Görüş Bildir
Haberler
"Arda Turan Galatasaray'a Dönecek"

"Arda Turan Galatasaray'a Dönecek"

Batuhan
21.08.2014 - 16:30

"Arda Turan Galatasaray'a Dönecek"

Galatasaray'ın yönetim kurulu üyesi ve kulüp sözcüsü Şükrü Ergün, önemli açıklamalarda bulundu.

Antrenmanlar çok neşeli geçiyor. Prandelli'yle oyuncuların etkileşimi çok iyi. Bu hocanın kişiliğinden de kaynaklanıyor olsa gerek. Ben bu pozitif havanın saha sonuçlarına da yansıyacağını düşünüyorum' dedi.

Prandelli'nin çok sıcak, insancıl bir yapıya sahip olduğunu belirten Ergün, 'Oyuncularıyla ilişkileri çok sıcak. İnsani yönü, İtalyan, Akdenizli yönü çok ön plana çıkmış bir insan' ifadelerini kullandı.

GALATASARAY HER MAÇTA KESİN FAVORİDİR

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Ergün, 'Süper Kupa finalini kazanmak istiyoruz. Derbi maçta kesin konuşulmaz; ama Galatasaray çıktığı her maçta kesin favoridir. Tabii ki Fenerbahçe çok ciddi bir rakip. Süper Kupa maçında da ciddiye aldığımız bir rakibimiz' diye konuştu.

Başkan Ünal Aysal'ın cezası nedeniyle maçta olamayacağını; ancak yönetim tam kadro Manisa'ya gideceğini belirten Şükrü Ergün, 'Özel işleri nedeniyle gelemeyenler olsa bile, yönetimimizin büyük bir bölümü Manisa'da olacak' dedi.

BURAK'A YAPILAN KABUL EDİLEMEZ; AMA BURAK DA DİYALOĞA GİRMEMESİ GEREKİRDİ

Burak Yılmaz'a son hazırlık maçında yapılanların çirkin olduğunu dile getiren Ergün, 'Emeği karşılığında hayatını kazanmaya çalışan bir oyuncuya gol kaçırdı diye galiz küfürler etmek hiç kimseye yakışmıyor. Diğer taraftan, ciddiye alıp da Burak'ın o taraftarla diyaloğa girmesi de çok kabul edilir değil. Burak'ın artık geldiği noktada bunları duymuyor olması lazım. Değer vermiyor ve ciddiye almıyor olması lazım. Taraftarın da bu konuda biraz duyarlı olması gerekir. Hayatını futbolla kazanan bir insan bilerek gol kaçırmaz. Gol kaçırdı diye de bir futbolcuya küfür edilmez' şeklinde konuştu.

ARDA TURAN, GALATASARAY'A DÖNECEK

Arda Turan'ın döneceği tek yerin Galatasaray olduğunu belirten Şükrü Ergün, 'Arda bizim evladımızdır. Burası onun yuvasıdır. Bir gün Türkiye'ye dönecekse döneceği yer Galatasaray'dır. Kapılar ona her zaman açıktır. Arda da bizim bu söylediklerimizi boşa çıkarmadı. O da aynı duyguları paylaştığını söyledi. Biz de çok mutlu olduk. Arda bir gün Avrupa'daki misyonunu tamamladığını düşünür, dönmeye karar verirse kapılar ona sonuna kadar açık. Şu an için önemli olar onun mutluluğu' dedi.

Eurosport

Kaynak: http://tr.eurosport.com/futbol/super-...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın