Yaptırdıkları Estetik Müdahaleler ile Plastik Cerrahların Hipokrat Yeminlerini Yırttıracak Bahtsız İnsanlar

151PAYLAŞIM

Vezir olayım derken rezil olmak... 😣

1. Candy Chrams

Göğüslerine 2,5 litre silikon taktırması ile gündeme gelen Candy Charms, hayatını verdiği seksi pozlar ile kazanıyor. Mesleğine ciddi anlamda bağlı olan Candy, kariyerinde yükselişe geçmek için hiçbir masraftan kaçınmıyor. Vücudu için tam 3 kere bıçak altına yatmış!

En son yaptırdığı estetik operasyon tam bir facia olan Candy, göğüslerine enjekte ettirdiği 2,5 litre silikon ile estetik dünyasında yeni bir çığır açtı!

Ameliyat sonrasında göğüslerinin büyüklüğünü gören ve bu durum ile yaşamanın ne kadar zor olduğunun farkına varan Candy, pişmanlığını dile getirerek göğüs küçültme ameliyatı oldu ve 2,5 litre 1,8 litreye indi.

Şu an göğüslerinin inanılmaz büyük acılar doğurduğunu söyleyen Candy, doktorların meme küçültme operasyonuna ısrarla onay vermiyor.

Bu durumun kariyerinde düşüş yapacağını düşünen genç kadın, devasa göğüsleri ile yaşamaya devam ediyor.

2. Courtney Barnes

32 yaşındaki Courtney Barnes, ilk başlarda ekonomi alanında bir kariyer planlaması yaparken, bir anda planlarını kalçaları üzerinden para kazanmaya yönlendirmeye karar verdi. Kıvrımlı dansçılara özenmesi ile beraber ardı arkasına enjeksiyon yaptıran Barnes, tam 149 santimlik bir kalçaya sahip oldu.

Kıvrımlı bir kalçanın hayalini kurarken, devasa poposu ile bir başına kalan Barnes, kalçasına ne enjekte edildiği konusunda hala emin olamadığını söylüyor.

Barnes, popo ameliyatı sonrasında vücudunda meydana gelen komplikasyonlar sonrasında 1 ay boyunca hastanede kalmış ve tedavi görmüş. Genç kadın, hayatta kaldığı için şükrediyor.

Kristen Snider

Kristen Snider, tam bir estetik bağımlısı! Bu güne kadar kaburga kemiğini de aldırmak üzere düzinelerce ameliyat geçiren Kristen, yaptırdığı tüm operasyonlara tamı tamına 150.000 pound ödemiş. 28 yaşında olan ve sürekli vücudunu değiştirmek isteyen Kristen için ailesi endişelense de o hala yaptıracağı yeni ameliyatları düşünüyor.

Estetik macerasına okulda onunla dalga geçmeleri sonucu başladığını söyleyen genç kız, ilerleyen dönemde kaburga daraltma, kalça implantı, göğüs büyütme ve yüz şekillendirme gibi işlemler yaptıracağını söylüyor.

Kristen, "vücuduna yapılacaklar listesine" her geçen gün yeni maddeler eklediğini söylemeyi de ihmal etmiyor.

3. Aimi Veness

43 yaşındaki Aimi Veness, estetik bağımlısı olan bir başka kadın! Estetik ameliyatlarına bugüne kadar 640 bin TL harcayan Aimi, bu bağımlılığı yüzünden ölümle burun buruna gelmiş isimler arasında...

Doktorların uyarılarına rağmen "en azından tabutumda güzel görüneceğim" diyerek bağımlılığından vazgeçmeyen Aimi, ameliyat listesine yenilerini eklemeye devam ediyor.

Veness'in Türkiye'de yaptırdığı bir popo büyütme estetiği sonrası altı hafta boyunca oturamaması ise bir başka gariplik... Veness, hala estetik tutkusundan vazgeçmiş değil.

