Bir Hafta Boyunca Yaptıkları Paylaşımlarla Duygularımıza Tercüman Olan 15 Kişi

1.8bPAYLAŞIM

Hafta boyunca paylaşımlarıyla duygularımıza tercüman olan, "Hissettiklerimi tam olarak anlatmış" diyebileceğiniz paylaşımları sizler için derledik!

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yasiyahyabeyaz

#6 ulan konuşmayacaktım dayanamadım ne demek kadının orasının burasının görünmesi ahlaksızlığa girmez, sikimiz ya da götümüz açık geziyormuyuz lan biz. çıldırtmayın adamı, istediğin gibi giyin ama bokunu da çıkartma bu kadar basit. ben burada sikimiz ve götümüz kelimelerini kullanmam ne kadar ahlaksızcaysa orası burası görünen kadında ahlaksızdır.

simdiyse-satirlarda

#3 aşşırı doğru....

ozcan-cone1

#10 aşırı iyi. Düşüncesi bile güzel.

ozcan-cone1

keşke...

doctor-what

bu galeri türünü seviyorum ancak birkaç maruzatım olacak, öncelikle benim pembe götüm gayet de elin veledinin ağlamasından rahatsız olacak. ayrıca şu şort mevzusunda da kadınların şort giymesine karşı değilim ancak gerçekten de külot gibi sortlar ile de çıkmayın bir zahmet

ozcan-cone1

Buna kimse karışamaz. İsteyen istediğini giyer.

emirhan-bal2

goz zevkimi bozamassin kardesim

ozcan-cone1

kusura bakma senin pek kıymetli göz zevkin bozulacak diye insanları engelleyemezsin

arsenic

Bakmadığınız şeyi göremezsiniz, görmediğiniz şey de göz zevkinizi bozmaz. Yurtdışında yaşıyorum, kampüste önde kıçına kadar şort giymiş bir kız yürüyordu, arkasında da genç bir çocuk ben de onların arkasında.. Sırf meraktan çocuğu izliyorum “yabancı erkekler bakmıyor” lafı efsane mi gerçek mi diye.. inanır mısın? Bir kere bile bakmadı, umrunda bile olmadı. O anladım ki Ortadoğu erkeğinin açlığı hiçbir yerde yok. Ha burda da yok mudur sapıklar elbette vardır. Ama çok afedersiniz önünde yürüyen kadının götüne bakmadan yürüyebilen Türk erkeği kadar nadir sanırım..

doctor-what

kral konu bakmamız değil, ben de nefret ediyorum önüne gelene bakanın arkasına bakan erkek tipinden ancak esas vurgulamak istediğim "herkes istediğini giyer" sloganı. evet kadın şort giyer elbise giyer kimse buna karışamaz, erkek de istediği pantolonu gömleği giyer ama kadını savunacağız derken -ki bu da gayet gerekli hem kadın hem erkek kadın hakları için mücadele etmeliyiz- herkes istediğini giyer diyerek prim kasmak isteyen insanlara zemin oluşturuyoruz farkında olmadan

elaria

#10 ne bu utopya mi

Görüş Bildir