Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dünyanın En Güvenilir İnsanlarının Oğlak Burcu Olduğunun 18 Kanıtı

 > 
80bPAYLAŞIM

Herkes onları mesafeli duruşları ve tedbirli oluşları ile tanır. Fakat oğlaklar aynı zamanda dünyanın en samimi ve güvenilesi insanları arasında yer alırlar çünkü attıkları her adımı en ince ayrıntısına kadar düşünen ve beraberinde geleceklerden asla korkmayan insanlardır. Onların cesareti, dürüstlüğü, kendilerine olan güvenleri ve gerçek aşkın varolduğuna olan inançları, onları bulup bulabileceğiniz en iyi sevgili karakteri haline getirir ve onlara güven duymanızı sağlar. İşte bunun kanıtı birkaç neden;

1. Oğlaklar mantıklıdır. Aldıkları kararların sonuna kadar arkasında dururlar.

Onlar kafalarına esen her şeyi yapan, söyleyen tiplerden değildirler. Hayatlarıyla ilgili ciddi bir konu varsa, her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünürler ve kararlarını mantık çerçevesinde alırlar. Bu da, onların aldıkları karardan kolay kolay vazgeçmemelerine neden olur. Eğer bir oğlak sizinle olmayı seçmişse, ona doya doya güvenebilirsiniz.

2. Oğlak burcu karşısındaki insanı anlamak konusunda çok yeteneklidir.

Eğer bir oğlak size değer veriyorsa, sizi anlamak için varını yoğunu ortaya koyar ve bunda başarılı olur. Sizi anladığı için hassasiyetlerinizi çok iyi bilir ve ona göre hareket eder. Ona olan güveninizi sarsacak bir şey yapmaktan kaçınır ve arzu ettiğiniz kişi olmak için elinden geleni yapar.

3. Onlar kendinden emin, güçlü bir kişiliğe sahiptir ve asla sarsılmazlar.

Ki bu, onlara güvenmeniz için en geçerli nedenlerden biridir. Modunda meydana gelen saçma değişimlerle sizi yarı yolda bırakacak bir tip asla değildir oğlaklar. Onlar bir şeye karar verdiklerinde artık asla geri dönüşü olmaz. Size 'seni seviyorum' diyen bir oğlak, sizi hayatınızın sonuna kadar mutlu edebilir. Gelgelelim, bu cümleyi söylemeleri oldukça zordur :)

4. Oğlak burcu size mesafeli görünebilir fakat bir gözü hep sizin üstünüzde olur.

Sizi korumak için her şeyi yapacaktır ve size ne kadar soğuk görünürse görünsün, aslında zihni hep sizinle meşgul olur. Zaman zaman aranızda öyle bir mesafe olur ki, hayatında bir başkası olduğunu ve yavaş yavaş sizden soğuduğunu düşünürsünüz. Fakat bu tamamen yanlıştır, oğlakların doğası böyledir. Taş gibi görünseler de, sizin güveninizi sarsacak bir şey katiyen yapmazlar.

5. Oğlaklar kuralcıdır ve bu durum hata yapma oranlarını en aza indirir.

Yani eğer kendine "sevdiğim kişiye asla ihanet etmeyeceğim" diye bir kural koyan oğlak, bu kuraldan asla şaşmaz. Hem sizi kırmak istemiyordur, hem de kendisine olan saygısını kaybetmek istemiyordur. Bu durum onlara güvenmek için bir şüpheniz olmaması gerektiğini kanıtlar.

6. Tüm burçlar içinden başladığı şeyi devam ettirmek konusunda en yetenekli olan oğlaktır.

Onlar başladıkları şeyleri hedefledikleri noktaya getirmek konusunda en yetenekli insanlardır. "Seni hayatımın sonuna kadar seveceğim" diyen bir oğlak, bunu gerçekten kalpten ve inanarak söylüyordur. Sizi gerçekten seven bir oğlak varsa, onunla yaşayacağınız ilişkinin oldukça uzun vadeli ve mutlu olacağını düşünebilirsiniz.

7. Onlar kendilerini sever ve eğer onlara ayak uydurabilirseniz, bu sevgiden sizde nasibinizi alırsınız.

Oğlaklar oldukları kişiden çok mutludurlar ve bunu hayatlarının her alanında belli ederler. Eğer onların özsaygısına size de ayak uydurabilirseniz, sizi de tıpkı kendilerini sevdikleri gibi severler ve size asla ihanet etmezler.

8. Oğlakların özgüveni çok yüksektir ve bunu size de yansıtarak hep daha iyiye gitmenizi sağlarlar.

Oğlak demek başarı demektir, arzu edilene ulaşmak ve yaşamda istenilen yere gelmek demektir. Oğlaklar bu uğurda her şeyi yaparlar ve eğer sizi hayat arkadaşı olarak seçmişlerse, siz de onların bu başarısından faydalanır ve hep daha iyiye gidersiniz. Onların size verdiği güven, iş hayatınızda kendinize duyduğunuz güven olarak size geri döner.

