Bomba Gibi Geliyor: Game of Thrones'un 6 Saniyelik Son Trailerı Hayranlarını Şaşkına Uğrattı!

569PAYLAŞIM

Game of Thrones hayranları final sezonunu beklerken yeni bir tanıtım videosu daha yayınlandı. Yapımcıların izleyicileri heyecanlandıracak 6 saniyelik klibini The Sun'dan sizler için derledik.

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/tvandshowbiz/85...

Videoda Daenerys Targaryen'ın Lekesiz ordusunun üzerinde uçan ejderha görünmekte.

Videonun kalan kısmında ise Arya Stark'ı gökyüzüne şaşkın biçimde bakarken görüyoruz. Bu sırada etrafındaki insanlar panikleyerek kaçıyor gibi duruyor.

HBO geçtiğimiz ay, 14 Nisan'da prömiyer yapacak olan ve heyecanla beklenen 8. sezon için bir fragman yayınlamıştı.

Klipte Starklar, ailelerinin gömüldüğü Kış Tepesi'ndeki ürkütücü mahzenden geçiyordu.

Bütün bu görüntüler, hayranların kafalarında birçok teori kurmasına sebep oldu.

Bazıları, fragmanın sonunda çıkan Arya, Jon ve Sansa'nın heykellerinin yaklaşan komplo için ipucu verdiğini düşünüyorlar. Arya ve Sansa'nın heykelleri şu anki yaşları gibi görünürken Jon'un heykeli daha genç duruyor. Bu durum, Jon'un Arya ve Sansa'yı geride bırakacağını düşündürüyor.

Klibin sonunda her yer donmaya başlıyor. Bu da ak gezenlerin güneye doğru ilerlediği anlamına geliyor.

Arya, Sansa ve Jon'un heykelleri varken Bran'in heykeli mahzende görünmüyor. Bu sırada buza dönüşen tüy görüntüsü, Game of Thrones hayranlarına Isaac Hempstead Wright tarafından canlandırılan Bran'in Gece Kralı olacağını düşündürdü.

En genç Stark üç gözlü kuzguna dönüştükten sonra kuzeyde kalmıştı ama izleyenlerin birçoğu ilerleyen zamanlarda ak gezenlerin lideri olarak karşımıza çıkacağına inanıyorlar.

Kit Harington tarafından canlandırılan Jon Snow ise karanlık mağarada yürürken Lyanna Stark'ın heykelini geçiyor. Tanıtım videosunu izleyen hayranlar, sahnede duyulan sesler ve yere düşen tüyün önceki sezonlara gönderme olduğunu düşündüler.

Lyanna'nın Jon'u doğurduğu ve ölmeden önce bebeği Ned'e verdiği zaman söylediği "Beni korumak zorundasın." cümlesi açıkça videoda duyuluyor.

Yedinci sezonun en büyük olaylarından biri Jon Snow'un Ned'in gayrimeşru çocuğu değil de, Lyanna ve Rhaegar Targaryen'in oğlu olduğunu öğrenmek olmuştu. Ki bu da Jon'u Demir Taht'ın gerçek varisi yapıyordu. Şimdi videoyu izleyen Game of Thrones hayranları, Jon'un sonunda doğuştan kazandığı hakkın arkasındaki gerçeği öğreneceğini düşünmeye başladılar.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
queen_of_the_7_kingdoms

aslında editör de biliyo ne oldugunu biz izleyenler de,sadece yazım yanlışı yapmış anlayışlı olun biraz...hepimiz yapıyoruz,yapabiliriz...

Gizli Kullanıcı

Yazılanlar yanlış yalnız bebeğim! You have to protect him diyor. Yani onu korumak zorundasın, bu bir. İkincisi heykellerde Jon genç değil daha yaşlı görünüyor. Bunu birçok kişi fark etti zaten. Bu da Jon'un hayatta kalanlardan olacağını düşündürüyor. Üçüncüsü de tüyün yere düşüp donması Bran'in gece kralı olduğunu kanıtlamaz. Sadece akgezen tehdidinin Winterfell'e eriştiği anlamına geliyor. Falan filan işte neyse. Tutamadım kendimi yine :)))

congolos

"Beni korumak zorundasın." dememiş "O'nu(jon'u kastediyor) korumalısın" demiş.

arya.stark

Ben Arya’nın bakışında şaşkınlıktan çok hayranlık gördüm. Jon’un ejderha gördüğü sahneyi hatırlayın ve her iki tepkiyi analiz edin. Arya sen dizinin en müthiş detayısın🤙🏻

enes-uzunoglu1

en baştan başlamak lazım günde en az 5 bölümle :D

hayat-ask

BEN İZLEDİM İKİNCİ KEZ BAŞTAN İZLEDİM YENİ BİTİRDİM TEKRAR BİLE İZLERİM GÜZEL DİZİ

queen_of_the_7_kingdoms

izledigim en güzel dizi.arkasından başka bişey izlenmiyo,ben de yeni bitirdim günde 2-3 bölümle,boşluktayım şu an,merlin bile kesmiyo...

birgaripnilmeselesi

Ben de 2.kez en baştan başladım, hala daha önce fark etmediğim ayrıntılar olduğunu görüyorum.Çok ince kurgulanmış bir dizi..

hayat-ask

AYNEN BENDE 2. İZLEYİŞİMDE DAHA İYİ ANLADIM

queen_of_the_7_kingdoms

ben de 2.kez izliyorum,her bölüm altyazılı ilk çıkışında izliyordum,çok ayrıntıyı kaçırmışım yeni farkettim.tekrar izlesem tekrar bulabilirim.durmadan geriye alıyordum izledigimde,hiçbişey kaçmasın,herşeyi anlayayım diye...kurgu degil ayrıca,kitap dizisi.kitap filmleri ve dizileri böyle güzel oluyor,genelde sevdigim,fantastik kitap dizi ve filmlerini izlemeyi tercih ediyorum zaten .

enes-uzunoglu1

arşivlendi hepsi 15 yıl sonra bile izliyebilirim.

Görüş Bildir