4. Rodrigo Alves

"Ken Bebek" lakabı ile tanınan ve tüm dünyaya Barbie'nin sevgilisi Ken olma yolunda yaptırdığı estetik müdahaleler ile ismini duyuran Rodrigo Alves, bu uğurda onlarca para dökmüştü. Fakat Rodrigo'nun istediği bambaşka bir şey daha vardı...

Ken Bebek olmayı başardıktan sonra bir dizi ameliyat daha olarak cinsiyet değiştiren Rodrigo, yaşamına kadın olarak devam ediyor.

Brezilyalı Rodrigo Alves, bu yolda tüm servetini harcayarak ciddi bir çılgınlık yaptı!

5. Serena Smith

Serena Smith'de estetik bağımlısı bir kadın, fakat onun bağımlılığı biraz garip... Estetiğe ilk olarak ünlülerin makyajlarına özenmesi ile başlayan Smith, geçirdiği operasyonlar ile son derece hoş oluyor ve hatta erkek arkadaşı ona ameliyat yaptırmaması için yalvarmaya başlıyor. Çünkü herkes ona bayılıyor!

Estetik yaptırdıkça hoşuna giden ve kendisini alamayan Smith, yapay bir görünüme sahip olabilmek için adeta yanıp tutuşuyor.

Televizyonda izlediği estetik operasyon programlarından ilham alarak olabildiğince yapay olmayı hedefleyen Serena, en çok da Barbie gibi minik bir burun yaptırmak istiyor.

6. Sofia Marroquin

Gündeme bir anda "kare surat" olarak düşen ve fenomen haline gelen Sofia, estetik ameliyat için büyük umutlarla gittiği güzellik merkezinden kare bir surat ile geri dönünce büyük hayal kırıklığına uğradı.

Yüz hatlarını daha belirgin bir hale getirme operasyonu olan Kybella yaptırmak için giden Sofia, üstelik geçireceği operasyon hakkında kimselere haber vermemiş.

İşlem sonrasında yüzü şişen ve kare bir biçimde eve dönen Sofia, ailesine büyük bir sürpriz olsa da kısa süre sonra istediği görünüme kavuştu. Sofia yaşadığı komik anları TikTok hesabından paylaştı.

7. Mary Magdalene

i.medyafaresi.com

Toronto'da yaşayan Instagram fenomeni Mary, estetik bağımlılığı yüzünden ölümün eşiğinden döndü. 24 yaşında olan ve tam 3 yıldır düzenli olarak estetik ameliyat yaptıran Mary, 100 binlerce dolar harcamış. Fakat Mary'nin bir hedefi var ki o hedef uğruna epey zorlu dönemler geçirdi.

Dünyanın en iri vajinasına sahip olabilmek için estetik operasyon geçiren Mary, bu ameliyat esnasında ciddi sorunlar yaşamış.

Operasyon süresince aşırı kan kaybeden ve ölümün kıyısından dönen Mary'e doktorlar kesin öleceği gözüyle bakmışlar. Mary, ameliyat sonrasında 1 hafta boyunca komplikasyonlar göstermiş. Genç kadın yaşadıklarına rağmen estetik yaptırmaktan vazgeçmeyeceğini dile getiriyor.

8. Gabriella Jirackova

Barbie bebeğe benzeme tutkusu ile yanıp tutuşan Gabriella, bu yolda elindeki varını yoğunu ortaya koymuş ve daha 18 yaşındayken bir düzine ameliyatta geçmiş.

Prag'ta oturan Gabriella Jirackova, Barbie bebeğe benzeme hedefi için 2 yıldır hiç durmadan ameliyat oluyor ve yenilerini de listesine ekliyor.

Barbie bebeği ona gerçekten aşırı ilham kaynağı olmuş.

9. Star Delgudice

Geçirdiği estetik operasyonlar sonrasında mağdur olan bir diğer isim Delgudice... Katıldığı bir televizyon programında poposundaki silikonların patlamasından korktuğu için ayakta röportaj veren genç kadın, bu tavrı ile hafızalara kazınmıştı.

Delgudice, neden oturamadığı sorulduğu zaman bunu "çok acı verici" olarak yorumluyor.