9. Oğlaklar doğru buldukları şey için her şeyi yapmaya hazırdır.

Bir şeyi mantıklı bulurlarsa ve hedeflerine koyarlarsa, onları hiçbir şey durdurmaz. Oğlak burcu olan bir kişiyi, hayatının en güzel anlarını sizinle geçirdiğine ikna ederseniz (ve bunu davranışlarınızla kanıtlarsanız), sizi asla ama asla bırakmayacaktır ve güveninizi sarsmayacaktır.

10. Oğlak burcu kazananların burcudur. Kazananın yanında olmayı kim istemez?

Onlar çoğu durumda hayatın kazananlarıdır. İstediklerini elde ederler, çok net. Eğer siz de başarıya aç bir insansanız, bir oğlakla paylaşacağınız hayatınızda, karşınızdaki insana duyacağınız güven konusunda hiç şüphe etmeden başarıya ilerleyebilirsiniz.

11. Maddiyata önem verirler ve ne zaman sıkışırsanız, size destek olmak için oradadırlar.

Bildiğiniz gibi hayat iniş ve çıkışlarla dolu... Her ne kadar hayatlarımızı maddiyat çerçevesinde şekillendirmemeye çalışsak da, para oldukça önemlidir. İşte oğlaklar bunun bilincidedir ve her zaman zor günler için bir şeyleri vardır. Onlar hesaplı, planlı ve tedbirlidir. Eğer hayatınızı bir oğlakla paylaşmayı seçiyorsanız, her dönemde ona maddi açıdan da güvenebileceğinizi bilmelisiniz.

12. Sorumluluk denildiğinde oğlakların eline kimse su dökemez.

Onlar hem iyi bir partner, hem iyi bir ebeveyn, hem de iyi bir çalışandır. Sorumluluklarının bilincindedirler ve buna göre hareket ederler. Hata yapıp, üzerine bir de bunu bahane üreterek kapatmaya çalışmazlar. Hayata karşı dik ve güçlü duran oğlaklar, bir ilişkiye girdiklerinde ne gibi sorumlulukları olacağını çok iyi bilirler ve bu da onları güvenilesi bir partner haline getirir.

13. Onlar dünyanın en destekçi insanlarıdır.

Oğlaklar sevdikleri insanlara destek olmak konusunda iki kere düşünmezler. Size yardımcı olabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Onlara bu anlamda kesinlikle güvenebilirsiniz.

14. Oğlaklar sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Çünkü bu onların hayat felsefesine terstir. Eğer size ihanet eder, sizi yarı yolda bırakır veya sizi hayata küstürürlerse, bir daha asla kendilerini affedemeyeceklerini çok iyi bilirler. Oğlak olmak işte bu denli zordur ama onunla birlikte olan insan çok şanslıdır.

15. Oğlaklar cesaretlidir. Arzuladıkları şeylerden asla korkmazlar.

Bazı insanlar vardır; istedikleri şeylere yaklaştıkça, istedikleri o şeyden korkmaya başlarlar. Örneğin balık ve ikizler burcu böyledir, sürekli aşık olmak isterler ama karşılarına biri çıktığında bağlanmaktan korkup kaçarlar. Fakat oğlaklar bu konuda çok cesaretlidir. İstedikleri şey karşılarındaysa, uzanıp onu almakta hiç tereddüt etmezler. Bu da onlara güvenmeniz için önemli nedenlerden biridir.

16. Oğlaklar yalanı asla kabul etmezler ve bu yüzden yalan da söylemezler.

Yalan onlar için en uzak durulası şeylerden bir tanesidir. Onlara yalan söyler ve güvenlerini kaybederseniz, bunu geri kazanmak oldukça zor olacaktır. Fakat tam tersi de geçerlidir; oğlak burcu olanlar kolay kolay yalan söylemez ve bu konuda seviyesizleşmez. Bu konuda oğlaklar tamamen güvenebilirsiniz.

17. Onların istediği yegane şey gerçek aşktır.

Kalbinizi oğlak burcuna teslim etmek konusunda asla şüpheniz olmamalı çünkü onlar size, sizi gerçekten istediklerini söylüyorsa gerisi gerçekten önemsizdir. Gerçek aşkı bulmaya olan inançlarıdır onları bu hayatta bir şeyler yapmaya iten. Sizi seven ve sevdiğiniz bir oğlak, sahip olabileceğiniz en ideal sevgili olacaktır.

18. Oğlaklar gelip geçici heveslerin değil, kalıcı ve samimi ilişkilerin insanıdır.

Kısa vadeli ilişkiler, sadece fiziksel zevk hedefleyen arkadaşlıklar ve yüzeysel şeyler onlara göre değildir. Oğlaklar gerçek duyguların ve samimi birlikteliklerin insanıdır. Bu konuda onlara güvenebilirsiniz ve kalbinizi onlara açabilirsiniz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
aysenur-ulutas1

oğlak = ayrıcalıktır o yüzden çok oğlak burcu yok buralarda.:)

enes-gul5

hee görüyoz aq şu soğuk tavırları bir bırakın

forivia-sngl

Bu kadar doğru anlatır

newpikachu

İyi ki oğlağım ^-^

yunus.cetintulum

benimde içinde bulunduğum burçtur.

dyingwoman

17 hariç hepsi doğru

felisha

aynen

Görüş Bildir