Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Perili Evde Yaşama Konusunda Israrcı Amerikan Ailesine Dair 16 Şey

 > 
617PAYLAŞIM

Nedendir bilinmez Amerikalılar perili, hayaletli, cinli, şeytanlı evde yaşama konusunda son derece ısrarcıdır. Onları bu tutkularından vazgeçirecek yegane şey ölmeleridir. Nasıl mı?

1. Aldıkları evin neden normal değerinin 3'te biri fiyatına satıldığını asla sorgulamazlar.

2. Komşu evdeki nemrut ihtiyarın gelerek “siz mi aldınız burayı… iyi yapmadınız” demesi hiç umurlarında olmaz.

3. Daha eşyaları yerleştirdikleri gün koltuğun, sehpanın, kanepenin yeri değişir rüzgardandır derler.

4. Gece duydukları ağlama, inleme, hırıltı, vs. seslerini çocuklara, evin köpeğine bağlarlar ama akıllarına peri, cin, hayalet gelmez.

5. Duvarlardan sızan kanı, banyonun paslı borularına bağlama eğilimindedirler.

6. Çocuklarının git gide bir zombiye dönüşmesi onları endişelendirmez, "okulda bir sorun yok ya?" demek kafidir.

7. Çocuklarının, odasının bir köşesini ayin yerine çevirmesini "ne güzel oynuyor" şeklinde yorumlarlar.

8. Bodrum kattaki kazanın ara ara kendiliğinden alev alarak, "demonnn" diye sesler çıkarması, onlara göre kesinlikle evin eski olmasından kaynaklanır.

9. Evcil hayvanlarının kaybolması, kesinlikle hayvanın yol bilmezliğindendir yoksa evle ne alakası var?

10. Çocuğun, hanımın duvarlara kanla "I will kill you all", "you are next!", vs. yazması, yeni eve taşınmış olmanın getirdiği sıkıntılardır.

11. Her sabah bir aile bireyinin morluklar, kanlar içinde uyanmasının çaresi odaya kamera kurmaktır!

12. Arka bahçedeki salıncağın kendiliğinden sallanması ve sallanırken küçük bir kız çocuğunun şarkı söylediğinin duyulması rüzgardandır.

13. Evin yakınlarında öldürülmüş hayvanlarla, yakılmış oyuncak bebeklerle, vs. bezenmiş bir ayin yerinin bulunması kesin mahallenin haşarı çocuklarının başının altından çıkmıştır.

14. Evin 7 yaşındaki oğlu "baba hayali arkadaşım hepinizi öldürmemi söylüyor" dediğinde, "onunla bir de ben konuşayım bakalım" diyecek kadar akli melekelerini yitirmişlerdir.

15. Banyo yaparken perdenin arkasında birini görüp bağırdığında, gelenlere "hayal gördüm sanırım" demek en doğru şeydir.

16. Evde bir sorun çıktığında en iyi yol çoluk çocuğu ormana doğru koşmaya teşvik etmektir

Son olarak bir çift sözümüz var...

Ev gece uyutmaz, gündüz huzur vermez, çoluk çocuk iki gün içinde manyağa bağlar, kadın kendini keser gizli gizli, adam evde üçüncü gün baltayla dolaşmaya başlar ama ucuza aldık diye ölene kadar çıkmazlar evden. Adam işe gider, karısı arar “çabuk gel Justin’e bir şey oldu” der, adam jipine atlar eve gelir ki Justin’in gözler kızarmış, beti benzi atmış, dudaklar kurumuş, bir köşede mırıldanıp duruyor, adam bunun evden kaynaklandığına ihtimal vermez. Daha iki gün önce koşup oynayan çocuk zombi olmuş ama adam hala geceleri beyzbol sopasıyla tıkırtı peşinde gezer durur.

Bu aile fertlerinden bir iki tanesini kaybetmedikçe ya da evin bireylerinden biri diğerlerini satırla doğramadıkça o evden çıkmazlar. lan embesiller! bir baktın iki baktın, evde tıkırtının, hışırtının sonu gelmiyor, çoluk çocuk vampire bağladı çıkıp gitsene soktumun evinden? Hala bodrumuna inip ne arıyorsun? Hala ne demeye bodrumdaki kazan aniden yanınca şaşırıyorsun. Belli ki evi şeytan ele geçirmiş, "s..erim evini de barkını da" deyip kiraya çıksana? Yahu gerizekalı aile reisi, eve verdiğin üç kuruş çoluk çocuğunun hayatından daha mı değerli? 

Arka bahçeye trombolin koymaktan, ağaca otomobil lastiğinden salıncak yapmaktan başka bir bildiğin yok mu senin? Ben evde bir gece kalırım baktım gürültü var, ertesi gün taşınırım. Hele ki çocuk zombi olacak ve ben hala belki bir çaresini bulurum diye tavan arasına falan çıkacağım. Yemin ediyorum öldüğüne falan üzülmüyorum da o kadını, çocukları da peşinden sürüklüyorsun ya ona üzülüyorum. 

…Bodrumdan bir gürleme sesi geldi, al sopanı da inip bir bak Allah'ın moronu seni ya.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bestemly

Seni kim sinirlendirdi böyle sevgili diazepam kıyamam epey dolmuşsun :D

tyfn-dmrc

Orda kimse varmıymış .... yok işte siktir ol git geberecen işte birazdan

proffesional-goner

Murder house geldi aklıma

Gizli Kullanıcı

Hahahah çok güzel olmuş.

sengarisma3

ahahahah koptum yazıya :):):) Ulan camış inde bi bak demi :) bahçende kimler dolanıyo evdeki tıkırtı nerden geliyo bi de baba olucan :)

Görüş Bildir