Beğenilerine Göre Senin Ruhun Hangi Ülkeye Ait?

-
Abone ol

Bu beğeni testiyle ruhunuzun ait olduğu ülkeyi söylüyoruz. Hollanda mı Arjantin mi Türkiye mi? Belki de başka bir ülke...

1. Güzel kadınlar başlıyoruz. Hangisi daha çekici?

Megan Fox
Lauren Cohan
Marion Cotillard
Scarlett Johansson

2. Peki bu beylerden hangisi?

Ben Dahlhaus
Wentworth Miller
Zac Efron
Ian Somerhalder

3. Bu efsane yabancı dizilerden hangisi?

Sherlock
Breaking Bad
Game of Thrones
The Wire

4. Peki yerli dizilerden hangisi?

Behzat Ç
Aşkı Memnu
Diriliş Ertuğrul
Kurtlar Vadisi

5. Bir popçı seç desek?

Sezen Aksu
Tarkan
Levent Yüksel
Yıldız Tilbe

6. Bu yabancı filmlerden hangisi?

Yüzüklerin Efendisi / Lord of the Rings
Baba / Godfather
Dövüş Kulübü / Fight Club
Harry Potter

7. Peki bu yerli filmlerden hangisi?

Yol
Hababam Sınıfı
Selvi Boylum Al Yazmalım
Gemide

8. Bu sosyal medya platformlarından hangisi?

Tinder
Facebook
Twitter
Instagram

9. Son olarak bu komedyenlerden hangisi?

Ata Demirer
Şahan Gökbakar
Cem Yılmaz
Tolga Çevik

Uruguay!

Verdiğin cevaplara göre senin ruhun Uruguay'a ait! İyi bir ekonomi, sıcak insanlar, güzel yemekler, dans... Daha ne ister ki insan? Güzel kadınlar yakışıklı erkekler.. Onlar da var. Trafik yok. Yasakların minimum olduğu bir cennet gibi ülke. İnsanı da doğal ve pırıl pırıl.

Arjantin!

Verdiğin cevaplara göre senin ruhun Arjantin'e ait! Zengin mutfağıyla doğasıyla adeta cennetten kopup da gelmiş bir ülke. Kıpır kıpır Latin geceleriyle, yumuşak iklimiyle insana mutluluk veren bir coğrafya. Kırmızı şarap ve tango ile romantizmin zirvesine ulaşacağınız bir ülke.

Norveç!

Verdiğin cevaplara göre senin ruhun Norveç'e ait! Huzurlu ve güvenli yaşamın toprakları. En güzel balık yemekleri, her türlü sebze ve meyvenin doğalı burada. Köklü bir kültür üzerine kurulmuş, muhteşem bir doğaya sahip medeni bir ülke. Ekonomi iyi. Halkın alım gücü yüksek.

Hollanda!

Verdiğin cevaplara göre senin ruhun Hollanda'ya ait!  Sağlam bir ekonomi, kaliteli bir yaşam, yüksek sosyal güvenceyle Avrupa'nın ve Dünya'nın hayat standartları en yüksek ülkelerinden. İsteyenin sessiz sakin bir hayat geçirebileceği gibi isteyenin hızlı gece yaşamıyla ortamlardan ortamlara akabileceği laleler diyarı.

Yeni Zelanda!

Verdiğin cevaplara göre senin ruhun Yeni Zelanda'ya ait!  Dünyanın en yaşanabilir 10 ülkesinden biri Yeni Zelanda! Başarılı bir eğitim sistemi, refah dolu bir yaşam, güvenli bir ekonomi.. Rüşvet, yolsuzluk, kara para neredeyse hiç yok!  Muazzam ve keşfedilmeyi bekleyen bir doğa, bin bir çeşit hayvan ve hayvan haklarının oldukça fazla oldu bir coğrafya.

Türkiye!

Verdiğin cevaplara göre senin ruhun Türkiye'ye ait!  Sen hâlinden çok memnunsun, hiç şikayet etme. Alışmışsın bir defa, başka memleketlerde doğsan toplum tarafından dışlanırdın zaten. Mis gibi ülke otur oturduğun yerde. Kültürü, coğrafyası, iklimi, her şeyi senlik. Rahatsız olduğun kısımları değiştirmeye bakmalısın!

Yunanistan!

Verdiğin cevaplara göre senin ruhun Yunanistan'a ait!  İyi yemeklerin, güzel şarabın, mezelerin  ve  uzonun memleketine hoş geldin. Çok güzel deniz, güzel kadınlar, yakışıklı erkekler. İnanılmaz neşeli ve kibar insanların ülkesi. Büyük bir medeniyetin mirasçısı bir coğrafya.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
idil-ogel

norvec

mistymaydawn-serenairis

urugay ne lann

hanzade-uzun

Yeni Zelanda!

ebru-baskaya2

verdiğin cevaplara göre senin ruhun Türkiye'ye ait!

magical-galaxy

Norveç ! >DSaF>SDAF?FGS>??FSDA

Görüş Bildir