Estetik düşkünü kadın, yaptırdığı implantların sonucunun bu kadar büyük olacağını kestiremediğini ve bunun sonucunda da düzenli olarak psikolojik tedaviye gittiğini belirtiyor.

10. İsmini Vermek İstemeyen Bir Kadın

Bangkok'ta yaşayan bir kadın, devasa göğüsleri ile tüm gözleri üzerine çekmeyi başarmış! İngiltere'de bir sabah programına isimsiz olarak katılan genç kadın, ucuza mal edilmeye çalışılan ameliyat sonrasında zor günler yaşadığını dile getiriyor.

Genç kadın, büyük göğüs takıntısı olduğunu ve insanların dikkatini çekmeyi sevdiğini söylese de acı çektiği yadsınamaz.

Estetik bağımlısı kadın en çok göğüslerinin aşırı yük yapması nedeniyle sırt ağrıları çektiğini söylüyor.

11. Silikon İmplantı Kayan Kadın

İngiltere'de ismini vermeyen bir kadının paylaştığı video, estetiğin korkunç yüzünü gözler önüne serdi... Daha hoş bir popoya sahip olabilmek için poposuna implant taktıran kadının silikonları yerinden kaymış.

20 saniyelik bir video ile derdini anlatan genç kadın için doktorlar bunun doğru olabileceğini söyledi.

Bu silikonlar için popoya özel bir bölüm açılması ve silikonun öyle yerleştirilmesi gerekiyormuş. Genç kadın için bu işlemlerin yapılmadığı çok açık...

Bu içerikler de ilginizi çekebilir 👇

Bu Ünlülerden Gözlerinde Estetik Olmayanını Estetik Cerrahlar Bile Bulamayacak! - onedio.com
Bu Ünlülerden Gözlerinde Estetik Olmayanını Estetik Cerrahlar Bile Bulamayacak! - onedio.com
Plastik Cerrahinin Sunduğu Bütün İmkanlardan Faydalanmalarına Rağmen Estetik Mağduru Olan 23 Türk Ünlü - onedio.com
Plastik Cerrahinin Sunduğu Bütün İmkanlardan Faydalanmalarına Rağmen Estetik Mağduru Olan 23 Türk Ünlü - onedio.com
Yüzünüzdeki Beğenmediğiniz Bölgelere Yaptırabileceğiniz Estetik Operasyonların Maliyetini Açıklıyoruz! - onedio.com
Yüzünüzdeki Beğenmediğiniz Bölgelere Yaptırabileceğiniz Estetik Operasyonların Maliyetini Açıklıyoruz! - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
saian-ss

Kalkanı indirir bunlar öğğğğ

fusetea6

#10 gerçek değil kadının dizleri bence. Sizce?

farkedmez

Tamam büyük meme candır da böyle meme mi olur. Top güllesi gibi hepsi de. Hele o kalçalar ne öyle..güzel olmak veya seksi olmaksa bunların konuyla alakası yok.

rrr

ÇOK BOŞ İŞ, VÜCUDUNU SEV, HADİ TEK BİR YERİNİ SEVMİYORSUN KEPÇE KULAK MESELA Kİ BEN SEVERİM AMA NEYSE, YAPTIR, AMA BAĞIMLILIK BU, PSİKOLOJİK HASTALIK KENDİNDE SÜREKLİ SORUN GÖRMEK. eSTETİĞE DEĞİL PSİKİYATRİYE PARALARININ 100DE BİRİNİ HARCASALAR SPRUN KALMAZDI ORTADA. ONUN DIŞINDA ESTETİĞE KARŞI DEĞİLİM HERKESİN KENDİ BEDENİ DE ÇOK SAÇMA BU KADARI DA. HASTA BU BİREYLERİN HEPSİ. TABİKİ İYİ HİSSETTİĞİN VÜCUDA SAHİP OL, KİLO VER KAS YAP FİT OL, KUSURUN VARSA SAÇ EKTİR FALAN BUNLARA TAKILABİLİR İNSAN DOĞALDIR, AMA BU KADARI NEDİR!

ahmet-attonu

akıl bedava

Görüş Bildir