Hem Suçlu, Hem Güçlü! Chris Brown'ın Rihanna ile İlgili Tüy Diken Son Açıklamaları

-
4 dakikada okuyabilirsiniz

Chris Brown'ı hepimiz malum konudan dolayı biliyoruz. Pek de sevmiyoruz. 

Son açıklamalarından sonra, daha da sevmeyeceksiniz!

O çok ünlü, zengin, başarılı ve güzel... Rihanna ile "sıradan" bir kadının ortak paydada buluştuğu yerlerden biri de maalesef erkek şiddeti oldu.

Sıfatları ne kadar çok olursa olsun, erkek egemen dünya kadınlara pek iyi davranmaz. Bunu zaten biliyoruz...

Aslında ilişkileri gerçekten güzel başlamıştı. Chris Brown ve Rihanna aşırı cool, dışarıdan çok mutlu gözüken, adeta bir örnek çiftti.

Güzel insanlar, zengin ve ışıltılı dünyanın kırmızı halılarında yürürken onlara imrenenler çoktu.

Göz önünde bulundurulmayan şey ise fazlasıyla maço olan Hip Hop kültürüne ait Chris Brown'ın fevri tavırlarıydı.

Şiddet ve kadın düşmanlığı, sadece Chris Brown'ın şarkı sözlerinde kalmadı. Kısa sürede hareketlerine de bunu yansıttı.

Rihanna şu günlerde her ne kadar son derece umursamaz ve rahat bir kadın gibi görünse de, sonuçta o bir Balık burcu; Chris'a çok ama çok aşıktı.

Her ilişkide mutlaka bir taraf daha fazla sever ya; işte bu ilişkide seven taraf Rihanna'ydı sanki...

Ayrılık dedikoduları, aldatma iddiaları derken çift olabilecek en korkunç haberlerden biriyle gündeme geldi: Chris, Rihanna'ya şiddet uygulamıştı.

Olay gündeme bomba gibi düştü. Çok sevilen Rihanna'ya, özellikle Brown gibi itici bir karakterden gelen bu saldırı elbette büyük tepki topladı. Ama...

Ama beklenmedik bir şekilde ve kısa bir zaman zarfında bu olay adeta bir "şaka" gibi gösterilmeye başlandı.

Ülkemizde "Rihanna'nın dayak yediği dünyada seni harcarlar..." tarzı zeka(!) dolu esprilere konu olurken; Brown için de adeta bir reklam malzemesi haline geldi. Bu konuya imalarda bulunup, utanmadan sıkça konuşuyordu.

Riri ise sessiz kalmayı seçti, önce uzunca bir tatile çıktıktan sonra gerekli açıklamaları yaptı ve Brown'ı affettiğini duyurdu.

Bu noktada "neden affediyor?!" gibi sorgulamalara girmeden önce kurbanı suçlamadığımıza dikkat etmek lazım.

Riri, piyasanın devi koskoca Jay-Z'nin korumasında olsa ve herkes tarafından sevilse bile, Brown'a Hip Hop camiası bu olaydan sonra iyice sırt çevirmedi.

Bu süreçlerde Brown elbette uslu durmuyordu; önce Riri'ye saldırmasının bahanesini ihanet olarak gösterdi, ardından ise kıskançlıkla Drake'e saldırdı.

Öyle böyle bir errrrrkeklik değil yani!

Zira Riri ve Drake'in şöhretine asla yaklaşamayacak olan bu camiaya göre silik ismin tek gündeme gelme malzemesi buydu!

Romantik bir kıskançlıktan öte, beraber olduğu kadının başarısını, kendinden daha üstün olan statüsünü kıskanmaktı bu bizce!

İşte bu pişkin beyefendi, bugün verdiği bir röportajla berbat açıklamalarına bir yenisini daha ekledi...

Chris Brown: Welcome to my Life isimli belgeselde bu konuya değinirken; suçlu ya da pişman hissetmekten öte, adeta yüzsüzce konuşuyordu. Rihanna'ya attığı dayağı sanki romantik bir aşk hikayesiymiş gibi anlattı.

"Beni tekmelemeye çalıştığını hatırlıyorum. Çok üzgündü."

İtiraf ettiğine göre; bu ilişkide aldatan taraf kendisiymiş.

Olayın ilk başlarında, sırf erkeği her daim haklı gören topluma karşı imajını düzeltmek ve dayağı kendince meşrulaştırmak için kullandığı "o beni aldattı" yalanını daha fazla devam ettirmemeyi tercih etti yani. Alkışlamalı mıyız?

"Sonra ben ona gerçekten vurdum. Sert bir yumruktu."

Rihanna'nın bu fotoğrafını paylaşmak istemezdik lakin Chris'in sanki anlık ve basit bir şeymiş gibi, "hatırlamıyorum hakim bey" tadında anlattığı bu olayın gerçek yanını vurgulamasını istedik.

"Bana güvenini kaybettikten sonra her şey mahvolmaya başladı. Fiziksel ve duygusal istismar vardı; ama iki taraftan da!"

İki taraftan da fiziksel şiddet olması ne demektir yahu?! Riri'nin sana vurması yahut iteklemesiyle, senin yumruğun bir mi?!

"O da bana vuruyordu ve bu doğru değildi."

"Bu ben değilim. O günden beri bundan nefret ediyorum. Bu olay peşimi hiç bırakmayacak."

Peşini bırakmayacağı doğru, fakat sen maalesef ki busun, Chris Brown... 

Hala şiddeti meşrulaştırmaya çalıştığın, Rihanna'ya yaşattığın cehennemi romantik bir hikaye gibi, tutku gibi göstermeye çalıştığın için, sen hala busun!

Chris, bildiğiniz gibi, şimdilerde hala Rihanna'ya Instagram yorumlarında dahi sinyaller gönderiyor.

Hoşt!

Rihanna bizim kıymetlimiz ve onu sana vermeyeceğiz!

Bu açıklamalar ve röportajlarla da romantize edilmeye çalışılan şiddeti kesinlikle kabul etmiyoruz. Biz bunları yemeyiz!

İstismarcı ilişkilerden uzak kalmanız dileğiyle! ✋

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
asya-tutkun

çok ta umrumdaydı aq bu ne yaa

gentoo

iki ergenin kavgası bunlarınkinden daha seviyeli olur.

jennyhumphrey

Rihanna'ya hiç üzülemedim şahsen, kendisi tam bir kürk sevdalısı.Onun üstünde taşımaktan zevk aldığı ceset yani bir kürk için 50-60 tane (tilki, rakun, vizon, tavşan,fok, astragan, kurt, kedi, köpek vs.) hayvana canlı canlı türlü işkenceler yaparak kürkünü söküp alıyorlar.(Kafalarına beyzbol sopası gibi cisimlerle vurarak, kaynar suya atarak, boyunlarını kırarak, makattan elektrik akımı vererek, gaz ile zehirleyerek bu masum canları acı verici bir şekilde öldürüyorlar.) Bu yapılanlara göz yumup, gururla üstünde kanlı cesetleri taşıyan Rihanna'nın yediği dayağa üzülemem. http://i1.mirror.co.uk/incoming/article7673909.ece/ALTERNATES/s615b/Singer-Rihanna-attends-Black-Girls-Rock-2016-on-April-1-2016-in-New-York-City.jpg Tilkinin kuyruğunu görüyorsunuz değil mi? http://static.10elol.it/diecielol/fotogallery/625X0/45407/la-pelliccia-bianca-di-rihanna.jpg http://e00-elmundo.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/05/12/14945800673814.jpg http://6uh9u7hhy8-flywheel.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2013/01/rihanna-jfk-airport-fur-coat.jpg

joelee

Yahu bahsettiğimiz kişi sıradan bir kadın değil, Rihanna. Chris Brown'dan çok çok daha fazla destekçisi var. Emin olun ki tek taraflı şeyler olsaydı Rihanna bunu basına öyle bir yansıtırdı ki... Hatta Chris'te tek bir metelik bırakmaz, donuna kadar alırdı. Böyle bir ünlünün başına böyle bir şey gelecek ve alttan alacak?

sedat-kucur

Bu ikisinni ilişkisi o durumlara gelemez çünkü onların elinde olan bir şey değil.İlişkileri başkaları tarafından planlandı ve bu durumların ortaya çıkması sağlandı takipçi sayılarına gelince.Rihanna nın daha fazla ön plana çıkması sağlanıyor.Ama bir yandan chris brownda gündemde tutuluyor.Sonuçta ikisinide deyim yerinde ise yöneten üstleri var.

naz-yalcinkaya

aa bildigin chris ciler var türkiyede :)) riri nin oturun bokunu yiyin siz :))

FACEBOOK YORUMLARI

Başlıklar

Balık BurcuInstagramRihannaTercihaşkolay
Görüş Bildir