Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Avatar'ın Devam Filminin Vizyon Tarihi 2017'nin Sonuna Ertelendi

 > -

Yönetmen James Cameron, yeni Avatar’ın vizyon tarihini 2017’nin sonuna erteledi.

Cameron daha önce Avatar’ın ikinci filmini 2016’nın sonunda vizyona sokmayı planladığını açıklamıştı. Aynı anda üç yeni Avatar filmi üstünde birden çalışan Cameron, üç filmi eş zamanlı olarak çekmeye hazırlanıyor. Filmlerin senaryosunu oluşturmak için bir yazım ekibi kuran Cameron, Associated Press’e yaptığı açıklamada yazım sürecinin çok karışık olduğunu ve ilk etapta ortaya attığı 2016 tarihinin kulağa faza iddialı geldiğini belirtti. Cameron söz konusu zorluğun üç film üstünde aynı anda çalışmaktan kaynaklandığını dile getirdi.

Sinema tarihinin en yüksek gişe hasılatını elde eden iki filminin yönetmeni olan James Cameron için aynı anda üç Avatar filmi üstünde çalışmak pek zorlu bir iş gibi gözükmüyor. Dünyanın en çok gişe hasılatı elde eden iki filminden biri olan orijinal Avatar için öncelikli olarak iki devam filmi yaparak üçlemeyi tamamlamayı planlayan Cameron, daha sonra devam filmlerinin sayısını üçe çıkarmaya karar vermişti. Tüm filmleri bağımsız bir yapıda tasarlayan ünlü yönetmen, her bir filmin ilk filmle bağlantısı olacağını belirtmişti. Yeni Avatar filmlerini birer yıl arayla yayınlamayı planlayan Cameron, senaryoların ocak ayının sonu itibarıyla tamamlanmasını öngörüyor.

Teknoblog

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir