Netflix Türkiye’de Haziran Ayında Yayınlanacak Olan Yeni Diziler, Belgeseller ve Filmler

212PAYLAŞIM

Haziran ayında da Netflix'te harika dizi, film ve belgesellere doyacağız gibi görünüyor! 😍

Kaynak: beyazperdewebteknofilmloverss

35. Reality Z / İlk Sezon - 10 Haziran

Rio de Janeiro, büyük bir tehlike ile karşı karşıyadır. Şehir zombi istilası altındadır. Zombi saldırılarının yaşandığı sırada bir grup insan, Olimpos adlı reality programının çekimi için TV stüdyosunda bulunur. Saldıraya stüdyoda yakalanan insanlar, burada mahsur kalır. Ancak kaldıkları stüdyodaki tek tehdit zombiler değildir.

34. Marcella / 3. Sezon - 14 Haziran

Marcella, bir eski polis olan Marcella Backland'in hikayesini anlatıyor. Hiç beklemediği bir şekilde eşi tarafından terk edilen Backland, kendine yeni bir hayat kurabilmek için polisliğe geri dönüyor ve cinayetlerin peşine düşüyor. Dizinin üçüncü sezonunda da Backland'in bir suç örgütünün içine sızmasına ve ardından yaşananlara tanık olacağız.

33. The Politician / 2. Sezon - 19 Haziran

Ryan Murphy tarafından yaratılan The Politician, ileride Amerika Birleşik Devletleri'nin başkanı olmak isteyen Payton Hobart’ın yaşadıklarını konu ediniyor. Politik yarışlar, rekabet, aşk, hırs ve daha birçok konunun ön plana çıktığı dizide Payton, başkan olma yolundaki ilk adımını okul başkanlığına aday olarak atıyor.

32. Eurovision Şarkı Yarışması: Fira Saga'nın Hikayesi / 26 Haziran

Komedi türündeki Eurovision, 1956 yılında düzenlenmeye başlayan dünyanın en uzun soluklu şarkı yarışması Eurovision’u konu ediyor. Filmde, dünyanın en büyük şarkı yarışmasına katılma şansı yakalayan kasabalı iki şarkıcıya odaklanılıyor. Ünlü komedyen Will Ferrell'ın başrolü üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda daha önce de komedyen Farrel'ın birlikte çalıştığı David Dobkin oturuyor.

31. Da 5 Bloods / 12 Haziran

Da 5 Bloods, Vinetman Savaşı'nda büyük kayıplar veren dört Afrika kökenli Amerikalı gazinin masumiyetlerini bulmak için vahşi hayata geri dönüşlerini konu ediyor. Otis, Eddie, Paul ve Melvin Afrika kökenli Amerikalı gazidir. Vinetman Savaşı'nda manga komutanlarını kaybeden dört gazi, hem onun cesedini ve hem de gömülü bir hazineyi bulmak amacıyla Vietnam’a geri döner. Paul’un oğlunun da aralarına katıldığı bu serüvende ekip bir yandan karşılarına çıkan insanlar ve doğayla mücadele ederken bir yandan da Vietnam Savaşı’nın neden olduğu yıkımla yüzleşir.

30. Curon / 1.Sezon - 10 Haziran

Fantastik türdeki Curon, anneleri memleketine vardıktan kısa bir süre sonra gizemli bir biçimde ortadan kaybolan genç ikizler Mauro ve Daria’yı merkezine alıyor. Kasabanın sakin görüntüsünün ardındaki sırları keşfeden ve ailelerinin daha önce hiç görmedikleri bir tarafı ile yüzleşen kardeşler, kendilerini esrarengiz ve korkutucu bir maceranın içinde buluyor.

29. F is for Family / 4. sezon - 12 Haziran

1970’lerde Amerika’da yaşayan Murphy ailesinin maceralarını takip eden dizi, geçtiğimiz Kasım’da üçüncü sezon bölümleriyle izleyici karşısına çıkmıştı. Bill Burr ve Michael Price ikilisinin yarattığı dizi, orijinal seslendirme kadrosunda Bill Burr, Laura Dern, Justin Long, Debi Derryberry, Haley Reinhart ve Sam Rockwell gibi ünlü oyuncuları buluşturmaya devam ediyor. Dizinin showrunner koltuğu ise Michael Price’e emanet edilmiş durumda.

28. Lenox Hill / 1. Sezon - 10 Haziran

New York'un meşhur Lenox Hill Hastanesi'nde çalışan dört doktor, bu belgesel dizisinde özel hayatlarını hastalarına olan adanmışlıklarıyla dengelemeye çalışıyor.

27. Magnetic / 12 Haziran

Dünyanın farklı yerlerinde heyecan dolu serüvenler yaşamak isteyen korkusuz sporcular, ekstrem sporlardan aldıkları hazzın peşinde en ücra yerlerde maceraya atılıyor.

26. Orman / 1. Sezon - 12 Haziran

Bir cinayet kurbanının cesedinde bulunan bir kanıt, bir savcıda 25 yıl önce ortadan kaybolan kız kardeşinin hâlâ hayatta olabileceğine dair bir umut yaratır.

25. Addicted To Life / 12 Haizran

Ekstrem macera tutkunu gözü pek sporcular, dünyanın dört bir yanında dev dalgalı okyanuslardan karla kaplı dağlara kadar çeşitli doğa koşullarında sınırlarını zorluyor.

24. Jo Koy: In His Elements / 12 Haizran

Jo Koy, Filipin kökenli Amerikalı komedyen, DJ ve break dansçılara yer veren bu benzersiz gösteride yerel kültürü öne çıkararak Manila'yı kahkahaya boğuyor.

23. Alexa And Katie / 4. Kısım - 13 Haziran

Alexa kanserle mücadele etmektedir. Ama bir yandan da en iyi arkadaşı Katie ile beraber liseye başlamaktadır ve kendisini bekleyen her şeye karşı hazırlıklıdır.

22. Frank Elstner ile Son Bir Soru / 1. Sezon - 12 Haziran

Bu veda programında efsanevi Alman sunucu Frank Elstner, Daniel Brühl ve Lena Meyer-Landrut gibi yıldızlarla derin konulara dalıp tartışmalarının tadını çıkarıyor.

21. Kipo ve Mucize Yaratıklar Çağı / 2. Sezon - 12 Haziran

İzole yetişmiş ama mücadeleci bir kız, ayaktakımı ekibinin yardımıyla mutant hayvanlarla dolu bir dünyada zorlukları aşarak hayatta kalmayı öğrenir ve güçlerini keşfeder.

20. Whispers / 1. Sezon - 11 Haziran

Kadın karakter ağırlıklı dizi, aile reisleri Hassan’ın (Alnemr) ölümüyle sarsılan bir aileyi merkezine alacak. Aile şirketinin piyasaya süreceği yeni akıllı uygulamanın lansmanından birkaç gün önce Hassan’ın gizemli geçmişi yeniden gün yüzüne çıkacak. Bunun yanında Hassan’ı kimin öldürdüğünün gizemini çözmeye çalışacak izleyici ekran başında. Hikaye, karakterlerin farklı bakış açıları üzerinden izleyiciye aktarılacak. Aile kavgaları, iş dünyasının getirdiği mücadeleler vb. sosyal konuları mercek altına alacak.

Kaynak

19. My Mister / 1. Sezon - 10 Haziran

Onlara iyi davranmayan bir dünyada, genç bir kadınla orta yaşlı bir adam arasında bir tür yakınlık kurulur ve huzuru ve sıcaklığı birbirlerinde bulurlar.

18. The Last Days of American Crime / 5 Haziran

Suçun hüküm sürdüğü Amerika sokaklarında tam anlamıyla bir koas hakimdir. Hükûmet ise vatandaşların yasa dışı faaliyetlerini tamamen ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Amerika’da alternatif bir gelecekte, hükûmet geliştirdiği bir silahla suç işlemeyi durduracak bir hamle yapmak üzeredir. İnsanları donduran ve zihnini etkileyerek suç işlemesini imkansız hale getiren bir sinyal yayan silah geliştirmiştir. Bu silah ile bir banka soygununda ağabeyini kaybeden Graham, hayatlarını kurtaracak son bir soyguna girişir.

17. 365 Dni / 7 Haziran

Tutkusuz bir ilişki yaşayan ateşli bir yönetici, dominant bir mafya babasının eline düşer. Adam kaçırıp hapsettiği kadına, ona âşık olması için bir yıl verir.

16. Dokuzuncu Kapı / 1 Haziran

Az rastlanan türde bir kitap araştırmacısı olan bir adam satanik ayinlerle ilgili bir metne ait son iki kopyayı ararken doğaüstü güçelerle ilişkili bir komploya dahil olur. Dean Corso, bir takım varlıklı ve özel koleksiyoncular için kitap toplamakla uğraşırken oldukça zor aşamalardan geçer. Boris Balkan için aradığı bu son kitap, söylenenlere göre Karanlıklar Krallığının dokuz kapısını açacak bir el yazmasıdır. Geri kalan iki kopyası Avrupa'dadır. NewYork'tan Toledo'ya, Portekiz'den Paris'e giden yollarda Corso labirent gibi tuzaklarla, vahşi ve gizemli ölümlerle karşılaşır. Kendisini koruyan güçler yardımı ile kendisinden çok daha güçlü bir varlığa karşı adım adım yaklaşmaktadır. Zamanla asıl görevinin bir kitabı bulmaktan çok daha farklı olduğunu anlar.

15. I am Ali / 1 Haziran

Dövüşçü kimliğinin yanı sıra aynı zamanda sevgili, kardeş ve baba olan Muhammed Ali’nin en yakınları tarafından anlatılan sıra dışı hikâyesi… İçten ve ilham verici hikayesiyle film, ringlerin belki de en efsane ismi Ali'nin büyüleyici yaşam öyküsünün kapılarını aralıyor ve onu daha önce görülmeyen yönleriyle de perdeye aktarıyor. Arkadaşları, ailesi ve yakın çevresindeki diğer insanlarla yapılan röportajların bulunduğu filmde aynı zamanda Mike Tyson, George Foreman ve Gene Kilroy gibi diğer boks efsaneleri de yer alıyor.

14. The Dark Tower / 5 Haziran

Roland Deschain, bütün evreni bir arada tutan Kara Kule'nin yok olmasını engellemek için, Siyah Giyen Adam olarak bilinen Walter O'dim'e karşı sürdürdüğü, sonsuz bir savaş içinde esir kalmıştır. Dünyanın kaderinin pamuk ipliğine bağlı olduğu, iyi ve kötünün ters düştüğü bu son savaşta Roland, kaleyi Siyah Giyen Adam'dan koruyacak tek kişidir.

13. Lean on Pete / 6 Haziran

15 yaşındaki Charley Thompson, yaşayabileceği bir ev, masada bir yemek ve yılın çoğu zamanında gidebileceği bir lise istiyordur. Kuzeybatı Pasifik'te depolarda çalışan bekar bir babanın oğlu olan Charley için istikrar bulunması zor bir şeydir. Babası ile yeni bir başlangıç umuduyla Oregon, Portland'a taşınan Charley, bir at eğitmeninin yanında çalışmaya başlar. Charley burada "Lean on Pete" adında başarısız bir yarış atı ile arkadaş olur.

12. Queer Eye / 5. Sezon - 5 Haziran

Muhteşem Beşli, 10 yeni kahramanı dönüşümden geçirmek için Kardeşlik Sevgisi Kenti Philadelphia’ya gidiyor.

11. BAKI / 3. Kısım - 4 Haziran

Dövüş sanatları şampiyonu Baki Hanma, bu sporda bir efsane olan babasını geçmek için sıkı çalışırken beş acımasız idam mahkûmu, onunla karşılaşmak için Tokyo'ya gelir.

10. Rüyayı Hecelemek / 3 Haziran

Umut dolu dört yarışmacıyı izleyen bu belgesel, ABD'nin en büyük heceleme yarışmasını onlarca yıldan beri Hint asıllı Amerikalıların kazanmasını araştırıyor.

9. Fuller House / 2 Haziran

Tanner ailesinin maceraları devam ediyor. DJ Tanner-Fuller, kardeşi Stephanie ve arkadaşı Kimmy ile aynı evi paylaşıp, üç oğlunu onların yardımıyla büyütüyor.

8. Choked: Paisa Bolta Hai / 5 Haziran

İşsiz kocasının borçlarının ve kendi yıkık hayallerinin yükünü omuzlarında taşıyan bir banka çalışanı, evinde sınırsız gibi görünen gizli bir para kaynağı bulur.

7. Can You Hear Me? / 1. Sezon - 4 Haziran

Fakir bir mahallede yaşayan, kötü sevgilileri ve sorunlu aileleriyle boğuşan üç arkadaşın yaşamlarından mizah ve umut eksik olmuyor.

6. True: Gökkuşağı Kurtarma Operasyonu / 2 Haziran

True ve Bartleby, Gökkuşağı Kralı'nın en iyi arkadaşı olan cesur kâşif Dillydally'yi geri getirmek üzere Sonsuz Gökkuşağı'nın diğer tarafına bir yolculuk yapar.

5. Karakomik Filmler 2 / 19 Haziran

Cem Yılmaz’ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği ‘Karakomik Filmler’ serisinin devam filmi Karakomik Filmler 2" Deli ve Emanet  adında iki filmde oluşuyor. Deli, en büyük hayali sevdiği kızın karşısında oturmak olan bir taksicinin, gece mesaisinde başına gelenler olayları konu ederken; Emanet, yetenek yarışmalarına katılıp bu sayede şöhret olmanın hayalini kuran bir danşçının hikayesini konu ediyor.

4. Biz Böyleyiz / 12 Haziran

Biz Böyleyiz, yıllar sonra yeniden bir araya gelen bir arkadaş grubunun hikayesini konu ediyor. Çocukluk ve gençlik dönemlerini birlikte geçiren bir grup arkadaş, yetişlinliğe geçmeleriyle birlikte farklı yönlere savrulur. Nezihe'nin ellerinde büyüyen grup, hayatta en değer verdikleri kişi olan Nezihe'nin rahatsızlandığını öğrendiklerinde büyük bir üzüntüye kapılırlar. Bu süreçte Nezihe'nin yanında olmak isteyen ekip, İstanbul'dan Nezihe'nin İzmir'deki evine gider. Birbirlerinden tamamen farklı karakterlere sahip olan arkadaşlar, bu vesileyle birkaç günlüğüne bir arada kalmak zorunda kalır. Bu süreç, sürpriz gelişmelerin ve geçmişe yönelik hesaplaşmaların yaşanmasına neden olur.

3. Yarına Tek Bilet / 19 Haziran

Yarına Tek Bilet isimli bu filmde İzmir'e giden bir trendeki iki yabancının hayatlarının kesişmesine şahitlik edeceğiz. İkilinin aşk geçmişi, olayları çok daha farklı bir yere götürecek.

2. 13 Reasons Why / Final sezonu - 5 Haziran

İlk bölümü 2017 yılında yayınlanan 13 Reasons Why, Netflix abonelerinin favori yapımlarından bir tanesi haline geldi. Gençlik dizisi olarak karşımıza çıkan 13 Reasons Why, 6 Haziran'da son sezonu ile Netflix abonelerinin karşısına çıkacak ve ekranlara veda edecek. Dizinin final sezonunda mezuniyete hazırlanan lise öğrencilerinin yüzleşecekleri üzücü tercihleri izleme imkanı yakalayacağız.

1. Dark / Final sezonu - 27 Haziran

Yeni sezonla beraber dizi yaratıcılarının aklındaki senaryoyu tahmin etmek biraz güç. Farklı bir dünyadan gelen Martha sonrası işler izleyici için iyice “uçuk” bir noktaya çekilmiş durumda. Adam ve Claudia Tiedemann arasındaki savaşta kazanan tarafın kim olduğunu belirlemenin de ötesinde haklı tarafın kim olduğu dahi net değil. Gri çizgiler üzerinde çok güzel oynayan dizi Jonas’ın Adam’a dönüşmesi konusunda da sadece ipuçları bırakıp sezonu sonlandırdı. Ana kötümüz Adam gibi görünse de ters bir köşe de her an gelebilir. Yazının başındaki Elisabeth Doppler ve Charlotte Doppler döngüsüne yeniden değinmeyeceğiz bile! Ancak dizinin yaratıcıları 3. sezonla beraber hayranlara tam bir final vadediyor. Yaptıkları açıklamada tüm soruların cevaplanacağı ve hikayenin bağlanacağı vadinde bulunuluyor. 

Kaynak

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
happy-quokka

My Mister vaktiniz varsa izleyin. Çok iyi bir dizi.

veronikapavlov

dark nasıl final olur zaten her sezon bir bölüm

Gizli Kullanıcı

Bir bölüm değil Sena hanımcım. Birden yayınlanıyor sadece. Bence fazla uzatılmadan tadında bırakılması en güzeli.

veronikapavlov

bir bölüm derken kısalığına atıfta bulunmuştum ben. aydınlattığınız için sağolun yine de ..

Gizli Kullanıcı

özür dilerim :) haklısın bana da yetmiyor :)

mahirrihamahirriha

Reality Z yi merak ettim. Hiç bir zaman zombi temalı yapımlardan sıkılmayan biri olarak. Brezilya'da olması değişik geldi bana.

Görüş Bildir