Görüş Bildir
Mersin'in de en yoğun yeridir he. Ruh hastası manyaklar
2 Beğeni
Ulan manyak mısınız? Siz nerede bu renk dezenfektan gördünüz hangi dezanfektan kafadan aşağı boşaltılır da gözü kör etmez savunmaya sıçayım ama inanıyorsaniz arkadaşlar sizin de zekaanizdan şüphe ederim. Kim dezenfektan kazanında banyo yapabilir?! Buna vücudu dayanabilir? Ayrıca yavsak üzerinde iç çamaşırı varmış ulan parmağının ucuyla degsen bile o süt imha edilmeli pislik yaratık şerefsiz seni!
64 Beğeni
Şu yaratığı tehdit edip kumpas mi kurdu yani kadın? Ben neyden bahsediyorum siz neyden? Şeyh diye erkekler hem kendileri hem karılarını getirip şeyhi badeletiyorlardi(!) Söz konudu din olunca bunların kafa uçuyor. Kadının aptalligina ya da sapkinligina da bir şey demiyorum sadece bu kadın neden bu adama kafayı taksın da kumpas kursunda adamı taciz etsin? Bundan bahsediyorum.
6 Beğeni
Abi ayda 40 binden bir yılda ev arabayı çıkartır üstüne seneye ikinci evi alır onun da ömür boyu kirasını yersin neden yıllardır yapıyorsun o zaman para tatlı mı geliyor? Bak zorla satılanlar gerçekten tehditle tutulanlar onları geç sırf para tatlı diye bu işi yapıyorsanız ablacım kusura bakmayın gerçekten orospusunuz. Artı evliyken eskorta gitmek...ya nasıl bir rezil seviyedesiniz de bu kadar düşüyorsunuz diyeceğim ama harbi türk erkeginin geneli( genel dedim hepsi değil) cinsellik olarak çok aşağıda değersiz ve leş bir yerde. Hayvana banka damacanaya tecavüz eden tipler... İykkk yani trilyonlari versen yapılacak iş değil be. onurumla gece gündüz çalışırım da midemin kalktığı arzulamadigim sevmediğim birinin bana tırnağının ucuyla bile dokunmasına izin vermem be!
157 Beğeni
Ulan sen ne boksun ki millet sana kumpas kursun iftira atsın köpek! Bir kadın senin o sictigim suratına bok gibi tipine iğrenç vücuduna neden baksın da taciz etsin yavsak! Ay kimsiniz ki millet sizinle bu kadar uğraşsın ay savunmasına sictigimin salağı!
15 Beğeni