Meğer Ne Büyük Paralar Dönüyormuş! İşte Son Sezonun En Fazla Ciro Yapan 25 Türk Dizisi

637PAYLAŞIM

Bu sezon da dizilere doyduk. Sezon bitmişken de Forbes dergisi en çok ciro yapan 25 Türk dizisini açıkladı. İşte o diziler...👇

Dizi konuları: Dizihaberleri.com , televizyongazetesi.com

25. Şevkat Yerimdar - 24.664.000 TL

"Şevkat’e emanet edilen Esin mahalleye adım attığı gün aklını kaçırır ve dünyadan kopar. Şevkat’i bir telaştır alır. Emanete sahip çıkmak ve Esin’in aklına başına getirmek için akla karayı seçer. Derken aklı başına gelir Esin’in . Ne var ki, Esin kendine geldiğinde bambaşka biridir. Şevkat’e kök söktürür, onu çileden çıkarır. Buna rağmen Şevkat verdiği sözden dönmez. Hem Esin’e göz kulak olmak hem de ona katlanmak zorundadır çünkü. Esin ne yapar ne eder, iki yakası bir araya gelmeyen Şevkat’in iki ayağını bir pabuca sokmayı başarır. İki arızalı karakter arasında akıllara zarar bir ilişki kurulur ve yaşadıkları mahallenin altını üstüne getirirler."

24. Çocuklar Duymasın - 25.932.000 TL

"Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant Teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar."

23. Kalbimdeki Deniz - 26.000.00 TL

"Deniz bir kadının isteyebileceği her şeye sahiptir. Fakat mutlu ve refah hayatı bir gün kocası hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolunca tepetaklak olur. İki çocuğu ve yaşlı babasıyla çaresiz bir halde ortada kalan Deniz ile ona gerçek aşkı tattıracak ve hayat arkadaşı olacak Mirat’ın yolları büyük bir sürprizle kesişir."

22. Aslan Ailem - 26.350.000 TL

"Aslan Ailesi ve çevresinde gelişen olayları konu alan dizi tam bir aile komedisi. Hem yeni nesil hem de usta oyuncuları kadrosunda bulunduruyor."

21. Sen Anlat Karadeniz - 27.084.000 TL

"Para karşılığı satılan bir çocuk gelin olan 'Nefes'in oğlu 'Yiğit'le birlikte eşi tarafından esir edilişi ve şiddet görmesi sonucu evden kaçmasıyla gelişen olayları konu alıyor. Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu ve Gözde Kansu başrolleri paylaşıyor."

20. Adını Sen Koy - 27.900.00 TL

"Zehra ve Ömer’in ayrı dünyaların insanlarıdır. Ömer zengin bir iş insanıdır. Yoksul bir ailenin kızı olan Zehra ise bir şirkette asistandır. İki gencin yolları küçük bir kazayla kesişir bir gün. Ve bu karşılaşma ikisinin hayatını kopmaz bir şekilde birbirine bağlayacak tesadüflerin başlangıcı olur."

19. Beni Affet - 29.400.000 TL

"Osman KOZAN, yıllar önce Kayseri’den gelmiş ve Ankara’nın sayılı zenginleri arasına girmiş bir iş insanıdır. Siteler’de bir atölye ile başlayan mobilya üretimini, şimdi bir mağazalar zincirine, şirketini de Ortadoğu’ya ihracat yapan büyük bir Holding’e dönüştürmüştür. Katı bir adamdır Osman. Disipline her şeyden çok değer verir. Şirketi ve ailesini adeta ‘demir yumruk’la yönetir. Ancak işte çok iyi işleyen bu yöntem, ailede maalesef işlemez. Çocuklarının ayrı ayrı mutsuzluğuna sebep olur Osman. Tabii Karısı Zühre’nin de."

18. Kanatsız Kuşlar - 29.750.000 TL

"Hayatla savaş veren dört kardeşle çocukları uğruna her türlü fedakarlığı göze alan genç bir annenin hikayesini anlatıyor."

