Görüş Bildir

%100 Kendin Ol, Süper Gücünü Bul! Hangi Justice League Kahramanısın?

Anasayfa > Test

Bunu öğrenmenin tek yolu var...

1. İlk sorumuz.

1. İlk sorumuz.

2. Senin en zayıf noktan ne peki?

2. Senin en zayıf noktan ne peki?

3. Kişiliğini en çok ortaya koyduğunu düşündüğün elementi söyle şimdi de.

4. Kendine tarihi bir rol model seç!

5. Evet?

5. Evet?

6. Hangi iki kelime seni en iyi tanımlar?

7. Bir resim seçmeni istiyoruz şimdi de!

8. Kendine ne kadar güveniyorsun puanla o zaman! (1: Çok az, 6: Çok fazla)

Batman çıktı!

Batman çıktı!

Verdiğin cevaplara göre senin özelliklerin Batman'le eşleşiyor. Çünkü sen de onun gibi oldukça zekisin. Evet süper güçlerin olmayabilir; ama kıvrak zekan ve sorun çözebilme yeteneğinle alt edemeyeceğin rakibin yoktur hiç şüphesiz. Zaten senin ne kadar güçlü olduğunu, düşmanların seni gördüğünde tir tir titremesinden anlayabiliyoruz. Ama herkes anlamayabilir. Biz de bu yüzden senin gibi %100 kendi olanlara özel %100 havalı hediyeler hazırladık. Sürpriz hediyeler DİMES Heroes 6’lı paketlerde! Süper güçlerini kullan ve bul onları! Nasıl mı, hadi aşağıdaki videoyu izle!

Superman çıktı!

Superman çıktı!

Verdiğin cevaplara göre senin özelliklerin Superman’le eşleşiyor. Çevresinde olduğun insanların yaşadığı güven ve huzur duygusu seni vazgeçilmez bir insan yapıyor. Alçak gönüllüsün ve sahip olduğun yeteneklere rağmen bununla asla bir şeyler kanıtlamaya çalışmıyorsun. Liderlik dürtün o kadar yüksek ki hiçbir şey söylemeden insanları peşinden sürükleyebiliyorsun. Bu da bazen hak etmediğin yorumlar almana sebep oluyor ama hiç üzülme. Biz senin yanındayız! Hatta senin gibi %100 kendi olanlara özel %100 havalı hediyeler hazırladık. Sürpriz hediyeler DİMES Heroes 6’lı paketlerde! Süper güçlerini kullan ve bul onları! Nasıl mı, hadi aşağıdaki videoyu izle!

Flash çıktı!

Flash çıktı!

Bu karanlık ve kötülüklerle dolu dünyanın belki de en eğlenceli ve dinamik karakterisin. Kıvrak zekan ve pozitif bakış açın her zaman problemleri farklı açıdan görmeni sağlayan en büyük silahların! Her zaman yeni şeyler öğrenmeye, yeni yerler görmeye açık bir insansın. Bu yüzden asla yerinde saymıyorsun. Bir de süprizleri çok seversin. Biz de senin gibi %100 kendi olanlara özel %100 havalı hediyeler hazırladık. Sürpriz hediyeler DİMES Heroes 6’lı paketlerde! Süper güçlerini kullan ve bul onları! Nasıl mı, hadi aşağıdaki videoyu izle!

Aquaman çıktı!

Aquaman çıktı!

Doğaya ve hayvanlara karşı duyduğun aitlik duygusu çok yüksek. Çok alçak gönüllü oluşun da bundan. Fakat tıpkı doğa gibi senin de emsalsiz tarafların var. Ne olursa olsun inandığın yolda yürümen ve doğru olduğuna inandığın şeye olan tutkun seni diğerlerinden ayıran özelliklerin. Ayrıca empati yeteneğin o kadar yüksek ki, çevrendekilerin mutluluklarını, hüzünlerini, öfkelerini neredeyse onlar kadar hissediyorsun. Bu yüzden ödüllendirilmen gerektiğini düşündük ve senin gibi %100 kendi olanlara özel %100 havalı hediyeler hazırladık. Sürpriz hediyeler DİMES Heroes 6’lı paketlerde! Süper güçlerini kullan ve bul onları! Nasıl mı, hadi aşağıdaki videoyu izle!

Wonder Woman çıktı!

Wonder Woman çıktı!

Dik duruşun ve asaletinle her zaman büyük bir saygı uyandırdığını söylemeliyiz öncelikle! Olaylara her zaman objektif bir bakış açısıyla yaklaşman ve problem ne olursa olsun her zaman adaletli davranman insanlar arasında seni ulaşılmaz bir noktaya çıkarıyor. Sorumluluklarının her zaman bilincindesin. Ve son olarak duygusal bir insan olduğun için zaman zaman üzülebiliyorsun. Neyse ki biz seni mutlu edecek şeyi biliyoruz. Senin gibi %100 kendi olanlara özel %100 havalı hediyeler hazırladık. Sürpriz hediyeler DİMES Heroes 6’lı paketlerde! Süper güçlerini kullan ve bul onları! Nasıl mı, hadi aşağıdaki videoyu izle!

%100 Kendi olanlara, %100 havalı hediyeler DİMES Club’ta!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Storm Xmen

Koca DC de sadece flash,batman,superman,wonder woman,joker var:D:D.Bu dandik DC ile 1 aydır reklamını yapıyosun dimes.Bir yere varamazsın.O yüzden 1 aydır ha... Devamını Gör

the-crown

Justice League diyor.

Muhammed Balık

Superman tabiki :)