , Anayasaya aykırı. Ben bir adım daha ileri götüreyim , dava açılırsa tazminat bile alınabilir.

maca_as

Oy alamadığı bir topluluğa ceza kesmek istemiş sanırım.

selot

abi şakamı yaa siz 70 yaşına geldiniz akşamları evde çay içiyorsunuz diye bizde öyle yapmak zorundamıyız ?? bu kısıtlamaların korona ile ne alakası var ?!?!?

develop-er

Heee işinize geliyorsa aynen bunu diyor adam..

Görüş Bildir