17. Siyah Beyaz Aşk - 29.898.000 TL

"Ferhat, peşine düştüğü adamı yaşatmak için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları bu sebeple kesişir. Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan."

16. Yeni Gelin - 32.300.000 TL

"Şehirli genç bir kadının yeni gelinlik hallerini anlatan dizi, içinde birçok hikâye barındırıyor. Dizinin senaristliğini ve yönetmenliğini Ersoy Güler yapıyor."

15. Cennetin Gözyaşları - 34.200.000 TL

"Annesi tarafından bebekken terk edilmiş Cennet babaannesi Mukaddes'le beraber yoksul mahallede yaşamaktadır. Mimarlık fakültesinden birincilikle mezun olacağı gün, yakışıklı ve başarılı patronu Selim'le yolları kesişir. Ve olaylar başlar..."

14. Ufak Tefek Cinayetler - 35.111.000 TL

"Dört kadın ve dört adam arasında karanlık sırlar, tutkulu bir aşk, yalanlar ve bitmek bilmeyen bir rekabeti anlatıyor…"

13. Fazilet Hanım ve Kızları - 35.324.500 TL

"Tüm hayatı boyunca zengin olmanın hayalini kuran Fazilet Hanım bu yolu ancak kızları başarabileceğini gerçeğini anlamıştır. Fazilet Hanım yaşadığı hayata olan öfkesini ve geçmişi ile olan hesaplaşmasını kızlarını kullanarak ihtişamlı bir hayat sürülen Egemen Yalısı’nda tüm hayalini gerçekleştirecektir."

12. Arka Sokaklar - 35.351.000 TL

"İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar."

11. Savaşçı - 35.573.000 TL

"Yüzbaşı Kağan Bozok (Berk Oktay) ve Albay Halil İbrahim Kopuz (Murat Serezli) daha önceki davalarda içeri alınmış ve alıkonmuş iki Türk subayıdır. 15 Temmuz 2016’da gerçekleştirilen darbe girişimi sonrası devletin üst kurumları Kopuz’un göreve dönmesini ister. Kopuz, eskiden liderliğini yaptığı “Kılıç Timi” kadrosunun kurulması şartıyla göreve döneceğini söyler. Bu şekilde tim toplanır."

10. Bizim Hikaye - 38.143.000 TL

"Terk edip giden annelerinin ardından kardeşlerine sahip çıkan Filiz, hiçbir şeyden şikayet etmeden hayata tutunmaya çalışır. Günü birlik işlerden para kazanmaya çalışan hayatını kardeşlerine adayan Filiz’in hayatına birden bire Barış adında yakışıklı biri girer. Ummadık zamanda çıka gelen gizemli bu genç adam, Filiz’in ve ailenin bir parçası olabilmek için her şeyini ortaya koyacaktır."

9. Aşk ve Mavi - 38.891.000 TL

"Gençlik yıllarını cezaevinde geçiren Aras’nin bugüne kadar hiç bir kimseyi sevecek zamanı ve imkanı olmamıştır. Partneri Burcu Kıratlı (Mavi)’de bu güne kadar kimseye aşık olamamış ve Ali’nin ceza evinden çıkmasıyla kader 2 gencimizi çeşitli olaylar ile bir araya getirir ve tutkulu bir aşk başlar."

8. Vatanım Sensin - 40.815.500 TL

"1919 yılında, Yıldız güzeller güzeli, gözü yükseklerde bir genç kız, Hilal ise memleket sevdalısı mücadeleci bir genç kızdır. Ali Kemal ise gönlündeki aşk acısıyla ve kendisine dair öğrendiği hazin sırla yaşamaya çalışan serseri bir mayın gibidir. Azize her birinin dertleriyle uğraşmaya çalışırken, İzmir’in Yunanlılar tarafından işgal edileceği haberi ile sarsılırlar. Oysa bu işgal onlara yıllar önce kaybettikleri birini geri getirecektir. "

7. Payitaht Abdülhamid - 41.068.000 TL

"Osmanlı İmparatorluğu'nun var olma mücadelesinin tarihe damgasını vurduğu ve 1876 yılında çıktığı tahtta 33 yıl kalarak, bu zorlu süreci ‘Ulu Hakan’ unvanıyla  taçlandıran Sultan Abdülhamid Han’ın hayatının kaleme alındığı dizi."

6. Kadın - 41.647.500 TL

"Bahar, daha sekiz yaşındayken annesi tarafından terk edilir. Daha sonra babası ve babaannesini de kaybedince hayatta bir başına kaldığını düşünür. Fakat tam da bu sırada Sarp ile tanışır. Ama Sarp da mutlu bir evlilik ve iki çocuğun ardından hayatını kaybeder. Kalbinin kapılarını kapatan Bahar onunla yaşadığı anılarını her gün tekrardan yaşar. Ancak kendisini sekiz yaşında terk edip giden annesinin hayatına tekrardan girişi önünde ummadık yeni kapılar açar. Kadın, yaşam mücadelesi veren kadınların hikayelerini sadelikle ekrana taşıyor."

5. Söz - 42.041.000 TL

"Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda üsteğmen olarak görev yapan bir askerin nişanlısı, teröristler tarafından haince öldürülür. Üsteğmen bu olaydan sonra bütün teröristlerden nişanlısının öcünü alma kararı verir. Bu intikam ateşi ile yeni bir özel kuvvetler birliği kurulur ve bu kurulan tim anti terör timidir. Timin içinde konusunda en iyi askerler var ve bu timin başında nişanlısı öldürülen üsteğmen Yavuz yer alır."

4. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - 44.132.000 TL

"Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur…"

3. Diriliş Ertuğrul - 47.245.500 TL

"Bir rüya ile başlayan ve rüya gibi bir 6 asır boyunca dünyaya hükmeden Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluşunu konu alıyor. Devlete ismini vermiş olan Osman Bey’in babası Ertuğrul Gazi’nin hikayesinin konu ediliyor."

2. İstanbullu Gelin - 51.455.500 TL

"İstanbul’da yaşayan Süreyya genç yaşta annesini ve babasını kaybetmiş hayatın ağır yükünü sırtlamış çok güzel ve gururlu bir genç kızdır. Ansızın karşısına çıkan Bursa’lı zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olup Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesi."

1. Çukur - 58.282.000 TL

"Yamaç, bir gün mahallede çıkan çatışmanın ardından ailesinin bu tehlikeli hayatından kurtulmak ister ve babasının karşı durmasına rağmen evi terk eder. Kendi kaderini çizmek için müzik yaptığı sırada karşısına Sena çıkar. Eski bir polisin kızı olan Sena, annesi ve kardeşinin ölümünden sorumlu tutulduğu için evi terk etmiş biridir. Yolları kesişen Sena ile Yamaç’ın tutkulu aşkları Paris’e kadar uzanır ama bu durum Yamaç’ın annesinden gelen kötü bir haberle bozulur. Yamaç bir anda kendini ailesinin yanında İstanbul’da bulur."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
oguz-han13

Aynı diziden her kanalda 3 beş tane olunca bazılarının ciro yapması normaldir. Vasatı geçmeyen,bir kaç tanesi hariç aynı özellikleri taşıyan diziler. 1 ay izleme diziye geri dön hiç bir şey kaçırmıyorsun.

galatacimbm1905

Ask ve Mavi 'de Aras yok Ali var

Gizli Kullanıcı

fakir ülkedeki saçma ve zenginleri daha da zengin etme dizileri..

pinpon

hepsini anlarim ancak kadını asağlayan "yeni gelin" adli diziyi anlayamiyorum.Daha acısı bunu izleyen kitlenin bükük bir kısmi "kadın"

jogabonito

Dönem dizilerinde mekanlar, kıyafetler falan ekstra bir emek harcanıyor ve en azından izleyiciye farklı bir deneyim sunuyorlar. Ama bunun dışında kalanların hepsi çöp. Ne adam akıllı senaryo var ne de oyunculuklar. Aslında oyuncular kötü değilde cast seçimi yanlış. Aras bulut iğnemli gibi son yılların parlayan yıldızını gidip mafya babası yapmışlar aq :)

Görüş Bildir