Görüş Bildir
Haberler
Ajda Pekkan'ın Cesur Pozları Nefes Kesti! Ajda Pekkan 2 Saat İpte Asılı mı Kaldı?

Ajda Pekkan'ın Cesur Pozları Nefes Kesti! Ajda Pekkan 2 Saat İpte Asılı mı Kaldı?

Ajda Pekkan, Ajda albümünün çıkış şarkısı olan Bi Tık’a klip çekti. Sanatçı, bu çalışmada zaman yolculuğuna çıktı. Kısa film tadındaki klipte Süper Star, ateşle oynadı, buzlar kraliçesi oldu ve bir astronot olarak uzaya çıktı. İki gün süren klip çekiminin yönetmenliğini ise Nihat Odabaşı üstlendi. 75 yaşındaki Ajda Pekkan'ın klip çekimindeki cesur pozları sosyal medyayı salladı. İşte nefes kesen kareler...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Ajda Pekkan’ın “Ajda” albümünün çıkış şarkısı “Bi Tık”a izleyenleri şaşkınlığa uğratacak bir klip çekildi. Klip çekimine Ajda Pekkan'ın zorlu ve bir o kadarda cesur pozları damga vurdu.

Süperstar Ajda Pekkan ilk klibini ‘Bi’ Tık’ şarkısına Nihat Odabaşı yönetmenliğinde çekti. 16 saat ayakta kalan Ajda Pekkan, 2 saat boyunca da ipte asılı kaldı.

Türkiye’nin ilk virtual production klibi olan klipde Ajda Pekkan adeta zaman makinesini bulmuş gibi. İlk çağlara gidiyor, paralel zamanlar arasında dolaşıyor, gökyüzünden iniyor, hatta uzaya ışınlanıyor.

Tüm görüntüler MGX Film’e ait Türkiye’nin ilk ve tek virtual production studyosu Studio MGX’de çekildi.

İki gün süren klibin yönetmeni Nihat Odabaşı yaşadıkları tüm hayatlarda birbirine hep aşık olan, gittikleri her evrende bir araya gelmeye çabalayan ama birbirlerine hep bir tık geç ya da erken geldikleri için asla kavuşamayan iki aşığın hikayesini anlatıyor.

İşte Pekkan'ın nefes kesen kareleri...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
5
4
4
1
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın