Görüş Bildir
Haberler
Ünlü İnternet Siteleri Oyun Karakteri Olsalar Nasıl Görünürlerdi?

Ünlü İnternet Siteleri Oyun Karakteri Olsalar Nasıl Görünürlerdi?

Oyunlar hayatımızda giderek daha ciddi bir yer kaplamaya başlıyorlar. Peki ya her gün ziyaret ettiğimiz ünlü internet siteleri birer karakter olarak oyun dünyasına adım atsalar nasıl görünürlerdi? Bu sorunun yanıtını merak eden bir sanatçı ortaya koyduğu eserler ile merakımızı gideriyor.

Kaynak: https://www.boredpanda.com/popular-we...
İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Reddit

1. Reddit

İnternet aleminin en kendine has ortamlarından biri olan Reddit oyun dünyasında adeta yargı dağıtan bir robot olarak kendine yer bulmuş vaziyette.

2. Instagram

2. Instagram

Popüler kültürün adeta temel taşlarından biri olan Instagram ise her iki eli de beğeni kelepçesi ile zincirlenmiş, vücudu Instagram'da bol bol gördüğümüz pozlar gibi deforme olmuş bir vaziyette karşımıza çıkıyor.

3. Amazon

3. Amazon

Dünyanın e-ticaret devi Amazon ise adeta World of Warcraft evreninden fırlamış ilahi bir varlık gibi.

4. Google

4. Google

Gelişmiş bir yapay zeka ile organik bir deniz anasının birleşimi gibi gözüken bu karakter ise hemen hemen hepimizin ana sayfası olan Google'dan başkası değil.

5. Pinterest

5. Pinterest

Dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıların pek çok konuda farklı stil ve tasarım fikirlerini paylaştığı platform ise üzerindeki minik pinlere asılı fotoğraflar ile pek de sevimli bir imsaj çizmiyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. YouTube

6. YouTube

Her çeşit video içeriğini bulabildiğimiz ve tahtını kimseye kaptırmamaya epey kararlı görünen YouTube ise bir oyunun boss savaşından fırlamış gibi görünüyor.

7. Facebook

7. Facebook

Hayatlarımıza geri dönüşü çok zor bir biçimde entegre olmuş olan Facebook da ürkütücü ancak bir o kadar da ihtişamlı bir oyun karakteri olarak karşımızda.

8. Twitter

8. Twitter

Twitter'ın simgesi olan o sevimli kuşun bildiğimiz hali ile oyun dünyasında pek şansı yok ancak bu üç başlı ve ürkütücü hali ile anlı şanlı bir boss olabilirdi.

9. Wikipedia

9. Wikipedia

Birbirinden maharetli 3 kız kardeş olarak resmedilen Wikipedia da dev bir MMORPG içinde akıl danışabildiğimiz ve bize görevler veren bir NPC grubu gibi değil mi?

10. Duolingo

10. Duolingo

Dil öğrenmek konusundaki en yararlı uygulamalardan biri olan Duolingo pek çok farklı kültürü, dolayısıyla da pek çok farklı dili yansıtan dış görünüşü ile sevimli bir oyun karakteri olarak karşımızda.

İlginizi Çekebilir

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
63
22
8
6
3
2
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın