Görüş Bildir
Haberler
Cilt Lekeleri ve Sivilceler İçin Eşek Sütü Maskesi

Cilt Lekeleri ve Sivilceler İçin Eşek Sütü Maskesi

Pegarose
23.06.2014 - 12:26 Son Güncelleme: 26.04.2022 - 17:37

Eşek sütü maskesi ile özellikle cilt lekeleri ve sivilcelerin tedavisinde çok başarılı sonuçlar alındı.

Aydın’lı girişimci 37 yaşındaki Lütfi Kabakçı, piyasaya çıkardığı kozmetik ürünlerinde doğal eşek sütü kullanarak bir ilke imza attı. Klepotra’nın güzellik sırrının da eşek sütü olduğunu söyleyen Kabakçı, “Türkiye’de bir ilke imza attık” dedi.

DHA’nın haberine göre, Aydın’da 8 yıldır kozmetik sektöründe faaliyet gösteren bir şirketin kurucusu Lütfi Kabakçı, güzelliğiyle ünlü Antik Mısır Kraliçesi Klepotra’dan esinlenerek, geliştirdiği ürünlerde eşek sütü kullandı. 2 yıl boyunca alt yapı çalışması yaptıklarını söyleyen Kabakçı, İstanbul’daki laboratuarlar da gerekli çalışmalar yapıldıktan sonra markamızı oluşturduk. Sağlık Bakanlığı’ndan gerekli izinler alındı ve seri üretime başladık. Türkiye’de bir ilke imza attık” dedi.

Ürünlerde kullandıkları eşek sütünü Manisa’da bulunan eşek çiftliğinden temin ettiklerini söyleyen Lütfi Kabakçı, “Eşek sütü maskesi ve eşek sütü kremi olmak üzere iki değişik ürün oluşturduk. Tamamen doğal bir ürün. Özellikle cilt lekeleri, doğum lekeleri ve sivilcelerin yok olmasında çok başarılı olduk. İlk ürünü eşimde denedik ve bir aylık zaman diliminde ciddi değişim gördük” diye konuştu.

Kaynak: http://www.pegarose.com/cilt-lekeleri...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
7
5
5
3
3
2
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın