Kupada 2. Tur Programı Açıklandı

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 2. tur müsabakalarının programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, 22-23 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek 2. tur maçlarının programı duyurulurken, ertelenen maçlarda olası tur atlayacak takıma göre planlamada yer verildi.

Ayrıca, Cizrespor-Nazilli Belediyespor müsabakasının oynanacağı stadın ise daha sonra ilan edileceği belirtildi.

Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. tur karşılaşmalarının programı şöyle:

13.00 Osmanlıspor-Kızılcabölükspor (Osmanlı)

14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Karaman Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Balıkesirspor (Mümin Özkasap Spor Tesisi)

14.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Samsunspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

15.00 Denizlispor-Fethiyespor (Denizli Atatürk)

15.30 Göztepe-Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor/Dersimspor galibi (İzmir Atatürk)

20.30 Antalyaspor-Çorum Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi)

13.30 Zonguldak Kömürspor-Kayserispor (Karaelmas Kemal Köksal)

13.30 Iğdır Arasspor/Van Büyükşehir Belediyespor galibi-Altınordu

13.30 Cizrespor-Nazilli Belediyespor

13.30 Kurtalanspor-Karşıyaka (Kurtalan Şehir)

14.00 Sivas Belediyespor-Alanyaspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

14.00 Etimesgut Belediyespor-Hatayspor (Etimesgut Kemal Atatürk)

14.00 Ankara Demirspor-Sarıyer (TCDD Ankara Demirspor)

14.00 Kastamonuspor 1966-Konya Anadolu Selçukspor (Kastamonu Gazi)

14.30 Manavgatspor-Adana Demirspor (Evrenseki)

14.30 Orhangazispor-Yeni Malatyaspor (Orhangazi İlçe)

14.30 Sultanbeyli Belediyespor-Şanlıurfaspor (Sultanbeyli Gölet)

14.30 Bucaspor-Sancaktepe Belediyespor (Yeni Buca)

14.30 Gölcükspor-Kayseri Erciyesspor (Gölcük Şehir)

14.30 Kartalspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Kartal)

14.30 İnegölspor-Gümüşhanespor (İnegöl İlçe)

14.30 İstanbulspor-Manisaspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

14.30 Tekirdağspor-Orduspor (Tekirdağ Namık Kemal)

14.30 Pendikspor-24 Erzincanspor (Pendik)

14.30 Aydınspor 1923-Anadolu Üsküdar 1908 (Adnan Menderes)

14.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Menemen Belediyespor (Bodrum İlçe)

15.00 Giresunspor-Eyüpspor (Giresun Atatürk)

15.00 Elazığspor-Bursa Nilüferspor (Elazığ Atatürk)

15.00 Boluspor-Çatalcaspor (Bolu Atatürk)

15.00 Kardemir Karabükspor-Arsinspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16.00 Çaykur Rizespor-Adliyespor (Rize Yeni Şehir)

21.00 Eskişehirspor-Körfez İskenderunspor (Eskişehir Atatürk)

AA

Onedio Gündem'i Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AdanaAnkaraAntalyasporBodrumBursaElazığsporEskişehirİzmirKayseriKayserisporManisaOsmanlısporTFFTekirdağTürkiye KupasıÜsküdarVan
Görüş Bildir