Görüş Bildir
Haberler
Okan Bayülgen: 'Uzaya Gitmedik, Bütün Belgeselleri İzledim Her Şey Yalan, Şu Anda da Gidemezler'

etiket Okan Bayülgen: 'Uzaya Gitmedik, Bütün Belgeselleri İzledim Her Şey Yalan, Şu Anda da Gidemezler'

Emre Ş.
16.10.2021 - 21:24

Okan Bayülgen, dün akşam Haber Global'de insanlığın Ay'a gitmediğini iddia etti. Bütün belgeselleri izlediğini ve insanlığın Ay’a gitmediğinden emin olduğunu söyleyen Bayülgen, uzay yarışının ABD’nin Sovyetler Birliği ekonomisini batırmak için sürdürdüğünü kaydetti.

İçeriğin Devamı Aşağıda

"Uzaya gitmeye gerek yok. Zaten gitmeyeceğiz. Gitmedik de"

"Uzaya gitmeye gerek yok. Zaten gitmeyeceğiz. Gitmedik de"

Okan Bayülgen programda şunları söyledi; 'Uzaya gitmeye gerek yok. Zaten gitmeyeceğiz. Gitmedik de... 69'da yalan. O kadar eminim ki. Her şeyi seyrettim bütün belgeselleri... Bu heriflerin Ay’a inmelerine imkan yok. Çünkü dünyaya inemiyorlar. Düşün ki, dünyaya inemiyor adamlar büyük bir tehlike. Atmosfer farkı var falan filan ama... Dünyaya herifler ancak suya düşebiliyorlar. Üzerlerinde helikopterler falan uçuyor, kurtarma gemileri geliyor. Nasıl oluyorsa o teknolojiyle Ay'a pıt diye iniyor. Mümkün değil. Şu anda da inemezler. Sovyetleri bitirmek için yaptılar. Daha iyi bir numara yok! Bunu Amerikalı siyasetçiler söylüyor. 'Biz uzay yarışını Sovyetler bunu yer de bizimle beraber yarışıp, zar zor ayakta tuttukları ekonomilerini batırırlar diye girdik' diyorlar. Sonuç artık uzayda aranacak bir şey yok.”

Kaynak: Oda Tv

İşte o anlar: 👇

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
146
110
50
12
10
5
4
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
feyk

ah canim, belgesel izleyip buyuk oyunu cozmus. aslinda yildizlar gezegenlerde yok, hepsi bir kubbeye dizilmis kandillerden ibaret, onuda belgesellerinde izle... Devamını Gör

holdthedark

Uff.. bütün sırrı bozdun ya 😤

voyvals men

Bu adamın fikirlerine pek katılmam ama kendince bir çıkarım yapmış herkes fikrini beyan etmekte serbest doğru ya da yanlış.