Görüş Bildir
Haberler
"Sabri Gibi Oyuncu İstenmez mi?"

"Sabri Gibi Oyuncu İstenmez mi?"

Batuhan
21.08.2014 - 13:45

"Sabri Gibi Oyuncu İstenmez mi?"

Kayseri Erciyesspor teknik direktörü Bülent Korkmaz, teknik direktörlük yaşantısı boyunca Galatasaray'dan bu güne kadar çok istediği halde hiç oyuncu alamadığını belirterek, Galatasaray'ın A2 takımıyla antrenmana çıkan eski kaptanı Sabri için 'Gelirse başımızın üstünde yeri var. Sabri gibi bir oyuncu istenmez mi ?' diye konuştu.

TSYD Ankara Şubesinin düzenlediği dörtlü turnuva için takımıyla birlikte Ankara'ya hareketinden önce DHA'ya konuşan Bülent Korkmaz, teknik direktörlük yaşantısı boyunca Galatasaray'dan bu güne kadar çok istediği halde hiç oyuncu alamadığını belirterek, Galatasaray'ın A2 takımıyla antrenmana çıkan eski kaptanı Sabri için 'Gelirse başımızın üstünde yeri var. Sabri gibi bir oyuncu istenmez mi ?' dedi.

Kayseri Erciyesspor teknik direktörü Bülent Korkmaz, nokta transferler yapmaya devam edeceklerini, yarın ve Pazar günü TSYD Ankara Şubesinin dörtlü turnuvasında oynayacakları iki maçtan sonra bunların netlik kazanacağını belirtti. Galatasaray’da A2 takımıyla antrenmana çıkan kaptan Sabri ve kaleci Eray için girişimleri olduğunu belirten Korkmaz 'Gelirse başımızın üstünde yeri var. Sabri gibi bir oyuncu istenmez mi Şimdiye kadar gittiğim kulüplerde Galatasaray’dan oyuncu alamadım, maalesef. Sabri ve istediğimiz diğer oyuncuları tüm kulüpler ister ama, ne yazık ki şu ana kadar alamadık. İyi oyuncular transfer etmek, nokta atışı yapmak istiyoruz' diyerek, sözlerini şöyle sürdürdü:

'Sezon başından bu yana biri yurt dışında olmak üzere 3 kamp dönemi geçirdik. Bunların ikisi Kayseri ve Erzurum’da biri ise Avusturya’da oldu. Kamp çalışmalarımızın üçü de yüksek irtifalı yerlerde geçti. Bu süreçte 7 hazırlık maçı oynadık. Fiziksel olarak iyi durumdayız. Taktiksel yöne önem veriyoruz. Daha da iyi olacağız. Ankara’daki maç hem fiziksel anlamda durumumuzu hem de taktiksel anlamdaki durumumuzu göreceğiz. Öncelikler rakiplerin değil bizim durumum uzu göreceğiz turnuvada. Bizim durumumuzun ne olduğu önemli. Takım iyi gidiyor. Yerli ve yabancı oyuncular arasında çok iyi bir arkadaşlık ortamı var. Bu da beni memnun ediyor. Yavaş yavaş daha iyi olacak. Benim ilk önce istediğim savaşçı bir ekip oluşturmak. Ankara’daki bu maçlar bizim önümüzü görmemiz açısından çok önemli. İki maç oynayacağız. Genç oyuncularımız var. Tayyip gibi Tugay gibi. Onları görmem lazım. Onlarda çok iyi ilerlemeler kaydettik. Onları da Türk futboluna kazandırmak istiyoruz. Ben onlardan çok umutluyum. İnşallah her şey istediğimiz gibi olur.'

Şampiy10

Kaynak: http://sampiy10.gazetevatan.com/-sabr...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın