Ortaokul Öğrencisinin Sınav Kağıdında Eğitim Sistemini Eleştirdiği Yazısı Hepimizi Kahretti!

88PAYLAŞIM

Yazdıkları o kadar değerli ki...

Gazeteci Abbas Güçlü Twitter hesabından hepimizi üzen bir yazı paylaştı. Yazıda daha küçücük bir çocuğun okullarla ilgili isyanı yer alıyordu.

LGS'ye giren bu öğrenci okulların robot yetiştirdiğini ve beyinlerini kullanmayı öğretmediklerini dile getirmiş.

Başından sonuna kadar haklı eleştirilerin yer aldığı bu yazı sosyal medyada da konuşuldu.

Çocuklarımızın geldiği nokta çok üzücü değil mi? Geleceğimiz onlar bizim ve mücadele ettikleri, düşündükleri şeylere bakın!

Yorumlarda konuşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kitsunexof

daha hala "KurGu bu mQ 13 yaşında çocuq nAsıL YaZsıN" diyen bir kitle var. arkadaşlar illa zorla mı anlatalım durum bu neyini anlamak istemiyorsunuz ısrarla?

sharinnegan

Kelimeler Amir Khan'in 3 idiot filminden nerede ise birebir alinti. Ezbercilik uzerine kurulu duzeni elestirirken, bir film sahnesinden ezber yapmak fazla ironik.

kenodeno

ya kendi çocuğumun feryadı gibi.. bir benzeri.. Allah kahretsin böyle memleketi ! ulan biz çektik 20 yıldır, yetmedi çocuklarda çekiyor.

raven01

hı hı evet, kesin ortaokul öğrencisi yazmıştır ! neden şüphe edelim ki ? internette biri bişey yayınlıyorsa ve hükümete filan çakıyorsa %100 doğrudur nede olsa 😃😃😃

can-berk-karan

9 10 yaşındaki çocukların bile hayallerini para yaptınız amk. Çocukların hayallerinin doktor olup hasta kurtarmak mühendis olup icat yapmak topçu olup gol kralı olmak sanatçı olmak olması lazımdı. Zengin olmak değil...

Görüş Bildir