Belediye Çalışanlarının İşten Atıldığı İddiasını Yetişkin Film Oyuncusu Fotoğrafı Paylaşarak Trolleyen Metin Uca'ya Sert Tepkiler Geldi!

-
Abone ol

Seçimlerin ardından İBB çalışanlarının işten atıldığı iddiaları gündeme geldi, bu iddiayı trollemek isteyen Metin Uca Mia Khalifa fotoğrafı paylaşınca da olanlar oldu. Ayrıntılara bakalım...

31 Mart'taki yerel seçimin İstanbul'da tekrarlanmasının ardından Ekrem İmamoğlu yeniden Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi ve mazbatasını alarak göreve başladı.

Ancak göreve başlamadan önce sosyal medyada belediye çalışanlarının işlerine son verildiğine dair iddialar ortaya atıldı. Henüz göreve başlamamışken kimseyi işten atma yetkisinin olmadığı da gündeme geldi elbette.

Bu iddiaları kendi üslubunca trollemeyen Metin Uca, bir fotoğraf paylaşarak İSPARK yöneticilerinden birinin işine son verildiğini paylaştı.

Uydurulan "Kübra Nur Beyrutlu" isminin "herkesi kucaklaması" detayı dikkat çekerken, paylaşılan başörtülü kadının kim olduğu tartışmalara yol açtı.

Ancak fotoğraf ünlü yetişkin film yıldızı Mia Khalifa'ya aitti. Bu paylaşımın özellikle Ekrem İmamoğlu'na zarar vereceğini düşünenler sert tepkilerini ortaya koydular.

İşte o tepkiler...

1. 👇

2. 👇

*

3. 👇

4. 👇

*

5. 👇

6. 👇

*

7. 👇

8. 👇

*

9. 👇

10. 👇

*

Tepkilerin ardından Metin Uca bir dizi paylaşımda bulunarak yapmak istediği şeyi açıkladı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ergenervan

Biraz kafanızı çalıştırın duygularınızla hareket etmeden önce. Biraz kitap okuyun da kültürlenin, azıcık olsun Ray Bradbury okuyun da baskılanmış düşüncelerin nasıl nefrete dönüştüğünü görün. Doğrusu siz okumuşsunuzdur o kitapları, sonuçta viral olmuş kült kitaplar, okumazsanız nasıl "aa ben de okudum onu o bir klasiktir" havasını atacaksınız? Topluma bağlı kalmayın, biraz olsun kendinize değer verin, savunmak için savunmayın.

ergenervan

Siz düşüncesini direkt ve bu kadar pürüzsüz anlatam bir adamı eleştirip "kardelen çiçeği" olmaya çalışacağınıza gidin de düşüncelerini, sapıklıklarını ve iğrenç hallerini gizleyip de yalancı gözlerle, sahte yüzlerle saklayan insanları eleştirin. Ama nerdee, bizim ülkeden de, bu düşünce yapımız ve beğenilme, takdir edilme duygumuzdan da bireysel düşüncelerimizi tamamen unutmuş haldesiniz görüyorum ki. Kafa kesip insan öldürenleri de unutun, kadınların giyinme özgürlüğüne tecavüz edenleri de bırakın. Tecavüz edilip öldürülen kadınları konuşun canım bir şey demiyorum ama her zaman yaptığınız gibi, savunup, konuşup iki gün sonra gününüzü gün edecek şekilde eğlenin. Ulan azıcık doğal olun be, azıcık doğal olun.

ergenervan

Mia Khalifa yı da tanıyorum hükümeti de seçilen başkanı da. Mia Khalifa'yı öyle sizin gibi pornosuyla tanıyan biri de değilim. Araştırıp okuyup epmati kurarak tanımış, saygı duymuş bir insan olarak yazıyorum. Hemen adama küfretmeye başlamışsınız, adamın yaptığı mizah değil, doğru. Adamın yaptığı tek şey eleştiri. Sapkınlaşmış anlayış ve düşünceler vardır, içinde bulunduğumuz ve adama küfredenlerin de bulunduğu durum bu. Derin bir eleştiri taşıyor attığı tweet. Hepiniz de hemen namus bekçisi moduna geçmişsiniz bakıyorum. Kızlar feminist -inanmasam da saygı duyarım- savunma moduna, erkekler de "uleN mQ beN BuAdamn Am**koruM" moduna geçmiş.

bseozyrt

Gerizekalı herif.. Sorsan hükümete muhaliftir bu bide + Atatürkçü bir adamdır sözde. Kazanan belediye başkanımızın itibarını saçma sapan bir espri anlayışı ile zedelemek koyunu aslanın önüne atmakla aynı şeydir. Senin gibiler yüzünden %52 lik kesim uykusundan inatla uyanmak istemiyor.

yobo

EÇGK -Eli Çükünde Gezenler Kulübü-

Görüş Bildir