Görüş Bildir

Nevin Teoman Haberleri

Nevin Teoman ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Nevin Teoman ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Şimdi Gülben ve Hülya Düşünsün! Seren Serengil Verdiği Kilolarla Küllerinden Tekrar Doğdu
Şu an henüz lisede olanlar için eminiz ki Seren Serengil, 'O kim yeaaa' diyecekleri bir isim. Bu yüzden önce onun ne kadar nevi şahsına münhasır bir ünlü olduğunu anlamanız için hayatını biraz özet geçeceğim. Seren Serengil namı diğer Sero'muz 1976 doğumlu, yani 40 yaşında. Eskilerin bildiği, oyuncu ve komedyen Öztürk Serengil'in kızı. Yani bir zamanların ünlü çocuğu. O zamanlar ona 'Seren Bebek' demiyorlardı çünkü ünlü çocuklarına bebek demek henüz popüler olmamıştı. Şimdinin Zehra ile İdo'su gibi düşünebilirsiniz.
Tuhaf Bir Hayat... En İlginç Magazin Figürlerimizden Biri Olan Seren Serengil'in A-acayip Geçmişi!
Ekranlarımızda onu her gün görüyoruz. Şimdiye kadar pek çok sıfatı oldu: Oyuncu, şarkıcı, assolist, gazeteci... Şu sıralar ise bir magazin programı sunuyor. Aynı zamanda magazin gündemine kendisi de bolca malzeme veriyor. Ünlülerin hayatları hakkında yorum yaparak mesleğini icra eden Seren Serengil'in hayatını da biraz biz didikleyelim ve yorumlayalım dedik.Zira gerçekten de ilginç bir hayat!
Magazin Tarihinin Kirli Çamaşırlarını Bir Bir Ortaya Döken Şokopop'tan Ağızları Açık Bırakan Paylaşımlar
Kısa sürede geniş bir takipçi kitlesi yaratan ve YouTube üzerinden videolar paylaşan Şokopop, şaşırtmaya devam ediyor. Şokopop'un videoları kadar Instagram hesabı da oldukça dikkat çekici. Biz de magazin tarihimizin kirli çamaşırlarını ortaya seren ve aşırı eğlendiren Şokopop'un Instagram paylaşımlarını sizler için derledik.Şokopop'u Instagram'dan takip etmek isterseniz böyle buyurun
Can Çıkar Huy Çıkmaz: Sansasyonlar Kraliçesi Seren Serengil'in Magazin Sevdası Çok Eskiye Dayanıyormuş
Ünlü oyuncu Öztürk Serengil ve İtalyan asıllı Nevin Teoman'ın kızı Seren Serengil'i yıllarca oyuncu, ses sanatçısı ve televizyon yıldızı olarak izlesek de son dönemlerde sunduğu magazin programıyla gündemden düşmüyor. 'Söylemezsem Olmaz' isimli programın sunuculuğunu yapan Seren Serengil'in magazin gazeteciliğine olan merakı ise yıllar öncesine dayanıyor. Assolistlik yaptığı gençlik yıllarında verdiği bir röportajda bu merakından bahsettiğini öğrendik! İşte, Seren Serengil'in paparazilik merakı!