Görüş Bildir
Haberler
Sabah Yazarı Altınok: 'Bir Siyasetçinin Ramazan'da Su İçmesi, İçmemesi Haber Konusu mu? Burası Arabistan mı?'

Sabah Yazarı Altınok: 'Bir Siyasetçinin Ramazan'da Su İçmesi, İçmemesi Haber Konusu mu? Burası Arabistan mı?'

Sabah yazarı Melih Altınok, Cumhuriyet gazetesinde yayınlanan bir haberi eleştirirken 'Size ne kimin oruç tutup tutmadığından? Bir siyasetçin Ramazan'da su içmesi, içmemesi haber konusu mudur? Burası İran mı, Arabistan mı? Başımıza 'Ramazan zabıtası' mi kesildiniz?' diye sordu.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Sabah gazetesi yazarı Melih Altınok, 'Yallah İran'abaşlığıyla yayımlanan yazısında ilk olarak Cumhuriyet gazetesine geçen aylarda yönelttiği eleştiriyi hatırlattı.

Cumhuriyet'ten kendisine 'Sabah gazetesi yazarı Melih Altınok dünkü köşe yazısında gazetemizi hedef alan ifadelere yer veriyor. Altınok, Can Dündar dönemini referans göstererek 'gazetenin ABD güdümünde' yayın yaptığını ileri sürüyor. Cumhuriyet gazetesi Can Dündar'ın trol gazeteciliğinden 7 Eylül 2018'de kurtulmuştur' yanıtının geldiğini belirten Altınok, 'Ama görüyorum ki 'eskide kaldı' dedikleri 'trol gazeteciliği' iliklerine kadar işlemiş' dedi.

Bu noktada Cumhuriyet'in, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gençlerle internet üzerinden yaptığı 'en uzun iftar sofrası' etkinliğiyle ilgili haberine değinen Altınok, 'Gazetenin haberine göre, Erdoğan'ın önünde su bardağı varmış, sonra kaldırılmış. Kaynak mı? Hayır, 'Sayın Erdoğan'ın bu fotoğrafı iftar sonrası çekilmiş' diye özür dileyip iddiasını revize eden İYİ Partili Aytun Çıray değil. Cumhuriyet'in kaynağı, daha önce de sosyal medyada ortaya 'Erdoğan Külliye'de rakılı eğlenceler düzenliyor' türünden saçmalıklar atan şakirtler' diye yazdı. Altınok, şöyle devam etti:

  • 'E o zaman trol dediğiniz Can Dündar'ı niye gönderdiniz gazeteden arkadaşlar? Size ne kimin oruç tutup tutmadığından? Bir siyasetçin Ramazan'da su içmesi, içmemesi haber konusu mudur? Burası İran mı, Arabistan mı? Başımıza 'Ramazan zabıtası' mi kesildiniz?

'Hedef kitleniz artık şakirtler, Kuytulcular falan mı?'

'Hedef kitleniz artık şakirtler, Kuytulcular falan mı?'
  • Yoksa yılların Cumhuriyeti'nin okur profili tahmin ettiğimizden daha çok mu değişti? Bildiğimiz CUMOK'çular gitti... Yerlerini, yıllardır 'şeriatı getirecek' değiniz Erdoğan'ın dindarlığını sorguladığınız haberleri tercih eden muhalif yobazlar mı doldurdu? Hedef kitleniz artık, şakirtler, Kuytulcular falan mı?

  • CHP'li belediyelerin toplu alımlarına rağmen yerlerde sürünen tirajlarınızın sorumlusunu başka yerde aramayın bence. 'Ziyanı yok nasıl olsa İstanbul sermayesi reklamlarıyla arkamızda, maaşlar yatıyor nasılsa' mı diyorsunuz? O zaman eski bir tanıtım filminizdeki gibi sorayım; Tehlikenin farkında mısınız?'

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
31
11
5
3
2
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Arbeloa

Gemi batıyor. Fareler kaçıyor.

rans

Sol kesim dese ki ''biz tam teşekküllü müslümanız'' ertesi gün tüm havuz medyası tek başlık atar. ''Bedevi inancına kapılan cehepe ülkeye şeriat istiyormuş'... Devamını Gör

Eylül Micol

Bu kaçıncı dönüş Melih, başım döndü ahdjsjsjsk