Görüş Bildir

etiket Bülent Arınç'ın Maaşla İlgili Açıklaması Sosyal Medyanın Gündeminde: 'Bazı Edepsizler Yorum Yapıyor'

Anasayfa > Gündem

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyeliğine getirilen Bülent Arınç’ın maaşının 18 bine çıkarıldığı iddiası sosyal medyada olay oldu. Arınç’ın 13 Haziran'da katıldığı bir programdaki konuşması paylaşım rekorları kırıyor.

Habertürk'te yayınlanan Açık ve Net programında Kübra Par'ın sorularını yanıtlayan Bülent Arınç, YİK maaşının tartışma konusu olmasına sert tepki gösterdiği ortaya çıktı. Arınç'ın konuşmasında maaşını soranlara 'Edepsizler' dediği görülüyor.

"Seni ne ilgilendiriyor kardeşim?" 🎥

Arınç maaşa dair eleştirilerin gündeme gelmesi üzerine şu ifadeleri kullandı: 

'Benim ne alacağımı ben düşünmüyorum ki nitekim bazı edepsizler bunun üzerine yorum yapsınlar. Milletvekili ne kadar alıyor, emeklisi ne kadar maaş alıyor seni ne ilgilendiriyor kardeşim?'

Arınç, neden Erdoğan'ın yanında yer aldığına dair soruya ise, 'Bu benim hem insani bir görevimdir hem de İslami bir görevimdir. Ben onlar için kıymetli bir insanım onlar da benim için kıymetli insanlardır' yanıtını vermişti.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
948
359
32
15
10
10
6
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
pembesusamuru1

Erdoğan'ın yanında yer almak nerden İslami görev oluyor? Bu nasıl bir misyon? Kendi dinleriyle alenen alay ediyorlar.

Pasif Kullanıcı

Sivri sinek bana "sana ne kanını ne kadar emdiğimden -edepsiz- " dese yapıştırırım duvara ama insan kılığındakileri nasıl yapıştıracaksın ???

Pasif Kullanıcı

bunlara oy verip buralara getiren zihniyetin kökü kurusun