Görüş Bildir
Haberler
Babasından Kök Hücre Nakledilmişti: Öykü Arin'in Saçları Çıkmaya Başladı, Kaşları ve Kirpikleri Belirginleşti

etiket Babasından Kök Hücre Nakledilmişti: Öykü Arin'in Saçları Çıkmaya Başladı, Kaşları ve Kirpikleri Belirginleşti

Batuhan
02.10.2019 - 14:22

Antalya'da lösemi tedavisi gören Öykü Arin'e (4) 26 Haziran'da babasından nakledilen yarı uyumlu kök hücre yüzde 98,5 oranında tuttu. Sağlığı her geçen gün iyiye giden Öykü Arin'in kaşları ve kirpikleri belirginleşti, saçları çıkmaya başladı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

İzmir'de geçen yıl kasım ayında Juvenil Miyelomonositik Lösemi (JMML) teşhisi koyulan Öykü Arin Yazıcı, tedavisi için Antalya'ya getirildi. Anne Eylem Şen Yazıcı ve baba Çağdaş Yazıcı tarafından 'Öykü Arin'e umut ol, donör ol' kampanyası başlatıldı.

Yurt içinde ve dışında binlerce kişi Öykü'ye umut olabilmek için kök hücre bağışında bulundu.

Babasından nakledilen yarı uyumlu kök hücre yüzde 98,5 oranında tuttu

11 Nisan'da Medical Park Antalya Hastanesi'nde tedaviye alınan Öykü Arin'e, annesi Eylem Şen Yazıcı'dan yarı uyumlu nakil yapıldı. Nakil olumsuz sonuçlanınca 26 Haziran'da babası Çağdaş Yazıcı tarafından nakledilen yarı uyumlu kök hücre yüzde 98,5 oranında tuttu.

Öykü'nün son hali herkesi mutlu etti

Öykü'nün son hali herkesi mutlu etti

Hastaneye yakın bir bölgedeki eve taburcu olan Öykü Arin'in artık saçı çıkmaya başladı. Anne Eylem Şen Yazıcı'nın sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafta Öykü Arin'in kirpikleri, kaşlarının belirginleştiği ve saçlarının çıktığı görülüyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda

'Çukur' dizisi ekibinden Öykü Arin'e kucak dolusu kitap

Anne Eylem Şen Yazıcı, kızı Öykü Arin'le geçirdiği anları sosyal medya hesabından paylaşarak birçok kişiye umut aşılıyor. 'Öykü Arin'e umut ol, donör ol' kampanyalarına destek olan kişi ve kurumlara özel kartlar gönderen minik Öykü'ye birçok kişi çeşitli kartlar ve hediyeler gönderiyor. Son olarak 'Çukur' dizisi ekibinden Öykü Arin'e kucak dolusu kitap geldi. Minik Öykü'ye gelen kitapların kapağında dizi ekibinin özenle yazdığı notlar ve imzalar bulunuyor.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
507
196
10
5
4
2
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
unclebukowski

Mükemmel haber :) İnsan olmak güzel şey, başkalarının üzüntüsüne üzülüp, başkasının mutluluğuyla mutlu olabiliyoruz. İçeriği beğenmeyen arkadaşa söylüyorum. ... Devamını Gör

Happy Quokka

Çok sevindim bugün aldığım en güzel haber. Hep mutlu ve sağlıklı ol güzel çocuk..

haralagurele

gözünü sevdiğimin bilimi