Görüş Bildir
Haberler
Bu Hafta 5 Yeni Film Vizyonda

Bu Hafta 5 Yeni Film Vizyonda

Batuhan
02.10.2014 - 15:05 Son Güncelleme: 03.10.2014 - 14:49
İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Türkiye sinemalarında bu hafta 2'i yerli 5 film vizyona girecek.

'Pek Yakında'

Yönetmen Cem Yılmaz'ın son filmi 'Pek Yakında' sinemaseverlerle buluştu.

Senaryosunu da Cem Yılmaz'ın yazdığı filmde Cem Yılmaz, Tülin Özen, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Ozan Güven, Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt ile Emin Gürsoy rol aldı.

'Asasız Musa'

Aydın Orak'ın yönettiği ve Turgay Tanülkü, Aydın Orak, Selamo, Murat Toprak, Şenay Aydın, Anter Anter, Rahşan Anter ile Dicle Anter'in oynadığı 'Asasız Musa' adlı film izleyici ile buluşacak.

Kürt aydın Musa Anter'in yaşamındaki dönüm noktalarını metaforik bir dille konu alan filmde karakter devamlılığı oyuncularla değil, karakteri simgeleyen fötr şapka, pardösü ve tahta bavul ile sağlanıyor. Metafor ve imgelerle anlatılan biyografi türündeki filmde Anter'i 10 farklı oyuncu canlandırdı.

'Prens'

Las Vegas polis departmanından emekli olan ve her şeyden elini eteğini çeken eski bir dedektifin, kızının kaçırılmasının ardından sahalara geri dönmek zorunda kalışını konu alan 'Prens', aksiyon meraklılarını sinema salonlarına çekmeyi hedefliyor.

Yönetmenliğini Brian A Miller'ın üstlendiği, senaryosunu Andre Fabrizio ve Jeremy Passmore'nin kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda ise John Cusack, 50 Cent, Jason Patric, Bruce Wills ve Gia Mantegna yer alıyor.

'Dracula: Başlangıç'

Gary Shore'un yönettiği ve baş rolünde Luke Evans'ın yer aldığı film, Dracula'ya dönüşen adamın başlangıç hikayesini anlatıyor.

Aksiyon ve macera türündeki filmde Luke Evans'a Sarah Gadon, Dominic Cooper, Diarmaid Murtagh ve Samantha Barks eşlik ediyor.

Gary Shore'ın bu ilk yönetmenlik tecrübesinde; gerçek bir efsane olan Vlad the Impaler'ın hikayesine odaklanılarak, Drakula'nın ve vampir mitolojisinin köklerine inilecek.

'Winx Club: Okyanusun Gizemi'

Iginio Straffi'nin yönettiği 'Winx Club: Okyanusun Gizemi' çocukların ilgisini çekmeye aday.

Winx perilerinin maceralarının yer aldığı serinin 3. filminde; imparatorun tahtına göz koyan ve güçlerini bütün dünyaya kanıtlamak isteyen Trix cadılarına karşı verilen mücadele izlenebilecek.

Muhabir: Melik Fırat Yücel | AA

Kaynak: http://www.aa.com.tr/tr/kultur-sanat/...

Pek Yakında

Asasız Musa

Prens

Dracula: Başlangıç

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Winx Club: Okyanusun Gizemi

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam