Dinlerken Kendini Bulacağın Şarkıyı Söylüyoruz!

195PAYLAŞIM

Dinlerken bir anda "Evet, işte bu şarkı ya!" diyeceğin, tam da seni anlatan ve ruhunu besleyecek olan o şarkıyı merak ediyor musun? O zaman hemen teste!

1. Öncelikle şu anki çalışma durumunu öğrenebilir miyiz?

Öğrenciyim, online ders...
Evden çalışıyoruz biz...
İşe gidiyorum, maalesef.
İşim yok...

2. Peki sence bu evde kalma zamanları seni nasıl etkiledi?

Kendime daha çok vakit ayırdım, iyi oldu aslında.
Ailemle daha çok vakit geçirebildim, bana iyi geldi.
Ara ara kötü hissettim ama alıştım bir süre sonra.
Kendimi hiç olmadığım kadar yalnız hissettim, iyi değilim.

3. Peki ilişkiler konusunda neler oldu?

Gerçek dostlarımı tanıdım.
Sevgilimden ayrıldım.
Yeni bir ilişkiye başladım.
Hiçbir şey değişmedi.

4. Son zamanlarda en çok yaptığın şey ne diye sorsak sana?

Müzik dinlemek
Dizi, film izlemek
Kitap okumak
Hiçbir şey?

5. Film demişken, genelde ne tarz filmler izlemeyi seversin?

Komedi
Dram
Romantik
Gerilim

6. Son olarak bunu sormadan göndermeyiz seni testimizden, gerçekten nasılsın?

Sıkıldım, gerçekten çok sıkıldım.
Durgunum sanırım, sakinim.
İyiyim yaa, keyfim yerinde.
Biraz öyle biraz, karışık.

Billie Eilish - Therefore I Am

Bize verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla senin kesinlikle dinlerken kendini bulacağın şarkı 21. yüzyılda doğmuş ilk yıldız olan muhteşem Billie Eilish’in Therefore I Am şarkısı! Sana ukalalık taslayan, her şeyin en iyisini biliyormuş gibi davranan, daha da önemlisi seni sanki çok iyi tanıyormuş gibi davranan sahte insanlardan bıkmışsın çünkü sen! İşte tam da bu yüzden artık üzerine Billie’nin bu şarkısında yaptığı gibi o alaycı tavırı takınıp herkese “Siz kimsiniz ya?” mesajı vermenin zamanı geldi!

Fousheé - Deep End

Bize verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla senin dinlerken kendini bulacağın şarkı kesinlikle son zamanlarda hepimizin kulaklarında bir yerlerden kalmış olan büyülü aurasıyla Fousheé’nin Deep End şarkısı. Öyle ki sen son zamanlarda garip bir melankolinin, karamsarlığın içinde hissediyorsun kendini. Böyle sabaha kadar oturup bomboş duvara bakmak, müzik dinlemek, yataktan hiç çıkmak istemiyor gibisin. Garip bir depresyon hali de denilebilir buna. Ama aynı zamanda bundan rahatsız da değilsin. Bu buhranlı yalnızlık içten içe keyif de veriyor sana.

Ariana Grande - positions

Bize verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla dinlerken kendini bulacağın şarkı kesinlikle Ariana Grande’nin müthiş hiti Positions! Çünkü sen de tıpkı onun gibi aşk dolu bir insansın ve aşık olduğun zaman sevgilini mutlu etmek için yapmayacağın şey yok! Şekilden şekilde girer, yılın 365 günü onu mutlu etmek için yepyeni yollar bulursun! Herkese senin gibi sevgili lazım gerçekten!

MGMT - Little Dark Age

Bize verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla senin dinlerken kendini bulacağın şarkı kesinlikle efsane grup MGMT’nin son zamanlarda sosyal medyadaki akımlarla da viral olmuş büyülü şarkısı Little Dark Age. Çünkü senin inanılmaz büyülü bir havan var, öyle ki girdiğin her ortamda anında insanların dikkatini çekmeyi başarıyorsun. Ama aynı zamanda senden çekiniyor, korkuyor da insanlar. Yani tıpkı Little Dark Age’in bize hissettirdiği o gizemli ve efsunlu havayı sen de çevrendekilere hissettiriyorsun! Vay be, seninle tanışmak isterdik!

Evde ya da sokakta ol fark etmez, müzik ve müzik hakkında her şey @yuzdeyuzonline Instagram ve Twitter hesaplarıyla senin yanında!

#yüzdeyüzmüzik artık #yüzdeyüzonline!
Online konserler, ilginç bilgiler ve müzikle ilgili diğer her şey için @yuzdeyuzonline Instagram ve Twitter hesaplarını takip et!

instagram.com/yuzdeyuzonline
twitter.com/yuzdeyuzonline

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
denizkezer

Billie Eilish - Therefore I Am şarkı çıktı gerçekten artık bu dönemde sıkıldım ,sıkıldım,sıkıldım nerdeyse tüm sorulara olumsuz cevap verdim çünkü SIKILDIM benim gibi sıkılan beğensin sayımızı görelim

cagatay-ozkutuk

deep end

berrydreams

Ariana Grande - positions

dilara.eser

Elektro tınılardan tiksinirim... Olmamış.

hellobro

Yav bana Ariana Grande pisitions dedi hiç bana göre ben rap insanıyım 👎

Görüş Bildir