Görüş Bildir

1. Kayahan'ı Kaybettik...

1. Kayahan'ı Kaybettik...
İçeriğin Devamı Aşağıda

Usta müzisyen Kayahan İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede yaşama veda etti. Kayahan için 4 Nisan Cumartesi günü saat 10.30'da Cemal Raşit Rey'de anma töreni yapılacak. Öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Kanlıca Mezarlığında son yolculuğuna uğurlanacak.

Türk Müziğinin Büyük Ustalarından Kayahan'ın Hafızalara Kazınan Şarkılarına Farklı Yorumlar

Kaynak: http://onedio.com/haber/kayahan-i-kay...

2. Enflasyon 3 Ayın Zirvesinde

2. Enflasyon 3 Ayın Zirvesinde

Mart ayında enflasyon yüzde 1,19 arttı. Yıllık enflasyon yüzde 7,61 oldu. Mart ayının zam şampiyonu ise karnabahar. Ekonomistler martta enflasyonun yüzde 0,86 artmasını bekliyordu.

Kaynak: http://onedio.com/haber/enflasyon-3-a...

3. Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: 'Berkin Elvan'ın Ekmek Almaya Gittiğine Dair Belgen Var mı?'

3. Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: 'Berkin Elvan'ın Ekmek Almaya Gittiğine Dair Belgen Var mı?'

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye genelindeki elektrik kesintisi ile savcı Kiraz’ın öldürüldüğü saldırının art arda yaşanmasını detaylı bir şekilde araştıracaklarını söyledi ve güvenlik zafiyetine dikkat çekerek 'Özel güvenlik tarih olmalı' dedi. Ayrıca Erdoğan Kılıçdaroğlu'na “Berkin Elvan’ı, ‘bakkala ekmek almaya gidiyor’ diye tanımlayan sen değil miydin? Ekmek almaya gittiğine dair bir belgen var mı?' diye sordu.

Kaynak: http://onedio.com/haber/erdogan-ozel-...

4. Prof Dr. Raşit Tükel: ‘Seçimin Sonucuna Bağlı Kalmayacaksanız, Niye Yapılır?’

4. Prof Dr. Raşit Tükel: ‘Seçimin Sonucuna Bağlı Kalmayacaksanız, Niye Yapılır?’

Rektörlük seçimlerinde en çok oyu almasına rağmen ikinci sırada olan Prof. Dr. Mahmut Ak’ın İstanbul Üniversitesi'ne atamasıyla ilgili açıklamada bulunan Prof.Dr. Raşit Tükel, 'Bir seçimin sonucuna bağlı kalmayacaksanız, bir seçim niye yapılır? Sandığın iradesine oy verenlerin iradesine bağlı bir karar almayacaksanız, bir atama yapmayacaksanız, seçimi niye yaparsınız? Hangi gerekçeyle sıralamayı değiştirirsiniz' dedi.

Kaynak: http://onedio.com/haber/prof-dr-rasit...

5. Din Sınavında 'Yanlış Şık' Ali İsmail...

5. Din Sınavında 'Yanlış Şık' Ali İsmail...

Van’da bir yayınevi 6. sınıflar için hazırladığı deneme sınavı kitapçığında büyük bir skandala imza attı. Deneme sınavı kitapçığında Gezi eylemleri sırasında dövülerek katledilen Ali İsmail Korkmaz’ın oturur haldeki fotoğrafı, şıklara konuldu ve ‘Aşağıdaki görsellerde namazdaki hareketlerden hangisi yanlış gösterilmiştir’ diye soruldu. Gelen tepkiler üzerine Sözün Özü Yayınları yazılı bir açıklama ile hataya sebep olan kişinin işine son verildiğini duyurdu, Korkmaz ailesi ve kamuoyundan özür diledi.

Kaynak: http://onedio.com/haber/din-sinavinda...

6. 312 Vekile 1000 TL'lik Davutoğlu İmzalı Kol Saati

6. 312 Vekile 1000 TL'lik Davutoğlu İmzalı Kol Saati
İçeriğin Devamı Aşağıda

AK Parti, her seçim döneminde gelenek haline geldiği gibi milletvekillerini “hediye” ile uğurlayacak. Çoğu, yeni bir hayat için hazırlık yapan 3 dönemlik milletvekilleriyle birlikte bu dönem siyaset yapan 312 milletvekiline, yaklaşık değeri 1000 lira olan Armani marka kol saati hediye edilecek.

Kaynak: http://onedio.com/haber/312-vekile-10...

7. Adalet Sarayı'nda Avukatlara Polis Müdahalesi

Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın şehit edildiği Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda 'aranarak içeri alınmaya' tepki gösteren bir grup avukata çevik kuvvet polisi müdahale etti.

Kaynak: http://onedio.com/haber/adalet-sarayi...

8. Partilerin Oy Pusulasındaki Sıralaması Belli Oldu

8. Partilerin Oy Pusulasındaki Sıralaması Belli Oldu

Yüksek Seçim Kurulu 7 Haziran'da yapılacak genel seçime katılacak siyasi partilerin oy pusulasındaki yerlerini kurayla belirledi. Pusulada AKP 23, CHP 22,MHP 18, HDP 19. sırada yer aldı.

Kaynak: http://onedio.com/haber/partilerin-oy...
İçeriğin Devamı Aşağıda

9. 'Egemen Bağış Bavul Dolusu Parayla İngiltere'de Yakalandı' İddiası

Barış Yarkadaş Medya Mahallesi programında Egemen Bağış'ın İngiltere girişinde yasal limit üzerinde para ile yakalandığını açıkladı. Bağış Twitter üzerinden yaptığı açıklamada 'Seçmenine söyleyecek söz bulamayan bir milletvekili aday adayı ismimi seçim kampanyasına alet edip hakkımda deli saçması bir iftira atmış. Bu iftirayla ilgili yargı nezdinde gereken girişimde bulunduğumu ve tüm yasal haklarımı kullanacağımı kamuoyumuzla paylaşmak isterim' dedi.

İddia sosyal medyada en çok konuşulanlar listesine girdi.

Kaynak: http://onedio.com/haber/-egemen-bagis...

10. İran ile Nükleer Müzakerelerde Uzlaşma Sağlandı

10. İran ile Nükleer Müzakerelerde Uzlaşma Sağlandı

İsviçre’nin Lozan kentinde gerçekleştirilen İran nükleer müzakerelerinde, İran ve 5+1 ülkeleri (ABD, İngiltere, Fransa, Çin ve Rusya ve Almanya) arasında ana konularda anlaşmaya varıldı.

Kaynak: http://onedio.com/haber/-iran-ile-nuk...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın