Görüş Bildir

Sahar Tabar Haberleri

Sahar Tabar ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Sahar Tabar ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Dünyada İlk Sıraya Yerleşti! Kırbaç Cezalarına Rağmen En Çok Estetik Yaptıran Ülke İran Oldu!
Uzun yıllardır katı kurallar ile yönetilen İran'da kadınların çarşaf giymesi zorunlu olsa da, İranlı kadınlar estetik yaptırmakta nüfusa göre dünya sıralamasında ilk sıraya yerleşti. 'Ölü Gelin'e' benzetilen İranlı Sahar Tabar'la haberdar olduğumuz estetik furyasında bugünlerde çok daha fazla bir artış var. Neler olduğunu merak ediyorsanız, sayfayı aşağı kaydırın... 👇
İranlı Zombi Gelinin Bunca Yıldır Yalan Söylediği Ortaya Çıktı
Sosyal medyada çok ilgili gören zombi lakaplı kadın hakkında yeni detaylar geldi. Ünlü oyuncu Angelina Jolie’nin zombiye benzer görünümü ve Corpse Bride karakterinin bir karışımına sahip görüntüsü ile Instagram’da dünya çapında ün kazanan Sahar Tabar, İran Devleti tarafından paylaşımları nedeniyle tutuklanmıştı. Birçok ameliyat geçirdiği iddia edilen ve ilginç görünümü ile herkesi dehşete düşüren genç kadın, serbest bırakıldı. Her şeyin ise en başından beri Photoshop hilesi olduğu ortaya çıktı.