Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yurt Dışına En İyi Arkadaşınızla Birlikte Gitmenin Tadından Yenmeyen 19 Avantajı

 > 
936PAYLAŞIM

Yaz ayları geldiğinde hepimiz tatil planları yaparız. Bazılarımız tatil günlerini yurt dışında geçirmek, farklı kültürleri ve insanları tanımak istemektedir. Peki böyle bir yurt dışı tatiline yalnız mı gitmeli? Yoksa en iyi arkadaşımızla mı? Görünen o ki, yurt dışında geçireceğiniz bir tatile en iyi arkadaşınızla gitmenin birçok avantajı var. İşte onlardan bazıları;

1. Onunlayken asla ev hasreti çekmezsiniz çünkü yanınızda hem sizin maceranıza dahil olan hem de evinizdeymiş gibi hissettiren biri vardır.

2. En ilginç yemekleri ve içecekleri onunla tadarsınız.

3. "Yoruldum!" dediğiniz anda sizi gazlayacak ve maceraya devam etmenizi sağlayacak kişi o olur.

4. Dil bilmiyorum diye korkmanıza gerek kalmaz çünkü onunla olayı bir şekilde çözersiniz. Birine adres sormak bile eğlenceli bir hale gelir.

5. Tek başınızayken bir iş gibi görünen aktiviteler, en yakın arkadaşlarınızla eğlencenin dibi olur akar.

6. Yanınızda her an konuşabileceğiniz biri olur. Asla sıkılıp kendinizi kötü hissetmezsiniz ve her dakikanız güzel geçer.

7. Tüm eğlencelere beraber katılır, tüm güzel anları onunla paylaşırsınız. Hayatınızın en unutulmaz anılarına onu da dahil etmişsinizdir.

8. Yalnızken gitmeye çekineceğiniz festivallere birlikte katılıp tam anlamıyla dağıtabilirsiniz.

9. Fakat akşamdan kaldığınızda bile yanınızda en iyi arkadaşınızın olması size güç verir ve iyi hissettirir.

10. Biraz çapkınlık yapmak istediğiniz anlarda size eşlik ederek güven verebilecek biri vardır yanınızda.

11. Her masrafı paylaşarak maddi açıdan da rahat edersiniz. Yarı fiyatına ik kat eğlenmiş olursunuz.

12. Memleketinizde çevre baskısı nedeniyle sahip olamadığınız özgürlüğe yurt dışında sahip olursunuz ve en yakın arkadaşınız bu konuda sizinle olduğunu her an gösterir.

13. Yalnızken aklınıza bile gelmeyecek çılgınlıkları onunla yapabilirsiniz.

14. Eğer yanınızda en iyi arkadaşlarınız varsa, yalnızken sadece uyuyarak geçireceğiniz geceler bile eğlenceye dönüşür.

15. Yanınızda yabancı bir ülkede birlikte alışverişe çıkabileceğiniz biri vardır ve işte o zaman işler çok daha keyifli bir hale gelir.

16. Onunlayken televizyon izlemek, dinlenmek, yemek yapmak veya boş sokaklarda gezmek gibi en sıradan şeyler bile harika anlar olur.

17. Her şeyden öte, eğer yanınızda en iyi arkadaşınız varsa, yurt dışı maceranız boyunca kendinizi daha güvende hissedersiniz ve normalde cesaret edemediğiniz şeyleri yapabilirsiniz.

18. Yurt dışı tatilinizi yıllar sonra bile size hatırlatacak olan fotoğraflarda, en iyi arkadaşınızla geçirdiğiniz mükemmel dakikaları görüp kendinizi çok şanslı hissedersiniz.

19. Türkiye'ye döndüğünüzde ise, "anlatılmaz ama yaşanır" anılarınızı yalnızca o bilecektir ve sizin duygularınızı hissedecektir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
h.alev

yurt dışına gittikte arkadaşı kaldı O.o

bengisu.

Bize de nasip olsa bari. :)

olderisbetter

Son okuduğum kitapta yurtdışında arkiler ölldürülüyordu pasıbıl yani o da dezavantajı tabi :D

Görüş Bildir